Як оригінально привітати з Новим роком 2017

Як оригінально привітати з Новим роком 2017

Як оригінально привітати з Новим роком

Довгоочікуваний Новий рік поступово і впевнено заявляє про себе. Більшість людей чекає його з нетерпінням. Адже кожна зустріч Нового року дарує нам бажані дні для свят і відпочинку, новорічні вечірки з друзями та колегами, теплі посиденьки з членами сім'ї. Крім того, всі люди чекають привітання на Новий рік 2017 і з задоволенням дарують їх оточуючим. У цьому головна особливість новорічних свят - всі один одному дарують подарунки.

Але звична послідовність привітання з Новим роком - прийшов, вручив подарунок, побажав «здоров'я, щастя, успіхів», сів за стіл - вже всім набрид. Це шлях ліні і не дуже великої уваги до близької людини. А як зробити так, щоб подарунок не залишився непоміченим і виділявся серед низки всіх отриманих презентів? Для цього слід придумати нестандартний спосіб новорічного привітання або яке-небудь незвичайне вручення самого подарунка. Особливість і оригінальність запам'ятовується на все життя. В одну секунду незвичайне привітання з Новим 2017 роком може насмішити, здивувати, вразити, крім того, подарувати чудовий настрій і вселити в серця і душі позитивні або романтичні нотки.

Як оригінально привітати з Новим роком, якщо це стосується близьких друзів і подруг?

За роки тісного спілкування ви напевно вивчили всі захоплення і переваги свого друга, вам відомі його бажання і мрії. Дана обставина значно полегшить вибір оригінального привітання з Новим роком.

Як стверджують психологи, у оригінальної події або, як у нашому випадку, привітання є три обов'язкові складові:

1. Ефект несподіванки. Найсильніші емоції у людини проявляються в той момент, коли він абсолютно не готовий до нього. Після хвилинного замішання і розгубленості завжди приходять моменти радості і захоплення.

2. Підхід до привітання з елементами творчості і фантазії. Ваші таланти або інші творчі здібності обов'язково знадобляться в пошуку та виборі презенту.

3. Позитивні і теплі емоції. Вбрання оригінальне і незвичайне привітання має викликати радість і приємні переживання, а не злякати чи розчарувати людину, для якого воно призначене. Звичайно, в даному аспекті необхідно враховувати особливості і склад характеру вашого друга.

З урахуванням вищевикладеного можна організувати такі поздоровлення для близьких друзів і подруг:
Цитата

- голосові поздоровлення. За допомогою спеціального сервісу можна придумати і замовити оригінальне новорічне привітання від зірок естради та політики, яке друг отримає на свій мобільний телефон;

- якщо немає ускладнень з бюджетом для новорічного подарунка для одного, можна замовити гарний вітальний білборд і розташувати його в районі його проживання;

- придумати в честь друга вірш. Якщо ви вмієте писати вірші, напишіть новорічне привітання у віршах. Такі привітання особливо оригінальні, а іноді і дуже зворушливі;

- можна подарувати другу путівку на море, туристичну путівку в гори або тур по країнах Європи. У більшості випадків враження від подорожей, нові знайомства і просто відпочинок запам'ятовуються краще, ніж будь-які матеріальні речі;

- подаруйте квитки на матч улюбленої футбольної команди або абонемент в СПА-салон, басейн або тренажерний зал;

- організуйте для друга або подруги казкову новорічну подорож по нічному місту на кареті з кіньми або прогулянку на лімузині з шампанським і фруктами.Новорічна подорож по нічному місту

Як оригінально привітати з Новим роком колег і товаришів по службі

Дорослі тітки і дядька, які цілими днями перебувають з вами на роботі, теж чекають подарунки і сюрпризи, зовсім як маленькі діти. Звичайно, можна обійтися цукерками або черговими новими ручками, а можна влаштувати за ці гроші справжнє свято і веселе шоу. Наприклад, організувати прихід Діда Мороза, який проведе новорічний вечір з веселими конкурсами та розвагами. Також можна запросити на вечір фокусника або влаштувати веселе свято з танцями і музикою. Як показує практика, подарунок у вигляді яскравих і веселих вражень або позитивних емоцій виявиться набагато цікавіше, ніж банальний новорічний сувенір.

Інші оригінальні ідеї для привітання на Новий рік

Мабуть, найтеплішим і душевним оригінальним подарунком для оточуючих стане презент, зроблений своїми руками. Особливо, якщо вони навіть не здогадуються про ваші таланти. Наприклад, можна спекти гарний і смачний торт і здивувати їм своїх друзів, близьких людей або колег. А яке зробити оригінальнеі несподіване привітання для маленьких дітей? Діти обожнюють, коли отримують не один подарунок, а кілька. Можна заховати подарунки по всій квартирі, а коли настане свято, вручити пустунам карту з зазначеними місцями захованих подарунків.

Насправді, оригінальних новорічних подарунків існує безліч. Справжні крижані скульптури перед вікнами, красиві вітальні листівки з музикою, привітання в фотографіях, цукерки з передбаченнями і багато іншого. Не скупіться на прояв фантазій. Головне, щоб навіть найоригінальніші і несподівані привітання супроводжувалися теплими словами, що йдуть від серця. І не важливо, наскільки красиво звучить привітання. Правильне і найпотрібніше привітання - це блиск в очах і теплі почуття в грудях!
  • 06.09.2016
  • 582 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar