Як назвати хлопчика, народженого в 2017 році?

Як назвати хлопчика, народженого в 2017 році?

Вибір імені - важке рішення, адже ім'я здатне нагородити свого володаря особливими рисами і визначити його подальшу долю. Час народження теж накладає свій відбиток, і батькам, які чекають на появу на світ сина в майбутньому році, буде цікаво дізнатися, які імена стануть щасливими для малюка.

Яким буде характер у хлопчиків?

Наступаючий рік пройде під знаком Вогняного Півня, тому хлопчики, які з'являться на світ в 2017 році, з пелюшок не дадуть батькам спокою. Вогняний Півень нагородить їх такими якостями, як активність, непосидючість, енергійність. Малюк не відійде від батька і матері, намагаючись з'ясувати у них відповіді на різні питання. Його буде цікавити буквально все: як з'явився світ, чому трава зелена, чому кішка вміє мявкати і так далі. Причому такому малюкові буде притаманне велике завзятість, і він не заспокоїться, поки не почує вичерпної відповіді.

Авторитетом для хлопчика, народженого в рік Півня, є батько. Малюк стане у всьому наслідувати батька, копіювати його поведінку. Саме батькам потрібно постаратися приділяти більше уваги своїй дитині, давати йому різні життєві поради, пам'ятаючи про те, що будь-які його слова будуть сприйняті сином дуже серйозно.Виростаючи, такі хлопчики починають з властивим їм ентузіазмом будувати свій будинок, із задоволенням майструють, з них виходять відмінні сім'янини. Чоловік-Півень завжди є лідером, главою сімейства, і володіє незаперечним авторитетом, не дивлячись на запальність і гарячність. Крім того, в цей рік народжуються малюки, наділені різними талантами. Хлопчики зможуть знайти і реалізувати себе і в спорті, і в музиці, і в творчості. Але обов'язково потрібно їх з дитинства привчати до дисципліни, хоча це важке завдання.

Яке ім'я дати дитині?

Батькам потрібно пам'ятати про те, що ім'я, дане дитині, яка народилася в рік Півня, впливає на його характер. Маленькі Володі, Владислави, Віктори, Артеми і Арсенія не дадуть батькам спати ні вдень, ні вночі. Хлопчики, названі цими іменами, будуть рано прокидатися і вимагати підвищеної уваги. Крім цього, вони схильні до частих змін настрою.

Батькам маленьких Максимів важливо не розпестити дитину. Саша, Льоша і Андрійко стануть загальними улюбленцями в сім'ї. Якщо батьки мріють, щоб син досяг успіху у вивченні точних наук, то їм варто придивитися до імен Петро, Марк, Павло, Іларіон. Ну а якщо вони вважають за краще, щоб дитина виросла музикантом або художником, то малюка можна назвати Віталієм, Філіпом, Даміром.
Цитата

Хлопчики, народжені під знаком Півня, відрізняються безстрашністю і відвагою

- Легко справлятися з труднощами і долають свої страхи Артеми, Романи, Арсенії, Ніколаї і Леоніди

- Товариськими і компанійськими людьми виростуть Іллюші, Игори, Яни

- Старанні і уважні Жені і Діми будуть радувати батьків успішним навчанням

Вибір імені за порами року

Зима

У зимовий час народжуються спокійні люди, однак вони наділені твердим і непохитним характером, наполегливо йдуть до поставленої мети, не звертаючи уваги на невдачі, і завжди досягають бажаного. Оточуючим такі люди здаються похмурими і надто серйозними через те, що вони тримають все почуття і переживання в собі. Зимовим малюкам потрібно давати імена, що підкреслюють їх силу і волю.

Роман
Кирило
Іван
Тимофій
Олексій
Максим
Євген
Павло
Данило
Семен
Антон
Макар
Микола
Дмитро
Михайло


Весна

Весняні хлопчики також властиво цілеспрямованість, однак їм притаманна і частка нерішучості. Перш ніж щось зробити, вони гарненько подумають, зважать всі «за» і «проти». Такі люди емоційні, чутливі, вразливі. Весняним малюкам треба підбирати імена, які трохи згладять підвищену емоційність, додадуть впевненості.

Лев
Марк
Єгор
Валерій
Арсеній
Микита
Гліб
Вадим
Олександр
Павло
Юрій
Ростислав
Федір
Денис
Петро

Літо

У цей період на світ з'являються найоптимістичніші люди. Енергія переповнює їх, вони ніколи не сидять без діла, тому встежити за літніми малюками дуже складно. Річні хлопці тягнуться до знань, їм подобається спорт, вони легко знаходять спільну мову з іншими людьми, дуже доброзичливі і готові в будь-якій ситуації допомогти навіть незнайомій людині. Літнім малюкам підійдуть імена.

Микита
Сергій
Роман
Антон
Святослав
Гліб
Дмитро
Трохим
Давид
Андрій
Арсеній
Мирон
Макар
Іван
Ігор


Осінь

Восени народжуються тямущі, розважливі, розумні люди. Вони реально дивляться на світ, завжди тримають свої обіцянки і користуються довірливістю оточуючих. Восени хлопчики не схильні до необдуманих і спонтанних дій, вони довго обдумують свої рішення, зважуючи всі позитивні і негативні сторони. Осіннім малюкам підходять імена.

Федір
Михайло
Данило
Владислав
Богдан
Олег
Ігнатій
Антон
В'ячеслав
Захар
Матвій
Олександр
Архип
Володимир
Порфирій
  • 19.09.2016
  • 795 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar