Як на Новий 2017 рік загадати бажання і воно збулося

Як на Новий 2017 рік загадати бажання і воно збулося

Як на Новий 2017 рік загадати бажання, щоб воно збулося ?

Можна з упевненістю стверджувати, що в той час, коли бій курантів починає сповіщати про настання Нового року, всі жителі України починають загадувати бажання. Виняток становлять лише зовсім маленькі діти.

З цієї причини вам обов'язково слід дізнатися, як на Новий 2017 рік загадати бажання, щоб воно збулося.

Широко поширений варіант

Даний метод, пов'язаний з написанням заповітної мрії на листку, з її спаленням і подальшим розчиненням в келиху з шампанським, відомий всім. Однак, як не прикро, він не універсальний. Адже, наприклад, вагітні дівчата або неповнолітні діти не вживають алкоголь, а у кого-то на нього і зовсім алергія.

З цієї причини такі способи загадування бажання на Новий 2017 рік можуть бути вам більш корисними.

Жартівливий варіант

Звичайно, даний варіант загадування бажання, швидше за все, малоефективний. Однак спробувати його обов'язково потрібно.
Що потрібно від вас? Тільки гарний настрій і бажання пострибати. Так, саме в стрибку, який має припадати на останній удар курантів, ви і повинні згадати своє заповітне бажання.

Невелика порада: заздалегідь продумайте, що Ви будете згадувати, і сформулюйте бажання максимально короткими фразами. В ідеалі це має бути пропозиція, що складається приблизно з 3 слів. В іншому випадку ви можете просто не встигнути в стрибку все згадати.

Творчий варіант

Такий варіант загадування бажання підходить тим, хто вміє робити щось своїми руками.

Вишивка

Якщо ви хочете, щоб Ваше бажання, загадане в новорічну ніч, точно збулося, витратьте трохи часу і вишийте на своєму новорічному вбранні заповітне слово. Для прикладу: «чоловік», «квартира» або «щастя».

Коли куранти почнуть відраховувати останні хвилини старого року, все, що вам залишиться, це докласти руку до своєї вишивці і подумки продублювати власне бажання.

Важливий момент: якщо ваш наряд на Новий рік неможливо доповнити вишивкою, прикрасьте нею інший предмет, наприклад, свій носовичок.

Орігамі

Мистецтво складання фігурок з паперу, як і вміння вишивати, підвладне не всім. Однак якщо саме ви - той щасливчик, хто вміє це робити, значить, вам не складе труднощів створити з паперу символ Нового 2017 року. І після того, як ви складете з червоного паперу свого півня, все, що вам залишиться - помістити його на ялинку.

А в той момент, коли куранти почнуть сповіщати про наближення Нового року, Вам треба буде підійти до свого символу з паперу і прошепотіти власне бажання. Зрозуміло, після свят ваш півень не повинен виявитися в смітті, щоб і ваша мрія не виявилася там же.

Емоційний варіант

І останнє, ніколи не забувайте про те, що існує практично 100% правильну відповідь на питаня: «Як загадати бажання на Новий 2017 рік, щоб воно збулося?». І він полягає в доброті.

Адже саме коли ви безкорисливо віддаєте іншим частинку свого тепла, ви отримуєте натомість те, в чому найбільше потребуєте, і що найбільше жадайте.

Що ви можете робити?

1. Ви можете перед Новим роком відвідати найближчий Будинок Малятка або найближчий Дитячий будинок, щоб поспілкуватися з дітьми і привезти їм подарунки
2. Ви можете звернутися в найближчу організацію, яка працює з людьми без певного місця проживання, і попрацювати у них волонтером
3. Ви можете відвідати притулок для тварин, привезти їм корм або інші необхідні речі. І ви навіть можете когось із бездомних тварин забрати до себе додому
4. Ви можете допомогти самотнім сусідським бабусям і дідусям, наприклад, з купівлею продуктів або з прибиранням їх квартири або будинку перед Новим 2017 роком
5. Ви можете просто, не виходячи з дому, знайти в інтернеті сайт який-небудь благодійної організації і перерахувати їм свою пожертву, нехай і невелику.

Як ви бачите, варіантів поділитися своїм добром насправді дуже багато. Тільки пам'ятайте: всі вчинки ви повинні здійснювати від чистого серця, а не заради того, щоб ваше заповітне новорічне бажання якомога швидше виповнилося.


Дід Мороз читає новорічні бажання

Як на Новий 2017 рік загадують бажання, щоб воно збулося, жителі інших країн

Італія

Італійці, загадуючи новорічне бажання, відразу вбивають «двох зайців». Оскільки вони не просто позбавляють свій будинок від старого посуду, а вони ще й налаштовують себе на позитивні емоції в наступаючому році.

Що роблять італійці? Перед Новим роком вони збирають всю стару посуд і, коли починається відлік старого року, безжально її на вулиці розбивають. При цьому кожен розбитий предмет супроводжується загадуванням заповітного бажання.

Куба

На Кубі процес загадування бажання на Новий рік відбувається менш темпераментно, ніж в Італії. Однак і він являє собою досить своєрідний спосіб.

Отже, жителі Куби перед приходом нового року наповнюють весь посуд в будинку водою. І коли годинник пробивають належну кількість разів, вони виливають цю воду на вулицю.

При цьому коли годинник ще б'є, кубинці відщипують від заздалегідь приготованого винограду по ягідці і з'їдають їх. Таким чином, вони встигають з'їсти 12 ягід, що, відповідно, прирівнюється до 12 задуманим бажанням.

Шотландія

У деяких селах Шотландії досі прийнято на Новий рік підпалювати бочки, наповнені дьогтем, і котити їх по вулиці. Так жителі Шотландії проводжають старий рік і висвітлюють шлях новому. Це трохи нагадує наше свято «Масляна», ви згодні?

В самому кінці слід зазначити одне важливе правило: ви обов'язково повинні вірити в те, що загадали на Новий 2017 рік, і тільки в цьому випадку все неодмінно збудеться.

Адже так Всесвіт помітить і ваш посил у вигляді новорічного бажання, і ваші емоції, які ви додаєте до загаданого.
  • 25.08.2016
  • 428 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar