Як зробити вдома іграшки на ялинку 2017?

Як зробити вдома іграшки на ялинку 2017?

Для когось ялинкові іграшки своїми руками - це минуле століття, а комусь це нагадує дитинство. Так чому б не повернуться в той ніжний час, і не повернути цю приємну традицію. Сьогодні для виготовлення ялинкових іграшок можна використовувати пінопласт, пластикові пляшки, шишки, кольоровий картон, залишки пластику після ремонту ванної кімнати, нитки, стрази, музичні диски, і безліч інших матеріалів.

Наприклад, з пінопласту можна вирізати іграшку будь-якої геометричної форми, потім пофарбувати в один колір, далі обклеїти стразами і готово. Досить оригінально виглядає така іграшка, якщо обклеїти її старими гудзиками.Можна зробити кулю з ниток. Для цього треба надути повітряну кульку, щоб іграшка була круглої форми, нитки змочити в клей і клеїти на кульку шарами. Коли клей висохне, то проколюємо голкою куля і акуратно виймаємо, в замін отримуємо гарну іграшку, яку можна доповнити стрічками і блискітками.

Чи думали ви про те, наскільки корисні можуть бути старі лампочки? Це одна з кращих речей для створення іграшки. Стару лампочку можна забарвити в будь-який колір або намалювати на ній малюнок. Вийде відмінна іграшка.

З пластика, а також пластикових пляшок, можна зробити янголят, ліхтарики і багато інших чудових іграшок. Крім того іграшки можна зшити, зліпити з солоного тіста або пластиліну. Зв'язати з ниток або сплести з бісеру.

Для іграшок можуть підійти навіть макаронні вироби різної форми, які можна пофарбувати різними фарбами. Виходять дуже оригінальні прикраси для ялинки або аксесуари для наповнення вазочок або кошиків.

Пробки з винних пляшок можна легко перетворити в новорічні іграшки. Різні ключики, дзвіночки і цукерки стануть гарною ідеєю для прикраси ялинки. Все, що можна пофарбуйте різними фарбами з перламутром або блиском.

Цитата

Що стосується гірлянд, то варто згадати про гірляндах з кольорового паперу, тим більше, що сьогодні можна знайти глянсовий кольоровий папір, з якго вийдуть яскраві і красиві гірлянди. Для їх створення також можна використовувати нитки, намиста і пінопласт.


Загалом ідей маса. Головне проявити фантазію і бажання, і тоді результат неодмінно вас порадує. Обов'язково підключіть діточок до веселої гри, ліплення і прикраси, нехай розфарбують плакати, зроблять для сусідів і рідних новорічні листівки. Творіть свято разом і не забувайте про новорічні привітаннях.

  • 15.12.2016
  • 344 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar