Як економно зустріти Новий рік 2017?

Як економно зустріти Новий рік 2017?

Новий рік - найважливіше свято в році, і найдорожче. Готуючись до свята, необхідно закупити продукти для святкового столу, подарунки для близьких, ялинку і прикраси. Жінкам, щоб відмінно виглядати, доводиться витрачатися на зачіску, макіяж, сукню, манікюр. Підрахувавши кошти, які пішли на новорічну ніч, нерідко доводиться хвилюватися за велику суму. Цього можна уникнути, заздалегідь подбавши про організацію свята.

Зустріти Новий 2017 рік без зайвих витрат цілком можливо, якщо чітко розпланувати витрати, порівняти ціни в магазинах і заздалегідь придбати новорічні продукти.

Плануйте витрати

Насамперед потрібно визначитися зі списком майбутніх покупок, включіть в нього абсолютно всі пункти, щоб пізніше не довелося від нього відхилятися. Після складання списку, розділіть товари на дві колонки, включивши в першу дійсно потрібні придбання, а в другу то, без чого цілком можна обійтися. Ви самі побачите, скількох непотрібних витрат можна уникнути, застосовуючи простий метод.

Обмежте бюджет, що виділяється на свято. Сума, яку ви витратите, повинна бути заздалегідь відома. Врахуйте, що у вас повинні залишитися гроші на оплату рахунків, кредитів і проживання до наступних фінансових надходжень.

Порівнюйте ціни

Цей важливий пункт часто залишається поза увагою. Ціни на одну пляшку шампанського, наприклад, в різних супермаркетах можуть значно відрізнятися. У багатьох магазинах зустрічаються різні акції, завдяки яким, можна купити товар в кілька разів дешевше, ніж зазвичай. Перш ніж купувати продукти, обов'язково обійдіть кілька найближчих магазинів.

Цей принцип працює і з придбанням подарунків. Порівнюйте цінники в різних магазинах і робіть вигідні покупки. Ціна подарунка на Новий 2017 рік не впливає на якість. Ви можете змайструвати його самостійно. Такий подарунок набагато приємніше отримувати, в нього вкладають душу і власні сили. Якщо бюджет сильно обмежений, в якості подарунка можна купити листівку або гарний сувенір. Не варто дарувати дорогі подарунки всім родичам. Дітям, звичайно, потрібно придбати на Новий рік іграшки, але головне, щоб вони їм сподобалися, а не їх вартість. Можна разом з дітьми зробити подарунки на Новий 2017 рік своїми руками.

Купуйте продукти заздалегідь

Ви можете значно заощадити, якщо купите частину продуктів для застілля завчасно. Це дозволено для продуктів з великим терміном придатності: консерви, алкоголь, цукерки. У передсвятковий тиждень ціни піднімаються в рази. Пам'ятайте про це і готуйтеся заздалегідь.

Виключіть зайві витрати

До них відносяться оформлення подарунків в спеціалізованих місцях і подарункова упаковка. Будь-яка людина може впоратися з красивим оформленням і самостійно. Саморобні коробочки, вишиті мішечки, спеціально зшиті чобітки - виглядають мило, а головне, оригінально.

Щоб економно зустріти Новий 2017 рік, приберіть зі списку витрат ялинкові іграшки. Звичайно, вони привертають увагу, переливаючись в вітринах магазинів. Але якщо у вас вдома вже лежить необхідну кількість прикрас з минулого року, зовсім необов'язково купувати ще.

На ялинці економити не варто. Купуйте красиву, пухнасту ялину, щоб вона радувала око і дарувала святковий настрій протягом довгого часу. В даний час, магазини пропонують величезний асортимент штучних ялинок. Багато зовні абсолютно не відрізняються від справжніх.

Один раз купивши штучну зелену красуню, ви на довгі роки позбудетеся від необхідності витрачати кошти на покупку ялинки.

Складання списку покупок, порівняльний аналіз цін, обмеження бюджету займуть у вас небагато часу. Зате після новорічних свят, ви зможете не раз подякувати себе за те, що придбали все необхідне без переплат і не піддалися спокусі купити що-небудь непотрібне.
  • 19.08.2016
  • 147 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar