Як накрити і прикрасити стіл на Новий рік 2017

Як накрити і прикрасити стіл на Новий рік 2017

Накриваємо і прикрашаємо новорічний стіл

За порадою астрологів зустрічати Рік Вогняного Півня потрібно за святковим прикрашеним столом з ситних і смачних страв, пирогів і десертів. У цьому випадку, на весь рік вам буде забезпечено багатство і успіх.

Велику увагу потрібно приділити декору і оригінальній сервіровці столу. Для цього вам пропонуються скористатися корисними і цікавими порадами для його оздоблення.

Як накрити стіл на Новий 2017 рік, щоб порадувати Вогняного Півня

Вогняний Півень - це працьовитий і розсудливий знак, але, крім того, що володіє пекучою енергією і емоційністю. Йому подобаються прості і невигадливі речі. Тому за новорічним столом повинні бути прості, смачні та поживні страви. Для цього підійдуть салати з овочів і фруктів, свіжа зелень, домашні соління й овочеві гарніри.

На столі обов'язково має бути присутня свіжа випічка, приготовлена власними руками. Зі спиртного рекомендується подавати домашнє вино, коктейлі, лікери і настоянки. А частуванням для Червоного Півня послужить невелика тарілочка з зерном, поставлена в центрі столу. Все це створить теплу і затишну атмосферу.

До вибору посуду потрібно поставитися з особливою увагою. Однозначно, для святкового столу не підійдуть тарілки і стаканчики з пластика. Перевага віддається порцеляновій посуді. Найкраще, якщо тарілки будуть розписані візерунками в синіх і зелених тонах.

Прикрашаємо стіл своїми руками, використовуючи свічки

Сьогодні в магазинах можна зустріти багато найрізноманітніших декоративних свічок, які підійдуть для будь-якого інтер'єру. Вони допоможуть створити романтичну атмосферу, відчути легкість і позитивний настрій

Для прикраси новорічного столу, придбайте свічки у формі сніжинки, ялинки, снігуроньки, сніговика і т.д. Підберіть свічник з новорічною тематикою або ж виготовте його самі. Для цього можна використовувати красиві вази з цукерками, яблуками, шишками, горіхами, мандаринами і ялиновими гілочками.

Свічки будуть виглядати святково і урочисто, якщо їх прикрасити стразами, стрічками та намистом. Запалювати їх зовсім не обов'язково, нехай вони просто будуть оригінальною прикрасою свята.


Прикраса столу мініатюрними ялинками

Корисні поради для оформлення новорічного столу

Цитата

1. Сервіровка столу починається з тарілок, потім кладуть ложки, вилки і ножі. В останню чергу ставлять фужери і келихи.
2. Красива і випрасувана скатертина не повинна виділятися в загальному декорі. Зверніть увагу, щоб з боків вона звисала на 30-40 см.
3. Не забудьте, що вилки розташовуються праворуч від тарілки, тоді як ложки і ножі - зліва. Фужери і чарки необхідно поставити справа. А столові прилади розкласти опуклою частиною вниз.
4. Підберіть серветки яскравих відтінків, тоді стіл буде виглядати нарядно і урочисто.
5. Тканинні серветки акуратно розкладіть на тарілки.
6. Оформлення святкового столу слід робити в одному стилі.

Червоний колір для оформлення святкового столу

Якщо для вас важливо, як красиво і правильно прикрасити новорічний стіл на рік Вогняного півня, в першу чергу, треба знати в якій кольоровій гамі це слід зробити. Найбільш доречний буде червоний колір, який особливо порадує знак року - Червоного Півня.

Цитата

1. Поставте в центрі столу композицію із соснових гілок, прикрашених червоними іграшками та фруктами.
2. Поруч з тарілками для гостей поставте фігурку червоного півня або зеленої ялинки.
Це можуть бути також фігурки Сніговиків або Дідів Морозів в червоному одязі.
3. Красиво виглядатимуть червоні тарілочки, фужери, серветки. Особливо красиво вони будуть поєднуватися з білою скатертиною.

Деталі новорічного свята

Вирішуючи, як прикрасити святковий стіл, подбайте про невеликі оригінальних деталях, які додадуть родзинку новорічного застілля. Стіл повинен бути ошатним, але без надмірностей. Для прикраси використовуйте новорічні чохли для пляшок і столового посуду з красивим орнаментом.

Завершать декор красиві свічки, оригінальних форм і яскраві серветки. Якщо, все таки, ви вважаєте, що цього недостатньо, то розташуйте краях столу мішуру і іграшки.

Підготовка до торжества, приготування страв, сервіровка і оздоблення столу - процес цікавий і захоплюючий. Тому особливо добре, якщо в ньому беруть участь всі члени сім'ї. Це створює гарний настрій для майбутнього свята.
  • 19.08.2016
  • 362 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar