Як написати листа Діду Морозу на Новий рік 2017?

Як написати листа Діду Морозу на Новий рік 2017?

Часу до настання свята ще предостатньо. Це свято особливо люблять діти, так як в новорічну ніч виконуються їхні мрії. Всі діти чекають подарунки від Дідуся Мороза і внучки його Снігуроньки. Напередодні свят казкові герої дуже бажані гості.

Батьки, якщо ви бажаєте принести своїй дитині радість створенням справжньої казки, до початку 2017 року надішліть Дідові Морозу лист.

Новий 2017 рік

Листом Дідові Морозу ви подаруєте своє чадо радість. Що може бути більш захоплюючим і цікавішим, ніж написання листа улюбленому герою, і в подальшому, отримання відповіді?

Правила написання

Багато десятиліть діти старанно шлють листи Діду Морозу, в яких просять його виконати їх заповітне бажання. Раніше послання з проханням про бажаний подарунків відправлялися тільки перед Різдвом, але потім головним святом в країні став Новий рік і листи стали писатися напередодні цього свята.

Перед написанням листа слід поговорити з малюком. Він неодмінно захоче розповісти Дідусеві Морозу про те, що на протязі року був дуже слухняною дитиною, попросити за це бажаний подарунок. Якщо ж дитина ще не знає цього казкового героя йому треба про нього розповісти, який він чудовий і добрий, де живе і які чарівництва творить. Не забудьте розповісти і про Снігуроньку, до неї так само можна звернутися в посланні.

Що писати в посланні?

Обміркуйте план написання листа. Нехай малюк самостійно прийме рішення, що він хоче розповісти Дідові Морозу, а ваша мета допомогти дитини направити на правильний шлях. У конверт з листом можна вкласти листівку, придбану в магазині, а краще зробити її своїми руками. Дитина повинна лист писати самостійно, але в тій ситуації, коли він цього зробити не може, це виконують батьки. У листі малюк докладно може розповісти про свою поведінку, задати хвилюючі його питання казковому герою.

Дитині слід пояснити, що дари приносять за слухняність і деякі заслуги. На самому початку листа обов'язково привітайтеся з Дідусем і його онукою. Малюк повинен коротко написати про себе і свою поведінку. Можна писати про кілька речей, про які мріє малюк. В кінці, обов'язково подякуйте і привітайте Дідуся з наступаючим роком і попрощайтеся.

Куди відправляти?

Написаний лист можна покласти на підвіконня або під подушку. Потім батьки повинні прочитати його і дізнатися про що мріє їхня дитина. Після напишіть лист у відповідь від казкового героя і покладіть на те місце, звідки ви взяли дитяче послання.

Якщо ж ви хочете отримати відповідь, особисто написаний казковим героєм, то тоді послання потрібно відправити поштою, правильно його оформивши. Для цього купите конверт і марки. Зараз випускаються конверти з незвичайним штампом. Нехай дитина сама опустить конверт у поштову скриньку.

Адреса для надсилання листа є Фінляндія, адреса: Santa Claus, Joulupukin kamman, 96930 Napapuri, Rovaniemi.

Декорування

До написання послання дитина повинна підійти творчо і прикрасити його сама. Це може бути малюнок або просто красива листівка, яку малюк виготовив сам.

Фінальний етап

Малюк пізніше отримає відповідь з теплим побажаннями і привітаннями з майбутнім торжеством. Трапляється так, що іноді Дід Мороз шле маленькі дари. Найкраще відправляти лист на початку грудня.
  • 19.08.2016
  • 343 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar