Ігри на Новий рік 2017 для дорослих

Ігри на Новий рік 2017 для дорослих

Тепер настав час для дорослих конкурсів на рік Півня.

Коли гості трохи поїли і випили, то вони можуть відразу почати нудьгувати за столом. Тому в терміновому порядку господарі повинні запропонувати їм кілька новорічних конкурсів. Такі ігри відразу займуть компанію і піднімуть настрій.

Навіть дуже велика компанія не буде нудьгувати з різноманітними іграми. Деякі конкурси можна навіть проводити, не виходячи при цьому з-за столу. Так що перед конкурсами, спробуйте налаштувати гостей на необхідний лад. А якщо треба, то підготуйте потрібні речі. Це займе у вас мало часу.

Новорічні тости

Оскільки новорічна ніч вже в розпалі, а всі бажання вже загадали, то просто пити - не цікаво. Так що гостям можна запропонувати наповнити їх келихи, а потім по черзі сказати новорічний тост. Тільки є одна умова. Поздоровлення повинні починатися за алфавітом. Все це буде виглядати приблизно так: А - абсолютно щасливий підняти келих за Новий рік! Б - Будьте пильні, адже свято настає. В - Вип'ємо за милих дам! І так далі.

Найбільше веселощів почнеться тоді, коли гра дійде до таких букв, як: Е, Р, И, Ь і інших. А ось приз можна дати автору самого смішного і оригінального тосту.Програма телепередач

Якщо ваші гості нарешті добралися до торжества, а тепер сидять по різних місцях і не можуть далі веселитися, то не біда. Всіх людей можна розворушити нерухомою грою про телепередачі. Тільки перед початком гри, господар повинен приготувати кілька карток. Бажано, щоб їх було багато. Такий конкурс можна назвати не тільки захоплюючим, але й самим популярним серед інших.
На кожному листочку треба написати п'ять або шість слів, які взагалі не пов'язані між собою за змістом. Наприклад: президент, горілка, рука, двері. Тепер кожна людина витягує по одній картці і читає слова. Тепер в учасника є 30 секунд на те, щоб вигадати пропозицію, новина, подія, в якому б звучали все написані слова. Така гра швидко піднімає настрій і змушує сміятися від душі.

МСС

Для даної гри господар конкурсу повинен вибрати двох бажаючих, а потім сказати їм, що нарешті настав час розшифрувати таємну абревіатуру МСС. Але ось решти компанії вже відомо, що МСС означає мій сусід справа. Тепер двох обраних треба помістити в центр кола учасників. Всі люди по черзі, починають задавати навідні запитання, намагаючись при цьому розшифрувати абревіатуру.

Тепер двоє людей в центрі можуть задавати навідні запитання: якого це кольору, який запах, чи є він тут і так далі. А ось що відповідають повинні давати відповіді, кожен по відношенню до свого сусіда. Тільки не варто сильно мучити гравців. Якщо через 20 хвилин гри, вони так і не здогадаються, то можна розкрити їм таємницю. А на втіху пригостити тортом.

Пологовий будинок

Тепер господар повинен вибрати двох людей, які вже знаходяться напідпитку. Вони і будуть грати роль чоловіка і дружини. А для більшого веселощів можна ролями поміняти чоловіка і жінку: він буде дружиною, а вона чоловіком. Отже, дружина тільки що народила, а чоловік щойно відзначив щасливу новину. Завдання чоловіка полягає в тому, щоб розпитати дружину у всіх подробицях про дитину: на кого схожий, якої статі і так далі.

Питання можуть бути абсолютно різноманітними, так гра буде цікавіше. А ось в задачу дружини буде входити те, що вона все говорить за допомогою жестів і знаків, адже вікна в пологовому будинку товсті і нічого не чути. Загалом, буде кумедно поспостерігати за тим, як людина намагається все показати жестами.

Вгадай-ка

Для такої гри господар роздає учасникам ручку і листочок. Тепер кожен пише про свого сусіда мало відомі факти. Далі всі записки згортають і кладуть в одну загальну коробку. Господар починає по черзі витягувати записки і читати їх вголос. Завдання компанії - спробувати відгадати, про кого йде мова або ж, хто автор цього висловлювання.

Крокодил

Дуже популярна гра. Всіх учасників треба поділити на дві команди. Тепер одна команда придумує хитромудре слово і викликає одного з учасників від суперника. Ця людина повинна показати загадане слово. Тільки не можна говорити і видавати звуки. Все що дозволено, так це користуватися жестами та мімікою. Якщо команда відгадує, то тепер настає їхня черга загадувати слово. І так далі. Грати можна до перемоги в 5 очок або більше, все залежить від швидкості вгадування.

Крім даних конкурсів, господар може ще написати цілий сценарій про казку на новий рік. Ролі повинні бути розподілені між усіма. Звичайно, комусь це здасться складним завданням. Але ви завжди можете зайти в інтернет і завантажити вже готовий сценарій. Це може бути казка про Репку, Сплячу красуню, Білосніжку і так далі. Головне, щоб було задіяні, як можна більше людей.
  • 24.03.2016
  • 647 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar