Як пофарбувати яйця до великодня 2017 домашніх умовах?

Як пофарбувати яйця до великодня 2017 домашніх умовах?

Не за горами найсвітліше свято - це Великдень, до якого прийнято готуватися заздалегідь. Напевно, кожен знає про те, що на великодньому столі разом з пасками обов'язково повинні бути і фарбовані яйця. Варто відзначити, що з кожним роком з'являється все більше і більше цікавих і незвичайних методик фарбування яєць, в результаті чого виходять дійсно справжні витвори мистецтва.

Як пофарбувати яйця до великодня 2017 домашніх умовах і зробити дійсно щось незвичайне і оригінальне? Ось питання, яке хвилює багатьох господинь. Сьогодні сердь великої різноманітності технік і методик, а також сучасних засобів фарбування яєць, мабуть, багато хто все ж намагається дотримуватися класичних і традиційних способів, лише злегка їх удосконаливши. Що це за способи запитаєте ви?

Мармурові яйця з зеленкою і цибулевим лушпинням.

Для виготовлення дійсного такого незвичайного пасхального яйця слід запастися наступними необхідними матеріалами інгредієнтами для роботи. це:

1.Яйца.
2.Зеленка.
3.Лушпиння цибулі.
4.Нитки.
5.Марля.
6.Резинові рукавички.

Після того, як все необхідне зібрано можна сміливо приступати до роботи, попередньо уважно вивчивши всі секрети техніки та покроковий опис роботи. Причому не варто забувати, що існує два способи і у кожного свої особливості.

Спосіб 1.По-перше, лушпиння цибулі обов'язково необхідно як слід розім'яти. Для чого? Все просто, чим дрібніше вона буде, тим оригінальніше і незвичніше вийде малюнок і узор.
По-друге, яйця намочують у воді і обвалюють їх в лушпинні таким чином. Щоб вся поверхня яйця була ними обклеєна.
По-третє, яйце акуратно, не розгубивши все лушпиння, перекладаємо в заздалегідь підготовлений капрон і щільно зав'язуємо нитками. Хоча фахівці також радять і рекомендують щільно зафіксувати нитками весь вміст, тобто обмотати яйце разом з капроном.
По-четверте, варіння. Іншими словами, відправляємо, варитися яйце в каструлю з кип'яченою водою, як і належить. Після закінчення часу яйце витягаємо, охолоджуємо і акуратно витягаємо. Для того щоб воно стало ще красивішим можна натерти його рослинним маслом.

Спосіб 2.

Цей спосіб передбачає фарбування з використанням зеленки, і для нього характерні свої дії і їх послідовність. Пам'ятайте, що всю роботу бажано виконувати в гумових рукавичках, щоб не пофарбувати руки.1.Берем металевий посуд і наливаємо в неї води, в яку потім занурюємо вже обмотані в капроні з цибулевим лушпинням яйця, які будемо фарбувати.
2.Воду обов'язково необхідно злегка підсолити.
3.Тепер наливаємо в воду зеленку. Пам'ятайте, однієї бульбашки буде цілком достатньо. Якщо ви хвилюєтеся за посуд, то не варто занадто турбуватися, так як вона обов'язково відмиється.
4.Варим яйця як зазвичай. По закінченню часу витягаємо їх і охолоджуємо в холодній воді. Марлю з лушпинням акуратно витягаємо.

Наші незвичайні великодні мармурові яйця з лушпинням і зеленкою готові. Але, працюючи над дизайном мармурових яєць, слід враховувати деякі особливості і хитрощі, які допоможуть вам справитися з завданням набагато простіше і легше, заощадивши при цьому ваш час і сили. це:

1.Цибулеве лушпиння найкраще перемолоти і подрібнити кавомолкою. Що це дасть? Перш за все, більш красивий малюнок і дизайнерський візерунок.
2.Пам’ятайте, що насиченість кольору залежить від того, яка кількість зеленки і цибулиння ви використовуєте.

Як пофарбувати яйця до великодня 2017 домашніх умовах на сьогоднішній день стає одним з найбільш захоплюючих і пізнавальних процесів, так як кожен відкриває для себе нове і незвичайне, при цьому вкладаючи і вносячи також свої елементи. В результаті можна сміливо стверджувати, що навряд чи можна зустріти кілька однакових забарвлених яєць, так як навіть не дивлячись на те, що вони виконувалися за однією технологією, кінцевий підсумок і формат у всіх буде абсолютно різний. Саме тому не варто боятися і вносити, додавати в технологію чогось свого, якщо ви, звичайно, хочете, щоб ваші великодні яйця стали справжньою окрасою, що викликають у всіх захват і захоплення.
  • 21.04.2016
  • 303 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar