Як відпочиваємо 8 Березня 2017 року?

Як відпочиваємо 8 Березня 2017 року?

У жителів пострадянського простору 8 Березня відноситься до категорії найулюбленіших свят. Саме в цей день чоловіки із задоволенням обдаровують і вітають найважливіших жінок у своєму житті - улюблену маму, турботливу бабусю, саму ніжну дружину, дорогу сестру і дочку. Отже, на який день припадає 8 березня в 2017 році, і чи можна розраховувати на додаткові вихідні?

Святкування 8 березня

Мало хто пам'ятає, що історія появи цієї дати пов'язана з вшануванням не просто жінки, а бойового друга і товариша. Саме найменування свята раніше звучало вагомо, значно і строго, абсолютно не налаштовуючи на грайливий лад. У «День жіночого Робочого Інтернаціоналу» навряд чи могли виникнути якісь легкі і пусті думки про відпочинок і веселощі.

Минув час, і історія виникнення свята відійшла в минуле, залишивши нам весняний Жіночий день. Зараз це свято наповнює наші серця радістю і веселощами, а повітря - яскравими квітковими ароматами, знаменуючи цим кінець довгої і холодної зими. Настрій 8 Березня завжди піднесений! На знак подяки за це представники сильної половини людства оточують жінок особливою увагою, теплом і турботою.

У 2017 році свято 8 Березня випадає на саму середину тижня - середу, так що на тривалі вихідні можна не розраховувати. Єдина поступка трудового законодавства Росії і України полягає в тому, що вівторок (07.03.2017) буде скороченим робочим днем.
  • 02.03.2016
  • 498 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar