Як прикрасити кімнату на Новий рік 2017 своїми руками

Як прикрасити кімнату на Новий рік 2017 своїми руками

Прикрашаємо новорічну кімнату своїми руками

Новий рік - найулюбленіше сімейне свято. Його чекають і люблять практично всі дорослі і діти. Задовго до святкових днів багато сімей починають планувати і вирішувати, як слід перетворити свої кімнати і будинок в цілому.

Більшість йдуть легким шляхом і використовують готовий новорічний дизайн для приміщень, величезна кількість якого, як завжди, заповнює полки в усіх супермаркетах напередодні святкових днів. Однак, якщо прикраси придумати і виконати своїми руками, то ваші кімнати стануть воістину унікальними і неповторними, наповненими дивом і чарами.

Існує неймовірна кількість різноманітних ідей для прикраси кімнати, багато з яких можна трохи видозмінити або доповнити відповідно до ваших фантазіями і можливостями.

Розглянемо деякі ідеї по кімнатному новорічного дизайну, які чарівним чином прикрасять ваш будинок і зроблять його стильним і оригінальним.

Вітальня і новорічні прикраси

Центральна вітальня і в свята залишається головною кімнатою в будинку. А центром вітальні, звичайно, є ялинка - самий урочистий і традиційний новорічний символ. Без прикрашеної ялинки - штучної або натуральної - зустріч Нового року не вийде. Навіть якщо ваша кімната має маленьку площу, не варто відмовлятися від даного прикраси. Просто для вас підійде маленька штучна ялинка або популярні невеликі ялинки в горщиках або просто оберемок з ялинкових гілок. Всі ці новорічні атрибути також потребують вашої уваги і в прикрасах. Невеликі ялинкові композиції добре виглядають з такими ж невеликими прикрасами та іграшками. Наприклад, з яскравими паперовими або пластиковими бантиками, кольоровими намистинами. Разом з маленькими фігурками Діда Мороза і Снігуроньки такі композиції завжди прикрасять інтер'єр будь-якої кімнати будинку.

Великі ялинки також дуже важливо прикрасити витончено, не сильно захоплюючись кількістю новорічних іграшок і мішури. Потрібно підібрати певний колірний тон або максимум три тони, які будуть використовуватися в іграшках, кольорах гірлянди і кольоровий мішури. Традиційні кольори для Нового року - це все відтінки червоного, золотистого, зеленого і синього. Такі кольори можна сміливо перемішувати і розбавляти з іншими фарбами.

Крім традиційної головної ялинки в різних частинах кімнати можна розмістити маленькі ялиночки, виготовлені своїми руками - від в'язаних або зшитих з текстилю до сплетених з бісеру або спечених з тіста.

Прикраса спальні

Спальня може бути прикрашена зовсім небагато, адже це місце не для прийому гостей, а особисто для себе. Для прикраси спальні підійдуть стримані прикраси на вікнах, гірлянди, повільно змінюють свої кольори або витончені свічки, плаваючі в келихах. Тут ваша фантазія може не бешкетувати, а бути затишною та романтичною.

Новорічна дитяча

Ось місце, де можна втілити свої будь-які сміливі ідеї. А ще краще, віддати цю кімнату на розсуд своїх власників, а ви лише тихенько будете допомагати і коригувати їх дії. Це можуть бути і малюнки на вікнах, будь-які прикраси з паперу, гелеві кульки під стелею, декорування шаф і стін малюнками фарбою.


Прикрашаємо кімнату до Нового року


А ще можна зробити відмінну смачну гірлянду зі звичайних цукерок. За допомогою стиплера і шнура вийде яскрава цукеркова гірлянда з красивими фантиками. Тільки за такої гірляндою знадобитися строгий батьківський контроль, інакше ще до Нового року на ній залишаться одні обгортки.

Новорічні аксесуари і традиційний антураж будинку

Прикраса кімнат - справа дуже захоплююче, якщо є час і бажання. Всі затишні куточки кімнати можна заповнити маленькими натяками на наближення Нового року 2017. Різні аксесуари, фігурки символу наступаючого року Півня і прикраси на тему зими допоможуть створити святковий настрій навколо себе і членів сім'ї. Навіть люстри та інші світильники можна декорувати блискітками і серпантином, а також замінити на деякий час звичайні лампочки на кольорові. І яке ж свято без свічок, які також добре виглядають з усякими мальовничими елементами - яскравими бантами, шишками, невеликими іграшками.

Святковий настрій можна висловити не тільки всередині будинку, але і порадувати перехожих, розвісивши гірлянди і орнаментовані стіни будинку зовні. А закінчити прикраса будинку можна на вхідних дверях, повісивши там святковий вінок з хвойних гілок або великі чобітки для подарунків.

Для успішного прикраси будинку перед святкуванням Нового року 2017 вам необхідно всього лише трішки уяви, бажання, спритності рук і допомоги ваших домочадців. А також новорічного настрою і віри в чудеса!
  • 02.08.2016
  • 983 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar