Як вибрати новорічну ялинку на Новий 2017 рік

Як вибрати новорічну ялинку на Новий 2017 рік

З наближенням Нового Року все, від малого до великого, знаходяться в очікуванні дива. І звичайно, створення святкового настрою сприяє навколишнє оточення. Вулиці міст прикрашають гірляндами та банерами, вітрини магазинів заманливо виблискують різдвяними композиціями. Люди починають закуповувати подарунки, готуються до майбутнього торжества. Дуже важливо приділити увагу оформленню житла. Один з найважливіших атрибутів запам'ятовується з дитинства свята - це звичайно ж, новорічна ялина. Якщо святковий салат можна замінити іншою стравою, то без ошатною зеленої красуні обійтися не можна. Саме вона приносить атмосферу казки і дарує захват.

Згідно з давньою традицією, ялинку наряджають усією родиною. Розвішують рядами кульки, намисто і мішуру. На численних ялинкових базарах завжди можна знайти деревце, яке буде радувати чудовим ароматом всіх домочадців. Тенденція останніх років - штучні ялини різних моделей і забарвлень. Від представленого вибору очі розбігаються. До покупки новорічної ялинки, яка стане центром свята, потрібно підходити серйозно. Естетичні якості важливі, але не варто нехтувати і надійністю. Зелена красуня повинна бути міцною, щоб витримати вагу іграшок і атаки домашніх тварин.

Яка ялинка краще?

До 2017 року Червоного Півня слід купити гарне дерево з пишними гілочками. Висоту стовбура вибирайте з урахуванням габаритів приміщення, в якому буде проведена установка. Як штучні, так і натуральні ялинки мають свої переваги і недоліки. Вирушаючи в магазин, відразу визначитеся, які характеристики для вас на першому місці. Жива ялина - це класичне рішення. Дерево, яке виросло на природі абсолютно нешкідливо для навколишнього середовища, не виділяє шкідливих випарів. Запах хвої асоціюється з Новим Роком. Купівля живого деревця обійдеться недорого. Однак, варто пам'ятати, що після свята воно засохне, і на наступний рік доведеться купувати нове.

Вибираючи якісну штучну ялинку, ви робите придбання на роки. Міцні гілочки витримують велику вагу масивних кульок, а голки не опадають. Колір хвої може бути не тільки зеленим, а й корисним, білим, блакитним або будь-яким іншим. Багато виробників пропонують оригінальні моделі з підсвічуванням, декоровані блискітками, пір'ям або тканиною. Перед покупкою розрахуйте бюджет. Чим реалістичніше виглядає ялинка, тим дорожче вона коштує.

Рекомендації з придбання живої ялинки

Рекомендується купувати ялинку за тиждень дві до Нового Року. Здійснюючи покупку в останній момент, ви можете не помітити недоліки товару, що купується. Попит на ялинки високий, тому перед святом часто не залишається жодного пристойного екземпляра. Якщо вибрати деревце раніше покладеного часу, воно встигне обсипатися. За покупкою вирушайте на ялинковий базар в своєму районі. Цілком можливо, що під час тривалого транспортування дерево пошкодиться.


Новорічна ялинка

Продавці завжди намагаються представити асортимент в кращому світлі. Тому перед покупкою варто особисто переконатися в тому, що ялинка довго простоїть в кімнаті. Нижні гілочки свіжого деревця гнучкі, добре гнуться. Якщо вони виглядають сухими і легко ламаються, значить ялинка швидко загине. Сильне дерево завжди має міцний і товстий стовбур. Висока ялинка на тоненькій ніжці швидше за все отримала мало харчування і не годиться для свята. Мінімальна товщина стовбура біля основи повинна становити не менше 5-6 см в діаметрі. Потемнілий зріз говорить про те, що дерево вже несвіже.

Купівля штучної ялинки: практичні поради

У торгових центрах і гіпермаркетах зараз продаються різні штучні дерева - від бюджетних до дизайнерських. Природна зелене забарвлення підійде до будь-якого інтер'єру. Незвичайна форма крони або розташування гілочок додадуть індивідуальності. Гордий Півень воліє кольору, які підкреслюють його статус і високе положення. Якщо ви не боїтеся експериментувати, сміливо вибирайте яскраво-червону або царську золоту хвою.

Синтетичні ялинки виготовляють на заводах. Тому на якість виробу впливають використовувані матеріали і сама технологія виробництва. Перш ніж вирушити на касу, зробіть огляд обраної їли. Існує кілька ознак, за якими можна відрізнити заслуговує довіри продукцію від підробки:

Цитата
1. Хвоя з виробленого з дотриманням технології матеріалу не підтримує плавлення і горіння.
2. Запитайте у співробітника магазина, чи є сертифікат якості на товар. У документі має бути зазначено, що виріб зроблений з нетоксичного і пожежобезпечного сировини.
3. Поторкайте хвою руками. Голочки не повинні відвалюватися. Загострені кінчики хвоїнок становлять небезпеку, так як ними можна поранитися.
4. Самі довговічні й надійні ялинки випускаються в Росії і країнах Європи. Дешеві китайські деревця поступаються за якістю. Щоб зайвий раз не переплачувати, краще купити модель по дорожче.


Правила установки ялинки зі штучних матеріалів

Спочатку визначитеся з вибором місця, яке займають почесна гостя. Виконана з синтетичних матеріалів хвоя не повинна піддаватися постійному нагріванню. Тому ставити ялину біля батареї не можна. Стоїть на проході зелену красуню можна випадково зачепити або принизити. Притулені до стіни деревце нерідко стає причиною пошкодження шпалер.

Більшість виробників включають в комплект для збірки підставку. Якщо ви купили дерево без спеціальної підстави, обов'язково придбайте його. Коли в будинку є діти або кішка, бажано додатково зміцнити каркас, щоб уникнути падіння. Для під страховки можна прибити кілька цвяшків до стінок і прив'язати стовбур мотузкою.

Швидше за все, вам захочеться підібрати нову триногу для своєї ялинки. Підставок існує безліч, вони відрізняються за формою, розміром, матеріалом. Металеві визнані найбільш надійними і стійкими. Пластикові основи набагато дешевше, але і менш надійні. Пластмаса з часом тріскається і ламається.

Як поставити натуральну ялинку

Процес установки практично нічим не відрізняється від монтажу синтетичного деревця. Основна відмінність полягає в тому, що справжня ялина вимагає регулярного догляду. Коріння мають потребу в харчуванні і достатнього зволоження. Натуральне дерево ставлять у відро, банку або спеціальну ємність з кріпленнями.

Всередину відерця заливають воду, яка буде живити ялина. Щоб продовжити життя зеленої красуні, додайте таблетку аспірину і ложку цукру. Регулярно підливайте рідину, щоб гілочки не пересихали. Іноді воду замінюють вологим піском. В такому випадку, слід спочатку розташувати стовбур всередині ємності, і засипати пісок. Потім слід залити грунт гарячою водою. Холодна рідина не підходить. Вона звужує пори деревини, в результаті чого волога погано всмоктується. Для подальшого догляду і поливу використовується вода кімнатної температури.

Століття зрізаної ялинки недовгий, голочки з часом опадають. Що опинилася в ємності з водою хвоя швидко загниває. В результаті всередину стовбура проникає рідина, що сприяє гниттю. Тому, бажано закрити верхню частину відра, щоб туди не падали голки. Не забувайте міняти воду в банку через кожні 2-3 дні.

Ознайомившись з наведеними вище рекомендаціями, ви знайдете саму пишну і ошатну ялина. Вам залишиться тільки придбати скляні або пластикові іграшки і розташувати їх на свій розсуд. Кімната, прикрашена ялинкою, неодмінно стане місцем сімейних посиденьок і приємного відпочинку.
  • 09.08.2016
  • 193 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar