Які пільги багатодітним сім'ям в 2017 році у Росії?

Які пільги багатодітним сім'ям в 2017 році у Росії?

Згідно з постановою уряду РФ, багатодітній можна назвати ту сім'ю, в якій виховується більше двох дітей до 16 років. Важливо відзначити, що в цей список входять і прийомні діти. Не має значення, де саме може перебувати один з «малюків»: служити в армії або виїхати на навчання. На багатодітність сім'ї це ніяк не впливає. Але як тільки будь-який чадо досягає віку 23 років, воно перестає входити в її склад.

Кожна російська багатодітна сім'я має право отримувати певні пільги, які можуть виявитися повними або ж частковими. Всі доплати, які призначаються для багатодітних сімей, діляться на федеральні, які прописуються в законодавстві, і регіональні - призначаються і виплачуються відповідно до рішення місцевих органів влади.

Що з себе представляють пільги для сім'ї?

Незважаючи на час, список пільг для багатодітних сімей хоч і змінюється, але базові залишаються однаковими. Про які пільги йде мова і що за умови потрібно дотримуватися, що їх отримати.1. Пільга на житло. На сьогоднішній день існує декілька пільг, завдяки яким сім'я може розраховувати на поліпшення своїх житлових умов.

A. Іпотека. Багатодітні сім'ї можуть оформити покупку житла завдяки іпотечному кредитуванню, використовуючи знижену процентну ставку в 6,2-11%. Якщо кредит виплачується довгостроково, немає необхідності виплати відсотків за весь оформлений раніше період. Якщо в сім'ї є не менше 4 дітей, частина виплат по іпотеці переходить до держави. Якщо ж з'являється ще один малюк, кредит на житло погашається з регіонального бюджету.

B. Такі домогосподарства можуть розраховувати отримати земельну ділянку для садово-городніх робіт і під будівництва будинку. У другому випадку сім'я має повне право взяти безвідсотковий кредит, щоб купити всі необхідні для будівництва матеріали.

Правда, щоб скористатися подібними пільгами, необхідно дотримуватися ряду обов'язкових правил. Наприклад, хоча б один з батьків в сім'ї повинен бути громадянином Росії протягом останніх 12 років, при цьому трудовий стаж у обох батьків становить 10 років.

2. Оплата ЖКГ послуг. Від усієї суми комунальних стягнень, встановленої законом, зазначена пільга займає 30%. Щоб обзавестися подібною пільгою, необхідно надати в комунальну службу пакет необхідних документів, написавши додатково відповідну заяву. Після розгляду заявки і в разі її схвалення, сім'я повинна одержувати квитанції за комунальні послуги з 30% знижкою.

3. Медичне обслуговування. Якщо в сім'ї є діти, яким поки не виповнилося 6 років, можна отримати 17_116_3лекарства за рецептом лікаря безкоштовно. Також кожна дитина з родини має повне право щорічно проходити курс оздоровчих процедур в спеціальному санаторії. Ще багатодітні сім'ї можуть отримати право на лікування дітей в стаціонарі без черги. Хлопці також мають право обзавестися різними ортопедичними засобами або виробами для протезування абсолютно безкоштовно і без будь-якої черги.

4. Громадський транспорт. Всі члени багатодітної сім'ї мають повне право користуватися послугами міського транспорту безкоштовно. Ця ж гарантія поширюється і на приміські маршрутки. Ось тільки послуги приватних автобусів і таксі в цей список не входять.

5. Дошкільна та шкільна освіта. Діти з багатодітних сімей можуть потрапити в перераховані установи позачергово. При цьому держава зобов'язується надавати таким хлопцям дворазове харчування, шкільну та спортивну форму.

6. Культура. Говорячи про те, які пільги багатодітним сім'ям у 2017 році повинні бути, не варто забувати і про можливість відвідування розважальних і культурних центрів раз на рік безкоштовно. Звичайно ж, на заклади приватного характеру це право не поширюється.

7. Пенсія. Мати, яка народила більше двох дітей, має повне право вийти на пенсію довгостроково у віці 50 років. Але для цього її загальний трудовий стаж повинен становити не менше 20 років.

8. Позика. Якщо батьки багатодітної родини вирішили зайнятися підприємницькою фермерської діяльністю, держава може надати їм в цьому плані посильну допомогу. Простіше кажучи, надаватися пільги щодо оподаткування і право в отриманні одноразової суди під мінімальну ставку або зовсім без відсотків.

Звичайно ж, цей перелік пільг для багатодітних сімей у 2017 році вважається найголовнішим. Ось тільки для того, щоб отримати право ними користуватися, необхідно надати в спеціальні відомчі органи список необхідних документів, прописаних в законі. Також родина має в офіційному порядку отримати статус багатодітної. Саме без цього папірця ніхто не має можливості обзавестися хоч якимись соціальними виплатами.Як отримати статус багатодітної сім'ї?

Звичайно ж, щоб обзавестися статусом багатодітної сім'ї, потрібно зібрати цілий список спеціальних документів.

1. Свідоцтва про народження кожної дитини.

2. Документи, що засвідчують особистості обох батьків.

3. Довідка про повний склад сім'ї.

4. У разі неповної сім'ї необхідно надати документи щодо розірвання шлюбу.

Після того як всі копії документів виявляться в органах опіки РФ, фахівці заявленого відомства починають розглядати справу. У цей час дуже уважно і навіть пильно відстежується звичний спосіб життя всього сімейства. Виявляється, не кожна сім'я, в якій є більше двох дітей, може отримати статус багатодітної. У деяких випадках державний орган може зажадати від батьків деяких додаткових документів, які варто обов'язково подати в короткі терміни. Говорячи простіше, отримати статус багатодітної сім'ї можна, але справа це досить важке і навіть вимотує, але на тлі всіх перерахованих благ в 2017 році, варто один раз спробувати.

Пільги багатодітним сім'ям ніяк не можуть змінити того факту, що соціально незабезпеченим сім'ям в Росії дуже важко поставити на ноги своїх дітей. Але якщо мова про багатодітну сім'ю, держава зобов'язана зробити все можливе, щоб допомогти батькам поставити своїх чад на ноги.
  • 24.07.2016
  • 259 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar