Як продати автомобіль? 2016-2017

Як продати автомобіль? 2016-2017

Запам'ятайте: При продажі автомобіля , приватні угоди майже завжди приносять більше грошей , ніж продажі з дилерами.

Щоб продати автомобіль , пропоную вам пару інструкцій:

1 . Для початку , вам слід добре очистити ваш автомобіль , потім промити . Чистий автомобіль принесе Вам більше грошей.

2 . Запросіть механіка , щоб він зміг поглянути на ваш автомобіль , перш ніж його продати , щоб допомогти оцінити його значення і виявити проблеми (якщо є). Таким чином , деякі покупці не наполягатимуть знизити ціну , стверджуючи , що автомобіль потребує значної роботи.

3 . Будьте готові показати машину і дозволити іншим зробити тест- драйв вечорами і у вихідні, щоб продати автомобіль швидко. Покупці хочуть бачити машину після роботи чи школи , і у вихідні дні , коли це зручно для них. Якщо ви недоступні в цей час , це може відкласти продаж . Переконайтеся в тому , що завжди є хтось , хто завжди готовий відповісти на запитання покупців і показати автомобіль , коли ви не вдома .

4 . Пошукайте в інтернеті і порівняйте ціни автомобіля. Це дасть вам основу для реальної ціни (ви можете додати трохи більше , щоб ви могли комфортно торгуватися ) .

5 . Також , ви можете опублікувати своє оголошення в газеті , в Інтернеті , у вікні вашого автомобіля , на громадських дошках оголошень - скрізь. Помістіть оголошення "Продаж " на свій автомобіль і катайтеся з ним по всьому місту. Якщо інші бачать вас за кермом , ви відправляєте повідомлення , що автомобіль знаходиться в доброму робочому стані. Не забудьте включити свій номер телефону і продажну ціну автомобіля , щоб заохочувати запити від покупців. Також , Ви можете припаркувати автомобіль на видному , безпечному і законному місці , щоб була видна ваша реклама про продаж.

6 . Зробіть листівки для реклами вашого автомобіля і помістіть їх в місцевих продуктових магазинах і міні- маркетах . Барвистий флаєр , що включає в себе фотографію автомобіля , рік , марку , модель , контактний телефон та продажну ціну автомобіля приверне увагу багатьох покупців.

7 . Зареєструйте свій автомобіль на кількох інтернет - сайтах , щоб максимізувати кількість переглядів вашого автомобіля. Але не вказуйте домашню адресу , домашній номер телефону або будь-яку особисту інформацію. Номери телефонів та адреси електронної пошти є найбезпечнішими засобами зв'язку.

8 . Після того як ви знайдете покупця , домовтеся про ціну , вам слід попросити готівкою або завіреним чеком. Не приймайте персональні чеки або розстрочку платежу .

9 . Заповніть купчу , яку підписують і покупець і продавець і обов'язково зробіть копії для вас обох. Там ви повинні зафіксувати докази того , що ви продаєте автомобіль приватній особі. Купча повинна включати імена та адреси всіх зацікавлених сторін , суму продажу і дату переходу права власності .

10 . Скасуйте страхування для автомобіля , так що якщо щось трапиться з ним , ви не будете нести за це відповідальність.

11 . Також , переконайтеся , що ви видалили всі особисті речі з автомобіля , включаючи штори , різні аксесуари для автомобіля , тримачі CD і т.д. Найголовніше , зняти номерні знаки , перш ніж вони поїдуть . Це дозволить усунути будь-які потенційні проблеми , які можуть виникнути. Якщо покупця зупинить поліція , то він буде мати можливість використовувати купчу , як документації для доказу права власності .

12 . Успіхів вам у продажу автомобіля!
  • 01.07.2016
  • 250 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar