Як вибрати упаковку для новорічних подарунків 2017

Як вибрати упаковку для новорічних подарунків 2017

Чого чекають в Новорічні свята дорослі і діти? В першу чергу, дива, а в другу - подарунків, солодких і смачних. Ще приємніше, якщо цукерки будуть упаковані в красиву і яскраву упаковку, відповідну тематиці Нового Року 2017 Рік півня. Увага маленькі ласуни неодмінно будуть завойовано. Погодьтеся, що упаковка в цьому випадку може відігравати більш важливу роль, ніж сам вміст набору.

Вид упаковки і матеріал, з якого вона зроблена, можуть бути найрізноманітнішими. Якщо подарунок підбирається індивідуально, то слід врахувати не тільки стать дитини (хлопчикам - в блакитних тонах, дівчаткам - в рожевих), але і переваги, улюблених мультиплікаційних героїв, вік та інші нюанси.

Є кілька основних типів подарункової упаковки:

1. Упаковка з картону. Цей тип найбільш популярний, так як дозволяє втілити в життя найсміливіші ідеї в формі і фарбах;
2. Металеві коробочки і тубуси. Незважаючи на не таке велике розмаїття форм, металева упаковка може бути не менш красивою, ніж картонна. Таку упаковку вибирають для дітей старшого віку;
3. Коробочки і шкатулки з дерева. Це не просто упаковка, а додатковий сюрприз для дитини, так як потім її можна використовувати для зберігання дитячих цінностей.
4. Упаковка з пластику. Так само, як і картонна, вона дозволяє створювати незвичайні цікаві форми, казкові і чарівні для маленького одержувача.
5. Текстильні мішечки і сумочки. Завдяки використанню матеріалу, можна зробити справжні мішки з подарунками від Діда Мороза. Вони приємні і практичні, обов'язково сподобаються кожній дитині.

Вибравши форму і колір подарункової упаковки, слід звернути увагу на самого виробника. Так як подарунки робляться для дітей, то якість самої продукції та коробки, в яку вона упакована, має бути максимально високим.

Найменшим упаковувати цукерки або інші подарунки найкраще в саму безпечну упаковку, без гострих кутів і виконану з безпечного матеріалу, щоб не завдати шкоди здоров'ю малюка.

Індивідуальний підхід до вибору подарунка і його упаковки допоможе Вам створити чудовий настрій у дитини і піднести йому смачний і красивий сюрприз до найкращого свята.
  • 02.08.2016
  • 261 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar