Як зустріти Новий 2017 рік за Фен-шуй правильно

Як зустріти Новий 2017 рік за Фен-шуй правильно

Новий рік, це чудовий свято, яке в ажіотажі чекають не тільки діти, а й дорослі. Це момент здійснення ваших мрій. Новорічні свята дарують радість і очікування дива. Необхідно дотримуватися послідовність успішної зустрічі Нового року 2017 по Фен-шую. Дана стаття допоможе краще пізнати, як правильно зустріти Новий рік 2017 по Фен-шую.

Необхідно знати, що фен-шуй, це мистецтво, яке вчить створення життєвого простору. Якщо все зробити відповідно до норм, то космічна енергія оселиться у вашому домі. Енергетика фен-шуя має величезну могутність і здатна втілити будь-яку вашу мрію в реальність.

Позбавтеся від зайвого і поміняйте обстановку в кімнатах

Дізнаючись про те, як правильно зустріти Новий рік 2017 по Фен-шую, починати слід з прибирання в будинку. Для зустрічі Нового року лише з радісними моментами, спочатку викинете все зайве геть. Не потрібно жаліти зіпсовані речі, вони лише затьмарюють ваші перспективи, не дозволяючи їм розвиватися. Позбутися від старого одягу, яка відбирає у вас сили.

Квіти на підвіконні закривають вхід позитивної енергії світла у ваше житло, тому звільніть простір. Розберіть речі у вашій шафі і на полицях. Не потрібно жаліти непотрібні дрібнички, що збирають на собі багаторічну пил.

У комп'ютері також потрібно навести порядок. Видаліть всю непотрібну інформацію, в особі листів, папок і файлів, які займають зайве місце.

Для барвистої і незабутньої зустрічі з Новим роком слід зробити в своєму будинку перестановку. Змініть звичний інтер'єр новим, пересуньте меблі. Подібний захід відкриє потужний потік з енергією, яка заповнить кожен куточок вашого будинку. Пересильте лінь і зробіть генеральне прибирання в кожному приміщенні. Можете залучити до роботи всю сім'ю.

Уже в цьому році ви зможете відчути, як ваша свідомість наповнюється позитивом. Успіх і любов у всіх починаннях вам забезпечений.

Думайте тільки про хороше

Розглядаючи нюанси послідовності зустрічі Нового року 2017 по Фен-шуй, важливо не втратити таку необхідну деталь, як очищення своєї голови. Більша частина всього того, що відбувається пов'язане безпосередньо з тим, як ви ставитеся до певних моментів. Відкиньте весь негатів.В напередодні Нового року не можна допускати поганих думок.

Знайдіть в собі сили відпустити всі минулі невдачі і проблеми. Вибачте тих, хто приніс вам розчарування і біль. В крайньому випадку, просто забудьте про таких людей. Налаштуйтеся позитивно. Скажіть собі, що всі, хто вам доріг і ви, щасливі, все абсолютно здорові, замість фраз: «Я бажаю, щоб ніхто з моїх близьких не хворів». У підсумку ви відчуєте, як ваша душа очищується і вас наповнюють нові сили.

Новорічне дерево та декорування житла по Фен-шуй

Перед зустріччю Нового року 2017 по Фен-шуй, варто пам'ятати про новорічне оформлення. Головним атрибутом Нового року є ялинка. За технологією фен-шуй ключовим моментів вважається правильне розташування новорічного дерева. Розберемося в тому, куди його потрібно поставити. Для залучення фінансового благополуччя, зелена красуня повинна знаходитися на південно-східній стороні приміщення. Кульки для ялинки вибирайте золотого, срібного, і червоних квітів. Не забудьте про гірлянду і мішуру яскравого кольору. Подібне оформлення допоможе перетворити новорічну ялинку в грошове дерево.

У 2017 рік Червоного вогняного півня потрібно прикрасити ялинку паперовими банкнотами, монети, або золотими прикрасами. Задобрювати господаря майбутнього року потрібно ялинковими іграшками, що висять на нитках червоного кольору. Дана дія стимулює активізацію вогняної стихії. Китайські монети на дереві, або під ним стануть символом достатку.

З метою підвищення доходів в 2017 році, фен-шуй радить розмістити по всій оселі аксесуари сріблястих, або золотих кольорів.

Правильне оздоблення новорічного столу

Головна роль віддається новорічному столу. Варто підібрати його в правильній формі. У 2017 році вибирайте овальні, або круглі столи. Однак, якщо подібного столу у вас немає, можна заховати гострі кути під скатертиною.

Стільниця повинна бути або овалом або колом, що означає благословення небес. Збираючись за столом зі своїми рідними та близькими, ви закликаєте до себе удачу і розвиток в будь-якому напрямку.

Не забудьте про гарний посуд. Він обов'язково повинний бути присутнім на святковому столі, також як достаток смачної і ситної їжі. Стіл ставте так, щоб всі могли за ним сидіти з комфортом.

Притягуємо любов по Фен-шуй

Зустрічаючи Новий рік згідно фен-шуй, ви підвищуєте шанси зустріти свою половинку. У залученні любові допоможе ритуал. Для його проведення вам будуть потрібні свічки яскравих кольорів, бажано з формою серця. Поставте їх в зоні любові і сімейного вогнища, який знаходиться в південно-західному куті кімнати.

Всі речі, що знаходяться в цій зоні повинні мати пару, це головна умова. Ритуал доступний не тільки тим, хто бажає позбавитися від самотності, але і парам, які хочуть додати в стосунки свіжість, романтику і пристрасть.

Ми сподіваємося, що дана стаття змогла розповісти вам про те, як правильно зустрічати Новий рік 2017 по Фен-шуй. Не втрачайте можливість поліпшити свій фінансовий стан, знайти другу половинку за рахунок даної чудової і ефективної китайської методикою.

Тут ви отримали знання про те, як зустріти Новий рік 2017 стилі Феншуй. Радимо ознайомитися з цією статтею, в якій описані поради по зустрічі Нового року 2017, згідно Китайському гороскопу. Від нас ми бажаємо вам щастя, любові і процвітання!
  • 25.08.2016
  • 812 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar