Як прикрасити ялинку на Новий рік 2017 своїми руками

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2017 своїми руками

Вже скоро настане чудове свято - Новий рік 2017. Ті, хто постарше, вже вибирають подарунки близьким, а діти думають, в якому костюмі вони будуть на це свято. І хоча кожна людина святкує його по своєму, новорічна ялинка буде у всіх.

Напевно, лише завдяки ялинці в будинку і з'являється ця незвичайна святкова атмосфера. У кого-то вона буде живою з приємним лісовим ароматом, а хтось віддає перевагу використовувати штучне дерево, але в будь-якому випадку, все люди будуть думати, як же їм прикрасити цю лісову красуню на 2017 рік.

З самого дитинства люди починають прикрашати ялинку, спочатку з батьками, а потім вже і зі своєю сім'єю. Але все пробують експериментувати, додаючи на неї нові незвичайні прикраси. Але ж наряджати ялинку можна не тільки звичайними іграшками та дощиком, іноді для цього можна використовувати і інші елементи декору знаходяться в будинку.

Перш ніж прикрашати новорічну красуню, потрібно дізнатися, що подобається знаку покровителю Нового 2017 року - Вогненному півню, адже якщо йому догодити, то він буде допомагати вам на протязі всього року.

Готуємося заздалегідь

Вибирайте святкові прикраси всією сім'єю, це дуже сподобається дітям. В першу чергу перевірте, які іграшки у вас вже є.
Потрібно визначити, в які кольори ви хочете прикрасити ялинку, а після відправлятися в магазин за прикрасами.
Деякі люди люблять робити ялинку самостійно з різних підручних засобів.

Що підібрати для символу року

Оскільки покровителем 2017 року є Вогняний Півень, то і його улюбленим прикрасою будуть різні прикраси у формі півників. Крім різних іграшок, як ялинкових, так і м'яких, можна також прикрасити ялинку цукерками і горішками в яскравих фантики, а також льодяниками у вигляді півника. Нарядити ялинку можна в будь-тони, але на ній обов'язково повинні бути присутніми червоний і золотий кольори.

Як потрібно розвішувати іграшки

Маленькі іграшки найкраще вішати вгорі ялинки, поступово збільшуючи їх розмір до низу, щоб дерево було більш елегантним.
Кріплення для прикрас також грають важливу роль. Зазвичай для них беруться прості нитки, але в магазині можна придбати і ті, які будуть підходити за кольором до лісової красуні.

Створюємо ялинкові прикраси

Необов'язково купувати все прикраси в магазині, адже їх можна зробити і самостійно. Робити це краще всією сім'єю.
Різноманітні прикраси можна вирізати з паперу. Крім звичайних сніжинок і гірлянд, можна знайти картинки з контурами півників, янголят, ялинок та інші. Вирізавши таку фігурку, її також можна обклеїти намистинками або дощиком.

Також, можна і прості кулі прикрасити різними блискітками, шматочками яскравої тканини або стразами.
Ті, хто займається шиттям або в'язанням, можуть зробити іграшку з тканини.


Приклад прикраси ялинки на Новий рік


Також, прекрасно виглядають невеликі фігурки з бісеру, зробити які досить просто, якщо слідувати за інструкцією їх створення.
Чудовою окрасою стануть і самі звичайні солодощі та мандарини, якими можна прикрасити ялинку.

Найяскравіше прикраса

Прикрашаючи ялинку, обов'язково потрібно подумати і про головне прикрасу, яке дуже подобається дітям. Звичайно ж, це гірлянда, мерехтлива різноколірними вогнями.

При її виборі потрібно зробити наступне:
Під час вибору прикраси в магазині, поцікавтеся про наявність сертифіката безпеки на нього, і намагайтеся не купувати гірлянду на ринку і в неперевіреному магазині.
Перед покупкою, попросіть продавця, щоб він продемонстрував працездатність вироби, оскільки іноді на ньому можуть працювати не всі лампочки.

Останні штрихи

Традиційно, прикрашання ялинки закінчується інсталяцією верхівки. Сьогодні вибір прикрас наверх ялинки досить великий, це можуть бути і різноманітні бантики, і ангели, і навіть фігурка покровителя 2017 Нового року.

Також, потрібно прикрасити не тільки ялинку, але і весь будинок, зробити це можна за допомогою штучного снігу, Снігуроньки і сніговиків. Дітям дуже сподобається шукати подарунки під яскравою і красивою ялинкою.
  • 03.08.2016
  • 638 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar