Як зшити плаття на Новий рік 2017?

Як зшити плаття на Новий рік 2017?

Як зшити плаття на Новий рік 2017 своїми руками? - Цим питанням задаються багато дівчат. І необов'язково володіти багатою фантазією, досить лише чітко визначитися з фасоном сукні. Якщо зробити все правильно, то таке плаття буде виглядати не гірше, ніж плаття, куплене в магазині.

Пошиття сукні.

Отже, як уже говорилося раніше, головним завданням є визначення з фасоном і моделлю новорічного вбрання. Другим важливим фактором є вибір тканини святкового плаття. При цьому варто звернути увагу на переваги Вогняного Півня. Сукня має бути з натуральної тканини, так як Півень воліє все натуральне. Категорично не можна використовувати синтетичні матеріали. Що стосується кольору, то сукня має бути будь-якого червоного відтінку, золотистого або сріблястого. Не можна використовувати тканину котячої розмальовки.Після того, як тканина буде куплена, саме час зняти свої мірки. Тут варто бути дуже уважною, в іншому випадку плаття може бути зіпсовано.
Цитата

Ті, хто не має особливого досвіду в шиття, можуть вибрати фасон грецької сукні.

Коли мірки будуть зняті, можна приступати до викрійці сукні до Нового року 2017. Далі залишається тільки зшити клаптики тканини між собою.Важливою частиною створення новорічного вбрання є прикраса сукні додатковими елементами. Але як і чим прикрасити свою святкову сукню? Це безпосередньо залежить від смаку і від стилю пошитої сукні. Наприклад, якщо це плаття в грецькому стилі, то його можна прикрасити золотистим поясом і золотистими кільцями. Для вечірнього коктейльної сукні підійдуть прикраси у вигляді страз. Стрази на плаття найкраще кріпити за допомогою спеціального пістолета. До речі, купити стрази можна в тому ж магазині, де продають тканини. Також для прикраси можна використовувати штучні пір'я, ланцюжки, замки, намистини, блискучі вставки і багато іншого. Навіть простий класичний ремінець може додати якоїсь родзинки в святкове вбрання. Поділ сукні або його рукава можна прикрасити рюшами або бахромою. Вони також продаються в магазинах з тканинами.

Ось таким чином можна самостійно в домашніх умовах зшити чудову святкову сукню до Нового року 2017. Особливої праці це не викличе у тих, хто вже колись займався пошиттям одягу. А ті, хто пробує себе в цій справі вперше, повинні вибрати нескладні поділи суконь. Щоб визначитися з вибором сукні, можна погортати модні журнали. Можливо саме там можна зустріти те саме плаття, яке вам припаде до душі. А якщо знайти журнали по шиттю, то в них є і готові викрійки.
  • 31.10.2016
  • 475 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar