Як назвати дівчинку в 2017 році?

Як назвати дівчинку в 2017 році?

Чекаючи поповнення в родині, молоді батьки вирішують величезну кількість важливих питань: облаштовують кімнату для малюка, купують зручне ліжечко і функціональну коляску, купують ванночку і одяг ... Однак при сучасній наповненості ринку дитячих товарів всі ці моменти - хвилюючі, але розв'язувані. А значить, найважливішою і складним завданням стає вибір імені для новонародженого.

Особливо трепетно батьки ставляться до вибору імені для дівчинки - тато і мама багато разів перебирають дівочі імена, намагаючись відшукати найкрасивіше і благозвучне. При нареченні дитини певним ім'ям ми формуємо його долю, вносимо корективи в характер, наділяємо одними рисами і приховуємо інші. Найпростіше - назвати дитину на честь покровителя дня його народження, подивившись ім'я в святцях.

Але що робити, якщо ім'я, що випало на цей день, вам просто не подобається? Мамам і татам завжди хочеться підібрати ім'я для своєї дочки так, щоб підкреслити всю індивідуальність та унікальність маленької принцеси. Давайте разом розберемося, на що в першу чергу потрібно звертати увагу, підбираючи дівочі імена.

Як вибрати ім'я для малятка?Отже, важлива не тільки краса імені, але також його характеристики. Вивчаючи популярні жіночі імена, подивіться, наскільки значення імені відповідає знаку зодіаку новонародженої - ім'я не повинно конфліктувати з гороскопом. Краще всього, якщо воно буде ще більше посилювати сильні сторони знака, нівелюючи слабкі і негативні характеристики. Приглянувшись вам імена потрібно зіставити з часом року, коли малятко з'явилася на світ:

Зимові дівчата від природи наділені твердим характером, і посилювати його занадто сильним ім'ям не варто. Для крихти, народженої в холодні зимові місяці, краще підібрати ласкаве, співуче ім'я, яке додасть їй ніжність і тремтливість.
Весняні натури схильні до зайвої рефлексії та м'якості, так що вибирайте не просто красиві імена, а такі, які зможуть підсилити вдачу новонародженої.
Річні діти надмірно емоційні і часто запальні, тому імена для дівчаток повинні бути лаконічними і максимально простими.
Осінні дівчинки - це особистості творчі, наділені фантазією і мрійливістю, проте трохи невпевнені в собі. Для них можна порекомендувати ім'я з твердим звучанням.

Вибираємо ім'я для дівчинки, народженої в рік Півня

Рік Вогненного Півня наділить новонароджених маляток завзятістю, витривалістю, працьовитістю, оптимізмом, високим інтелектом і вельми яскравою індивідуальністю. Одночасно з цими рисами особистості, дівчатка, що з'явилися на світ в 2017 році, будуть дуже вперті, безкомпромісні і схильні до зайвої ексцентричності. Постарайтеся, переглядаючи модні імена, вибрати з них таке, яке врівноважить цю складну комбінацію.

Якщо ви забобонні, щось не називайте дитину так само, як померлого родича. Особливо якщо доля цієї людини склалася не найкращим чином, інакше при кожній невдачі малюка ви будете картати себе за обране ім'я. Не забудьте про те, що довгий час дитини будуть кликати не у гучній імені-по батькові, а в зменшувально-пестливих форм, так що, вибираючи ім'я для доньки, подумайте, як ласкаво будуть називати дитину.

Звичайно ж, ім'я має гармонійно поєднуватися з по батькові та прізвищем - прості прізвища вимагають таких же простих, але від цього не менш красивих імен. Складні по батькові не варто підкреслювати надмірно хитромудрим іменем, наприклад, Олександра Арнольдовна або Руслана Георгіївна звучить добре, але таке поєднання наділить свою володарку далеко не цукровим характером. Давайте розберемося в поточних модних тенденціях, щоб ви змогли заздалегідь підібрати імена для дівчинки 2017 року народження.Модні жіночі імена в 2017 році

Поступово сходить нанівець мода на красиві, але вже порядком приїлися, запозичені у закордонних зірок імена (Ніколь, Елізабет, Мілана). Після декількох років шаленої популярності споконвічно-російських імен дана тенденція почала згасати. У новому сезоні краще відразу відкинути такі варіанти, як Серафима, Василина, Пелагея або Парасковія.

Звичайно, кожному з батьків хочеться, щоб його дитина виділявся з натовпу. Найпростіший варіант - вибрати виключно нестандартне ім'я. Однак екстраординарність багатьом набридла, тому не забувайте, що красиві імена можуть бути простими: колись популярні Юлії, Наталії та Олени сьогодні - велика рідкість, і вони однозначно будуть привертати увагу на дитячому майданчику і в школі. Тепер давайте розглянемо популярні жіночі імена 2017 року та їх основні характеристики.

Модні імена для дівчаток, народжених взимку

Зимові діти відрізняються міцним здоров'ям, витривалістю і суворою вдачею, який можна спрямувати на досягнення задуманої цілі. Таким дітям часто властива виражена твердість характеру, що може нашкодити відносинам дитини з оточуючими. Діти, що з'явилися на світ у грудні, володіють пристрасністю; народжені в січні зазвичай досягають задуманого без жодних зусиль; ну а лютневі дівчинки нерідко володіють чоловічими рисами. Цій малечі потрібно вибирати особливо мелодійні імена.Отже, кращі жіночі імена для зими 2017:

Євгенія - ім'я, досить рідко зустрічається в наші дні. У перекладі воно означає «благородна». І це цілком виправдано: Євгенії дуже добрі, інтуїтивно вбирають хороші манери і відрізняються високохудожнім смаком. Це прекрасна господиня, яка веде будинок ненав'язливою, але твердою рукою. Такі дівчатка відрізняються розвиненою інтуїцією, завжди добиваються поставлених цілей і дуже цінують увагу оточуючих, тому рідні можуть почути докір у його недоліку. Характер у Євгенії кілька запальний, але, спрямувавши цю енергію в мирне русло, ви завжди отримаєте відмінний результат.

Ніна - найчастіше дане ім'я трактується як «царствена». Це не дивно - Ніни мають воістину королівської статтю. Такі дівчатка самолюбні і ніколи не будуть «пасти задніх», для цього вони занадто відповідальні і претензійні. Маленька Ніна - сама чарівність, у неї яскраво виражено витонченість і тактовність, вона любить читати і пізнавати нове. Дорослішаючи, вона занадто схильна вимагати від оточуючих ідеальності, що може доставити їй незручності через завищені стандартів.

Валерія - в перекладі з латині це гармонійне ім'я перекладається як «міцна» або «здорова».

Лера - дівчинка з приголомшливою цілеспрямованістю. Сила волі допомагає їй успішно переживати будь-які негаразди і біди, вона здатна втішити і захистити. Така жінка завжди знайде про кого подбати, хоча сама досить ранима. Лерочка - дитина імпульсивний, але відхідливий. Однак проникнути в серце цієї дівчинки і завоювати її прихильність дуже важко. Їй обов'язково потрібно займатися якоюсь творчістю.

Анна - благородне ім'я, яке наділяє свою власницю граціозністю (недарма таке значення воно мало в давньоєврейською). Це лагідна і ніжна дівчинка, любляча сім'ю і батьків. Їй потрібно позбавлятися від зайвої жертовності, щоб не стати інструментом у руках корисливих людей. Анни - вірні натури, які не терплять і не прощають зрад і зради, так що в спілкуванні з ними забудьте про спробу обману, найкраще будувати відносини на чесності та довірі. На жаль, схильність до зайвого «правдорубству» може зіпсувати просування Ані по кар'єрних сходах.

Зоя - незаслужено забуте ім'я, яке перекладається як «життя». Зоя - дуже врівноважена особистість, яку складно вибити з колії. Її спокій передається оточуючим, так що в колективі, де є дівчинка з цим ім'ям, рідко трапляються сварки і конфліктні ситуації. Вона байдуже ставиться до будь-яких досягнень, тому її потрібно постійно стимулювати і підштовхувати, щоб розкрити наявні таланти. Зоя наділена відмінною інтуїцією і чудово відчуває будь-яку зміну в настрої батьків.

Модні імена для дівчаток, народжених навесні

Дівчата, які з'явилися на світ у весняні місяці, часто володіють нерішучим вдачею і схильні сто разів перестрахуватися, перш ніж прийняти остаточне рішення. Вони обережні і не люблять різких змін. Березневі малятка дуже цікаві і тягнуться до нових знань; основною рисою квітневих дівчаток є спокій; дівчинки, народжені в травні, дуже розумні і нерідко відрізняються ангельською зовнішністю. Весняним жінкам часто не вистачає твердості, тому ім'я має посилювати цю рису характеру.Модні імена весни 2017 звучать так:

Олександра - переклад цього імені недарма звучить як «захисниця», адже Сашенька володіє рідкісним почуттям справедливості. Це невтомні особистості з жвавим і напористим характером, часто призводить їх в тупикові ситуації. Ім'я наділяє власницю чарівністю і витонченістю. Схильність до лідерства може перерости в неприкриту спрагу домінувати в будинку, так що цю дитину потрібно акуратно обсмикувати. Для близьких людей Саша здатна на багато що, серед її основних характеристик - щира любов і прихильність до батьків. Працездатність у такої жінки воістину безмежна, проте це може супроводжуватися перевтомою.

Тамара - ім'я, яке колись носила прекрасна цариця Грузії. Це дуже артистична натура, яка не сприймає монотонного життєвого укладу і відсутності різноманітності. Томи часто бувають мрійниці і фантазерка, захоплюються різними ідеями, які, однак, рідко доводять до логічного завершення. При цьому, якщо її правильно мотивувати, Тома здатна досягти хороших результатів у будь-якій справі, так як виключно обов'язкова і працелюбна. Це рішуча і навіть у чомусь владна дівчинка, запальна і напориста. При виникненні конфліктів Тома рідко піде на примирення, але вона відхідливі і здатна слухати розумним аргументам.

Ірина - з дитинства маленькі Іри демонструють здатність тверезо оцінювати світ і оточуючих. Такі дівчатка рідко схильні до зайвих сантиментів і навіть бувають досить жорсткими. Ірина - натура комунікабельна; здається, що вона здатна домовитися з будь-якою людиною, тому носії даного імені завжди досягають наміченого. Ірочка - відповідальна і турботлива дівчинка, яка завжди буде опорою для мами і тата, вона цінує домашній затишок і відмінно справляється з будь-якою роботою по дому. При цьому вона здатна побудувати завидну кар'єру.

Руслана - ім'я, наділене дуже сильною внутрішньою енергією. Руслани відрізняються комунікабельністю і товариськістю, легко завойовують симпатію в новій компанії. Це відкриті, але досить запальні і різкі особистості. При цьому вони швидко відходять і можуть через деякий час логічно оцінити свої вчинки. Така дівчинка по натурі є лідером, але її потрібно ненав'язливо навчатимуть терпимості і прищеплювати почуття такту. Яскраві і активні жінки з ім'ям Руслана вражають оптимізмом і напористістю, вони здатні будувати вдалу кар'єру і в той же час управлятися з великою родиною.

Христина - з самого раннього дитинства володарка цього імені аналітично підходить до вирішення будь-якої проблеми. Цим особистостям властива чесність і ненав'язливість в досягненні поставлених цілей. Але якщо Христина щось собі намітила, зрушити її з шляху буде дуже непросто. Це життєрадісні діти, які наповнюють будинок позитивною енергетикою і веселощами. Такі дівчатка добре вчаться, швидко засвоюють нові знання і легко контактують з оточуючими. Однак схильність до мінливого настрою може загнати їх у депресію, так що маленьких Христин потрібно вчасно відволікати від сумних думок.

Модні імена для дівчаток, народжених влітку

Особистості, які прийшли в цей світ в один з літніх місяців, є веселими натурами і яскраво вираженими оптимістами. Їм неприємно дріб'язковість, вони люблять і вміють працювати, проте їм дуже складно стримувати емоції - вчинки річних дітей часто засновані на сього хвилинних імпульсах. Червневі дівчинки особливо чутливі й добрі, але неврівноважені. Малятка, народжені в липні, темпераментні і часто прагнуть привернути увагу. Серпня наділяє жінку доброю вдачею і зайвої розбірливістю.Літнім малюкам цілком підійдуть нейтрально звучать дівочі імена:

Олена - носителька цього світлого імені (а саме так воно перекладається з мови Древніх еллінів) є дівчинкою спокійною і врівноваженою. Лени рано набувають здатність співпереживати ближньому, люблять свій дім, сім'ю і батьків. Вони практично ніколи не виходять з себе і здатні до компромісу. Однак Олени часто схильні до трагічності і жертовності (іноді показною) і можуть маніпулювати близькими людьми, перетягуючи на себе всю увагу. Відмінною рисою таких жінок є вражаюча невередливих і здатність задовольнятися малим.

Жанна - франкомовна варіація імені «Іоанна», що перекладається як «Божий дар». Двоєне «н» наділяє цієї дитини вираженим впертістю і разюче рано сформованим думкою з будь-якого питання. Власниці даного імені характеризуються гострим розумом і винахідливістю, рішучою вдачею і імпульсивністю. Жанни не терплять пліток і вельми прямолінійні, на них завжди можна покластися і довірити будь-яку справу. У вихованні маленької Жанночки головне - направити її завзятість у правильне русло, і тоді результати не змусять себе чекати. Такі особистості успішно справляються з домашніми справами, дуже гармонійно поєднуючи сім'ю і кар'єру.

Юлія – не заслужено забуте дівоче ім'я. При всій благозвучності і м'якості, воно здатне наділити свою володарку якостями справжнього лідера. Юлі товариські, мають здатність до творчості, не терплять сварок і конфліктів. У дитинстві вони ранимі й ображаються на будь-яку дрібницю, проте їх можна запросто відвернути і привести в хороший настрій. Їм абсолютно незнайома заздрість, так що сміливо діліться якими досягненнями - Юленька завжди із задоволенням послухає про чужих перемогах. Вчинки дівчат з цим ім'ям часто надмірно обережні, так що її потрібно м'яко мотивувати і підштовхувати.

Світлана - світле ім'я, яке наділяє свою власницю добротою і легким характером. Світланка з дитинства є товариським і безпосередньою дитиною, проте вже тоді в ній починають пробуджуватися задатки справжнього командира. Це яскраво виражені акуратисти, які цінують чистоту і комфорт. Такі жінки зазвичай безкорисливі, артистичні і мають яскраво вираженим інтелектом. Батькам цієї дитини потрібно вчасно скоригувати його самооцінку, так як вона може дуже швидко стати завищеною. До батьків Свєти відносяться чуйно і зберігають близькість з сім'єю на все життя.

Уляна - ця дівчинка з раннього дитинства володіє загостреним почуттям справедливості. Такі натури характеризуються цілісністю, самодостатністю, енергійністю і вираженою внутрішньою силою. Зазвичай вони відкриті до навколишнього світу, так що батькам потрібно подбати, щоб в дитячі роки ніхто не завдав цій дитині непоправної моральної травми. З них виростають чуйні та м'які жінки, які на рідкість делікатні і тактовні. Уляну досить легко образити, вона нерішуча і схильна уникати перешкод, так що їй потрібно загартовувати характер і вчитися долати труднощі.

Модні імена для дівчинки, народженої восени

У благодатний осінню пору на світ приходять мудрі і педантичні особистості. Їх характеризує принциповість у поєднанні з дипломатичністю.. Дівчатка, народжені у вересні, досить кокетливі і люблять компліменти; жовтневі малятка дуже трепетно ставляться до почуттів оточуючих і ніколи не зачеплять їх спеціально. Діти, які прийшли у світ в листопаді, дуже терплячі і грайливі.Дівчатам осіннього періоду потрібно посилити характер, тому їм підійдуть такі модні імена:

Наталія - знову почало набирати популярність ім'я несе в собі поняття «рідний». Це життєрадісна дівчинка, яка здатна зігріти і утішити близьких. З раннього дитинства володарка цього імені знає собі ціну і дуже близько до серця приймає і похвалу, і докори. Наташу потрібно відучувати від злопам'ятності і привчати бути терплячою. Такі особистості вельми горді, але не без підстав: їх досягнення часто вражають оточуючих.

Надія - з раннього дитинства схильна до рішучості і твердості характеру. Зрозуміти маленьку Надійку досить непросто, адже при всій емоційності вона вміє підпорядковувати собі почуття, тому батьки повинні привчати її до більшої відкритості. Від природи вона характеризується життєрадісністю і невгамовним оптимізмом, заражаючи оточуючих енергією. Здатна одночасно займатися кількома справами, причому цілком успішно. Таку жінку характеризує працьовитість і авторитетність в будь-яких питаннях.

Віра - ім'я, яке говорить саме за себе. Це розумні і правдиві дівчатка, яким притаманна розсудливість і практичність в життєвих питаннях. Зайві фантазії Вірочці ні до чого, тому ви навряд чи змусите цього дитину читати. Хоча вона, безумовно, добра і турботлива, але здатна проявляти жорсткість при досягненні особистих цілей. Вірі потрібно намагатися придушити в собі недовірливість і схильність до стереотипному мисленню - це її основні слабкі сторони. Вона чудова господиня, так що комфортні умови існування гарантовані всім, хто живе з нею під одним дахом.

Таїсія - це ім'я перекладається як «родюча». Тая - особистість, несхильність до компромісів, вона рішуче йде по життєвому шляху і здатна на ризиковані вчинки. Цю незалежну дівчинку характеризує деяка скритність натури, але якщо вже емоції виходять на поверхню, то про це буде знати весь навколишній світ. Ви можете не переживати, що дитина коли-небудь вас обдурить - володарка імені Таїсія не терпить брехні і недомовок, так що і вам потрібно бути максимально чесними з нею. Це відмінний організатор і старанна учениця. Однак вона не надто любить поратися по господарству - мамі доведеться докласти зусиль, щоб зробити з доньки хорошу дружину.

Вікторія - дівчинка, яка є переможницею по життю. Віка з дитинства досить вперта, активна і рухлива. Їй властива деяка хитрість і схильність до обману, але при цьому такі дівчатка зазвичай добрі і уважні до тих, кому довіряють. У будь-якій справі Віка може виявити незвичайну напористість, але не любить поразок - приймати їх з гідністю маленьку Віку повинні навчити батьки. Завзятість, яким дане ім'я наділяє свою власницю, сприяє хорошій кар'єрі. Незважаючи на товариськість, Вікторія не занадто схильна заводити друзів, так що коло її спілкування зазвичай досить вузьке.
  • 24.12.2015
  • 2031 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar