Як прикрасити квартиру на Новий рік 2017 своїми руками

Як прикрасити квартиру на Новий рік 2017 своїми руками

Всім відомо, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. Саме тому в Новорічну ніч так хочеться перебувати разом зі своїми близькими, за столом з вишуканими частуваннями, в хорошому настрої. І найкращим доповненням до всього цього будуть новорічні прикраси. Звичайно, не буває Нового року без ялинки, з гірляндами і блискучою мішурою. Але іноді так приїдається одноманітність святкових аксесуарів, повторюваних з року в рік, що хочеться чогось особливого і незабутнього. Насправді існують такі способи, при яких можна прикрасити своє житло на новорічні свята за допомогою яскравого і незвичайного оздоблення.

Виблискують прикраси який ошатний вигляд

Новорічну ялинку встановлюють майже все. Прикрашати її люблять і дорослі і діти. Але іноді, лісова красуня занадто рясно вбирається в самі різні іграшки, мішуру і дощик. Вид її при цьому недоладний. Щоб цього не сталося, необхідно спочатку продумати колір і розташування ялинкових іграшок.

Гарненько розгляньте свою колекцію ялинкових прикрас. Напевно в ній є випалені або розколоті іграшки. Від них найкраще позбутися. Коли іграшки розвішені в безладді - це виглядає зовсім не привабливо. Набагато вишуканіше, коли вони розвішані впорядковано. Їх можна повісити строго горизонтально або вертикально, а кожен такий ряд буде складатися з ялинкових прикрас однієї форми або одного кольору. Вважається, що найбільш гармонійно виглядає лісова красуня, коли на ній присутні не більше п'яти видів або кольорів іграшок. А щоб вони були об'єднані в якийсь ансамбль, пов'яжіть на них однакові стрічки.

Старі іграшки, з якими ви не хочете розлучатися, можна спробувати відновити. Наприклад, розписати побляклий малюнок на фігурках тонким пензлем фарбами для розпису по склу. А ще можна нанести шар клею на іграшку по контуру і посипати блискітками. Така іграшка буде виглядати особливо ошатно. Намиста, бісер, блискітки, яскрава фарба і ваші оригінальні ідеї створять неповторні прикраси.

Підбір кольору в святковому вбранні

Перед початком прикраси ялинки, треба продумати колірну гамму прикрас. Вона повинна відповідати загальному фону, і не бути чужорідною.

Найбільш правильним буде скористатися відтінками, які відповідають майбутньому році. 2017 рік пройде під знаком Вогненного Півня, кольору у якого червоний, золотий, жовтогарячий і жовтий. Але не треба використовувати їх все одночасно. Безліч яскравих фарб може швидко втомити. Буде досить і двох-трьох кольорів.

Прикрашаючи своє житло перед святом, ми виходимо зі своїх уявлень про прекрасне і свого фінансового стану. Цей захід не має особливих рамок і чітких інструкцій, але ніколи не заважає послухати рекомендації професійних дизайнерів, які знають про це все від і до.

Вибираючи колір іграшок дизайнери радять врахувати колірну гамму приміщення. Декор можна зробити «співзвучним» або контрастним. Використовуючи в декоруванні золоті елементи, необхідно обмежитися двома або трьома великими прикрасами. Це будуть акценти, які доповняться іншими елементами, і святкове приміщення буде мати абсолютно закінчений вигляд.

Прикрашаємо кімнати

У святкові дні і при їх наближенні відчуття Нового року має бути присутнім у всіх кімнатах. Хорошим рішенням, в цьому випадку, буде використання ваз і кошиків під гілки сосни або їли, з розвішеними на них іграшками, цукерками і мандаринами. Від них буде виходити найголовніший новорічний аромат. А живі рослини в горщиках будуть виглядати дуже симпатично, якщо їх прикрасити невеликими прикрасами і блискітками.

Гірлянди і мішура - найшвидший і нескладний спосіб новорічного оздоблення. Якщо розташувати гірлянди по периметру стелі або вікна, то вони створять романтичне освітлення. А двері з мішурою в обрамленні виглядатимуть урочисто і святково. Можна також прикріпити дощик над вікном по всій ширині або над дверима, і він буде виблискувати і переливатися від руху повітря.

Прикрасити приміщення можна за допомогою самих різних матеріалів і елементів. Це можуть бути стрічки, маленькі іграшки, квіти - все годиться для новорічного оздоблення. Можна придумати прикрасу з безлічі сувенірів, зібравши їх в гірлянду або зв'язавши разом кілька ялинкових кульок. Де і як їх розташувати, вам підкаже ваша фантазія. Головне, щоб не було в такому вбранні важких і скляних предметів, тоді ніхто з ваших близьких не постраждає.

Серед різних способів і видів прикраси приміщення на Новий рік, дизайнери рекомендують не забути про вікна. Можна розташувати на вікні підсвічування, поставити новорічні фігурки і покласти сніг з вати. Або намалювати новорічні візерунки на вікнах і приклеїти сніжинки з паперу. А мішура по всьому отвору, буде святково переливатися в новорічні дні.

Різдвяний вінок на вхідні двері

Різдвяний вінок на вхідних дверях існує в нашій святкової традиції не так давно, але вже встиг стати у нас досить популярним. У передсвяткові дні в магазинах різдвяні вінки з'являються у всій різноманітності. Але щоб трохи заощадити витрати і зайнятися творчістю, можна спробувати зробити його своїми руками.

Вінок можна виготовити з штучних або живих ялинових гілок, з яких робиться основа. Потім її необхідно прикріпити на металевий або картонний каркас. Необхідно, щоб він не був видний крізь гілки. Далі переходимо до декорування вінка різними аксесуарами і прикрасами - стрічками, намистом, шишками, штучними ягодами і фруктами.
  • 02.08.2016
  • 113 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar