Як зустріти Новий Рік 2017, щоб було що згадати?

Як зустріти Новий Рік 2017, щоб було що згадати?

Як хочеться, щоб зустріч цього чудового свята надовго запам'яталася. Щоб було що розповісти друзям та знайомим. Тим більше, що вже багато років люди вірять в те, що як ти Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш. Але це прислів'я - не порожні слова. Насправді так і є. Якщо людина зможе організувати цікаве, захоплююче свято, то він і з легкістю досягне успіхів і в майбутньому році.

Як створити атмосферу свята?

Святковий настрій починається вже з підготовки до найважливішого свята для будь-якої людини. Ми бігаємо по магазинах у пошуках незвичайних подарунків, купуємо ялинку, прикрашаємо її. Прикрашаємо будинок, квартири, вулиці. Левову частку нашого передноворічного настрою додають дитячі спогади. Пам'ятайте запах апельсин, ялинки, цукерок? А до багатьох приходив Дід Мороз і приносив подарунок, який багато хто чекав цілий рік.

І не важливо, де ви вирішили зустрічати новорічну ніч, не покладайтеся на друзів, батьків або заклад. Постарайтеся взяти участь у створенні святкової атмосфери особисто.

- поставте ялинку
- повісьте гірлянди
- виберіть на флешку відповідні музичні хіти
- продумайте одяг
- складіть новорічну програма


Головне тільки почати, а далі вас буде не зупинити. Ваша голова переповниться новорічними ідеями, реалізацією яких можна зайняти своїх рідних, друзів і знайомих. Безперечно, що найважливішим елементом святкового настрою є ялинка. Відмовтеся від штучних виконань і купіть живу ялину або сосну. Не варто переживати, від якого новорічного дерева буде більше сміття, а яка буде приємніше пахнути. Беріть ту, яка вам сподобається найбільше, навіть якщо ви не знаєте як вона називається.

Цитата

Найважливіше подумайте про те, як закріпити ялинку в вертикальному положенні.


Стійкість ялинки потрібно продумати заздалегідь. Не важливо, виберіть чи ви хрестовину, або 5-ти літрову пляшку з піском. Головне, подбати про це заздалегідь. А щоб нічого не забути, купіть собі маленький блокнотик, і назвіть його новорічним. Записуйте в ньому все, що потрібно встигнути зробити до свята. А після закінчення - не викидайте, він вам обов'язково знадобитися до наступного святкування Нового року.

Як не нудьгувати новорічною ніччю?

Якщо пустити все на самоплив, то в прекрасний момент, вам і вашим гостям може стати нудно. Щоб цього не сталося, включите в вашу новорічну програму такі проводження часу.Поздоровлення з допомогою новорічних грамот. Жартівливі дипломи або грамоти можна роздрукувати завчасно. А в момент, коли настане пауза в веселощі, вручити кожному з гостей, тим самим піднявши всім настрій.

Слайдшоу фото всіх присутніх з музикою. Виберіть, найбільш цікаві на ваш погляд фотографії ваших гостей, накладіть музику і влаштуйте спільний перегляд. 20 хвилин захопленого перегляду, а потім пів години жвавого обговорення - забезпечено.

Влаштуйте який-небудь цікавий конкурс. Правильний конкурс допоможе познайомиться ближче гостям, які на святі побачили один одного вперше. Можна підготувати смішні призи для кращого і гіршого учасника.

Як не витратитися на Новий Рік?

На жаль, Новий Рік не завжди асоціюється з хорошим святковим настроєм і радістю. У якийсь момент ми згадуємо, що на святкування потрібно витратити величезну суму грошей. Як же звести ці обов'язкові витрати до мінімуму?

- Подбайте про покупку. До Нового Року ціна злетить до небес

- Пам'ятайте, чим більшою компанією ви зберетеся, тим менше буде витрат на кожного гостя

- Якщо ви вирішили відсвяткувати в ресторані або клубі, то має бути скомпонований з ще кількома компаніями, навіть якщо ви будете проводити час порізно. Справа в тому, що велика кількість святкуючих вплине на рішення керуючого про величезну передноворічну знижку для вас

- Готуйте всього по чуть-чуть. Хороший асортимент страв приховає те, що їжі не так багато. Кожен спробує, що захоче, а ви залишитеся при грошах

- Спечіть тістечка або торт самі, зваріть смачний компот. Підрахувавши, ви не повірите скільки грошей ви зекономили тільки на цих двох речах

Як би ви не готувалися, головне не забудьте добре виспатися напередодні. Інакше всі ваші старання в підготовці святкування будуть марні.

  • 20.09.2016
  • 191 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar