Як зустріти Новий рік 2017 удвох

Як зустріти Новий рік 2017 удвох

Новий рік - це не просто дитячий і гучне свято. Це ще і дуже романтичне свято, яке цілком можна провести тільки удвох. Правда, за умови, що підготовка до подібного заходу виконана з урахуванням всіх основних правил.

Хто може зустрічати Новий рік 2017 удвох

Якщо вам здається, що зустріти Новий рік 2017 вдвох можуть тільки зовсім молоді люди, то ви абсолютно точно помиляєтеся. Адже святкувати аналогічним чином самий довгоочікуваний день в році можуть абсолютно всі.

Наприклад, це можуть бути сімейні пари, в яких зовсім недавно на світ з'явився довгоочікуваний малюк. Адже маленька дитина і гучні застілля - несумісні речі, і тому молоді батьки цілком можуть провести це свято удвох.

Або ще приклад - зрілі сімейні люди, що мають дорослих дітей. Як правило, в таких сім'ях романтика з відносин батьків рано чи пізно йде на другий план.

Так чому ж не скористатися чудовою нагодою, коли діти йдуть святкувати Новий рік 2017 до друзів, і не провести свято удвох? Адже саме завдяки такому кроку давно одружені люди зможуть згадати весь спектр власних емоцій, якого зазнає їм і в молоді роки. А це, безумовно, ще міцніше зміцнить їх сімейні узи і ще більше прив'яже їх один до одного.

Як підготуватися до зустрічі Нового року 2017 удвох

Вирішіть, що ви будете робити

Святкування Нового року - не тільки незмінне сидіння за «багатим» столом до самого ранку. Це може бути, скажімо, і романтичний вечір у ванній, який плавно перетікає в спальню.

У зв'язку з цим запам'ятайте: спочатку ви вибираєте місце, а потім ви його прикрашаєте.

Тобто якщо, наприклад, вам до душі зустрічати свято за столом, то прикрасьте вітальню гірляндами і ялиновими композиціями. Якщо ж, наприклад, ви зустрічаєте свято у ванній, то пелюстки троянд, свічки і арома масла - ідеальний вибір для аналогічного місця.

Підготуйте святкове меню

Знову ж таки, даний пункт повністю залежить від того, де ви вирішите зустріти Новий рік 2017 вдвох. Оскільки «тазик» олів'є, який належить вжити в їжу у ванній - це, звичайно, вкрай оригінальне рішення, але не зовсім продумане. Однак якщо ви впевнені в почутті гумору свого партнера, то чому б і ні!

Підготуйте програму вечора

Чи будете ви всю новорічну ніч дивитися розважальні програми, чи будете ви всю ніч насолоджуватися улюбленою музикою або ж улюбленим фільмами - це ваш вибір.

Тільки пам'ятайте: обов'язково узгодьте таке своє рішення з людиною, з якою ви хочете зустріти Новий рік 2017 вдвох.
В іншому випадку замість романтичного свята ви можете отримати свято, наповнене образами і недомовками.

Продумайте сюрприз

Якщо ви зовсім недавно почали зустрічатися з людиною, то ви ще, напевно, не встигли розкритися йому повністю. З цієї причини дана порада скоріше важливий для тих, хто вже давно разом, ніж для тих, хто тільки починає спільний шлях.

Отже, Новий рік - час чудес, тому порадуйте свою рідну людину чимось незвичайним. Як варіант, запишіться на стрип пластику або приготуйте улюблену страву своєї другої половинки, яке ви ніколи не готували або готували вкрай рідко.

Купіть подарунок

І, зрозуміло, не забудьте купити подарунок для того людини, з яким ви хочете провести не тільки новорічну ніч, але і все життя. Адже, як відомо, з ким Новий рік зустрінеш, з тим його і проведеш.

Наповнюйте своє життя радістю і не бійтеся зустріти Новий рік 2017 вдвох, адже це так романтично!
  • 20.08.2016
  • 257 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar