Як звуть Діда Мороза в інших країнах? 2017

Як звуть Діда Мороза в інших країнах? 2017

За свою довгу історію існування Новий Рік не тільки здобув світову значимість, а й об'єднав в одне багато розрізнені елементи, зробивши їх невід'ємними атрибутами свята. Всі ми знаємо і любимо справжній «новорічний» салат олів'є, в грудні кожен будинок наповнюється запахом мандаринів, а в ніч на 1 січня дорослі загадують свої найзаповітніші бажання, а діти чекають появи Дідуся Мороза.

Дивно, але в інших країнах, на інших континентах, в інших світових культурах є абсолютно незвичайні для нашого народу звичаї і герої. Так давайте ж дізнаємося, хто ще робить чудеса в новорічну ніч.

Завдяки телебаченню і всіляких популярних видань все ми знаємо про Санта-Клауса, який «господарює» в різдвяну ніч в Америці і Австралії. Зовні він дуже схожий на нашого Діда Мороза. Але є і такі атрибути цього свята в інших країнах, які навіть абсолютно не нагадують добродушного старого з довгою бородою.

У Бельгії і Польщі діти з нетерпінням чекають Святого Миколая. Саме він став прототипом для всіх Дідів Морозів в світі. За переказами він подорожує верхи на коні і не один, а зі своїм вірним слугою - Чорним Пітером. Щоб отримати заповітний подарунок від Святого Миколая, діти повинні поводитися дуже добре, бути слухняними і ввічливими. А ось хуліганам і неслухняним малюкам дістануться далеко не цукерки та іграшки, а знатна порка різками.

А в Італії чарівництво в різдвяну ніч робить добра чарівниця Бабо Наттале. Вона нагороджує слухняних, хороших дітей бажаними сюрпризами, а ось до тих, хто батьків не слухався і поводився погано, приходить зла фея Бефана. Її подарунок - маленький чорний вуглинку.

Різдвяних чарівників дуже багато. У кожній культурі він свій, особливий. В Англії заповітним місцем для того, щоб заховати подарунок, є носок, а мексиканський Дід Мороз кладе свої презенти в черевики.

У якій би країні не довелося святкувати Різдво і Новий Рік, без подарунка Ви не залишитеся. Чи буде він на балконі, як прийнято в Іспанії, або біля каміна, де знаходять подарунки французи, неважливо. Важливі ті емоції, які Ви отримуєте - радість, віра в чудо і надія на виконання своєї найзаповітніших мрій.
  • 02.08.2016
  • 79 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar