Ідеї подарунків для начальниці на 8 березня 2017 року

Ідеї подарунків для начальниці на 8 березня 2017 року

Що подарувати начальниці на 8 березня 2017

Хороші відносини з начальством ще нікому не приносили шкоди. Прояв покладеного до керівництва поваги завжди сприяє продуктивному робочому процесу і позитивного настрою всередині колективу. Приємний сюрприз до Міжнародного Жіночого Дня стане вірним жестом як від одного співробітника, так і від цілого колективу. Різниця буде лише в тому, що від себе можна піднести або сувенір, або щось невелике, а ось колективний подарунок вже повинен бути солідніше.

Що подарувати начальниці на 8 березня від колективу

Жінки керівники зараз вже не рідкість. Відповідно, перед святом тисячі колективів намагаються знайти спільне рішення з приводу вибору подарунка для леді.

Якщо мова йде про велику компанії, яка може собі дозволити виділити керівнику окреме робоче місце, то не зайвим стане вибір презенту на користь чогось потрібного і корисного для організації або прикраси робочого простору.

№ 1 серед подарунків для постійно зайнятих дам - автоматична кавоварка. Пити каву на робочому місці вже стало звичкою для багатьох, а для керівника це ще й необхідність, так як часто доводиться зустрічати в кабінеті партнерів і гостей. Якщо ж такий гаджет вже є у Вашій начальниці, тоді підберіть до нього гарний набір кавових чашок або підготуйте все для створення приємного чаї і кавування. Не зайвою буде і невелика презентація у вигляді вірша.

На другому місці невеликі SPA штучки, які допомагають розслабитися і налаштуватися прямо не виходячи з кабінету.

Хочете здивувати? Подаруйте шоколадний фонтан. Подарунок справді шикарний, що заслуговує на окрему увагу і викликає непідробний захват з боку одержувача.

Якщо відносини в колективі досить розслаблені і співробітники в курсі деяких питань особистого життя начальниці, то на 8 березня можна вибрати в якості приємного сюрпризу щось потрібне і необхідне в побуті. Чому б не подарувати м'ясорубку або професійний міксер, якщо вони потрібні?

Ідея подарунків для начальниці від декількох співробітників

Якщо є бажання порадувати даму-начальника, але при цьому недостатньо фінансів, можна об'єднатися з декількома колегами по цеху. Тоді, об'єднавши кошти, вже можна буде дійсно придбати щось таке, що сподобається жінці.

У цю категорію входять всілякі коробочки і скриньки незвичайної форми і функціоналу. Ідеальними будуть всілякі «ємності» для зберігання дорогоцінних прикрас та біжутерії, органайзери для зручного утримання шарфиків, хустинок, ременів або дрібниці.

Також корисними будуть різні гаджети і зарядні пристрої, особливо, якщо шефу і не доводиться часто виїжджати у відрядження і ділові поїздки. Якщо відносини дозволяють бути більш розслабленим при виборі подарунка, то прекрасно підійде комплект постільної білизни або великий махровий рушник. Щоб не відчувати себе ніяково при піднесенні такого подарунка, можна підготувати невелику вірш і зустріти таким чином це весняне свято.

Часто співробітники компанії в курсі того, як начальство любить проводити вільний час. Якщо жінка, яка керує своїм бізнесом, любить проводити час на своїй дачі, то набори для барбекю або зручний гамак стануть ідеальним подарунком.

Автоледі також вимагають до себе особливого ставлення. Тут можна підібрати що-небудь з величезного асортименту органайзерів для авто або інших корисних приладів для збереження порядку всередині авто.
  • 02.08.2016
  • 144 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar