Як прикрасити ялинку на Новий рік 2017

Як прикрасити ялинку на Новий рік 2017

У 2017 році Червону Мавпу змінить Червоний Півень. Тварина це особливе, адже вважається, що він поєднує в собі дивовижні якості - організованість і марнославство, проникливість і егоїзм, педантичність і консерватизм. Задобрити його потрібно не тільки смаколиками на новорічному столі, але і красивими декораціями в приміщенні. Потрібно пам'ятати, що господар цього року - птах вельми уразлива, тому й до підготовки зустрічі новорічної ночі необхідно підійти з усією відповідальністю. 2 017 рік відповідає стихії вогню. Пам'ятаєте прислів'я про те, як рік зустрінеш, так його і проведеш? Підготувавшись на славу, можна роздобути прихильність одного з 12 тварин китайського календаря, який стане захисником вашого будинку на весь наступний період. Дізнайтеся, як правильно оформити будинок напередодні новорічної ночі, як прикрасити ялинку на Новий рік 2017 і чим задобрити Червоного Півня.

Секрети оформлення дому напередодні Нового Року 2017

Існують певні прикмети для зустрічі року Півня. Так, наприклад, першорядне значення має колір тварини, рік якого планується зустрічати. У 2017 році - це червоний, тому і новорічне оформлення будинку повинно йому відповідати. Можна використовувати також жовті, помаранчеві насичені відтінки, які додадуть інтер'єру барвистості і розкоші. У статті використовуються гарні фото реальних ялинок, які люди прикрашали будинки своїми руками.

Серед найбільш поширених прикмет: Новорічна красуня ялинка повинна стояти в центрі кімнати. При цьому прикрасі на ній повинні бути строкатими і барвистими. Обов'язково потрібно повісити на гілочки декоративні грошові купюри (чим більше номінал, тим краще). Вважається, що в цьому випадку весь наступний рік буде багатим і щедрим. Під новорічною ялинкою і на стіл потрібно поставити кілька класів пшениці. Щоб прожити рік в достатку, насипте в красивий лляний мішечок кілька жменьок зерна і поставте біля підніжжя ялинки. Щоб спіймати удачу за хвіст східного гостя потрібно символічно розставити наступні атрибути на святковому столі: у центрі - чаша з водою, в кутку - 7 красиво за декорованих свічок золотисто-жовтого кольору, на протилежному куті - хліб, сіль і невелика ємність з зерном. Благополуччя в будинку буде здобуто, якщо оформити стіл в сільському стилі - з лляною скатертиною, достатком фруктово-овочевих композицій. Що стосується прикраси новорічної красуні, це також особливий ритуал, який принесе задоволення всім членам сім'ї.

Як прикрасити ялинку на рік Червоного

Півня Сьогодні магазини вражають різноманітністю новорічних прикрас. Вибір настільки великий, що дозволяє створити неймовірно красивий, тематичний дизайн для новорічної красуні. Як вже раніше згадувалося, в 2017 році головний кольором є червоний, а також всі відтінки жовтого, золотого, оранжевого. Поєднання червоного з золотом - це уособлення розкоші і багатства, гармонії і достатку. Саме цю колірну гамму найкраще використовувати при прикрасі ялинки на рік Червоного Півня.Навіть якщо ви є прихильником мінімалізму, поступіться своїм смаковим уподобанням в новорічну ніч. Чим яскравіше буде прикрашена ялинка в НГ 2017, тим щедрішим буде весь рік. Більше мішури, серпантину, великих переливаються куль, гірлянд. В якості верхівки краще використовувати об'ємну фігурку Півня, а самі прикраси підібрати у формі курочок і маленьких півників. Ось такий тематичний дизайн сподобається і оточуючим, і буде обіцяти удачу в 2017 році.Зовсім не обов'язково купувати дорогі ялинкові прикраси у великій кількості. Сьогодні в моді іграшки, створені в різних техніках: декупаж, пап'є-маше, в'язані, з бісеру та багато інших. Створити їх зовсім нескладно і недорого. При цьому таке заняття стане відмінним способом для проведення часу передноворічного вечора для тих, у кого є маленькі діти. Створювати красу своїми руками - це може стати передноворічним ритуалом у вашій родині.
  • 13.12.2015
  • 901 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar