Як фотографуватися, щоб привернути увагу? 2016

Як фотографуватися, щоб привернути увагу? 2016

Ви колись задумувались над тим як фотографуватися, щоб привернути увагу хлопця ? Ми вам розкажемо декілька секретів.

1. Щирі емоції

Поки подруги намагаються надути губи більше і виділити вилиці, роблячи своє обличчя схожим на зад бабуїна, зроби щиру радість або здивування. Такі емоції привернуть до себе увагу чоловічої статі і отримають «лайк».

2. Смачна їжа

Ні, це не повинні бути суші або їжа з ресторану. Приготований тобою борщ з пампушками будуть виглядати набагато смачніше. Який справжній чоловік не клюне на дівчину, яка вміє готувати?

3. Стильний вигляд

Так, хлопці теж звертають увагу на одяг дівчини. Фото, де ти красиво одягнена, сподобається набагато більше, ніж те, що ти оголюєш якусь частину тіла, де збоченці пишуть подібні коментарі: «які булочки!», «Вашій мамі зять не потрібен?» І т.п.

4. Активне життя

Якщо дівчина самодостатня, вона може повеселитися, не розраховуючи ні на кого навколо. Якщо чоловік побачить тебе на скейтборді або в горах, у нього відразу відпаде страх, що таку дівчину треба розважати або вислуховувати про її сірі будні.

5. Уміння посміятися над собою

Смішні фотографії, де ти одягла кепку і скорчити мордочку, викличуть насмішки, а захоплення, адже такі дівчата впевнені в собі, в своїй привабливості.
  • 16.05.2016
  • 127 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar