Грін Кард 2018. Терміни проведення, початок реєстрації, онлайн заповнення

Грін Кард 2018. Терміни проведення, початок реєстрації, онлайн заповнення

Green Card Lottery 2018

- так називається щорічна електронна лотерея уряду США, в якій беруть участь громадяни багатьох країн світу. Це справжній шанс для переселення в Америку. Вигравші в неї щасливці і їх сім'ї можуть отримати на п'ять років дозвіл на проживання, яке продовжується не один раз.

Переможці не тільки отримують можливість жити і працювати в США, але і мати всеосяжну допомогу від держави. Це практично повноцінне громадянство, за винятком деяких обмежень, таких як:

- робота в державному секторі;
- участь в деяких виборах.


Що дає лотерея Грін Кард 2018

Зелена карта дозволяє переможцю:

- працювати в межах США;
- вчитися в будь-якому навчальному закладі країни (для переможців лотереї вартість навчання в кілька разів дешевше);
- брати участь в соціальних програмах;
- виїжджати з Америки і повертатися необмежену кількість разів.

Після п'яти років життя в країні ви можете подати заявку на громадянство. Dv lottery 2018 - це один з найпоширеніших способів потрапити в Америку легально. Причому ваша сім'я має право переїхати з вами. Більш того, навіть, якщо ви вступили в шлюб після виграшу лотереї, ваша друга половина стає резидентом США. Зелена карта має безстроковий характер з однією лише умовою - щороку потрібно перебувати в США не менше шести місяців.Важливо зауважити, що в Америці не будуть турбуватися про вашу працевлаштування, проживання та благополуччя. Необхідно самому навчитися все це робити. Тому, перш ніж вирішуватися на переїзд в іншу країну, потрібно все зважити і прикинути - чи зможете ви повністю взяти відповідальність на себе. Америці не потрібні нахлібники! Вам дається шанс проявити свої здібності, скористатися знаннями і талантом. Грін Карта в США розрахована на молодь з активною життєвою позицією та на людей старшого покоління, які можуть розвинути свої бізнес здатності в новій країні. Перша лотерея відбулася в 1994 році і розігрується щороку. Шанс дається п'ятдесяти тисячам претендентам.

Хто може брати участь

Правила і умови лотереї змінюються практично щороку, але одне залишається незмінним - вона абсолютно безкоштовна. Розіграш відбувається на комп'ютері в автоматичному режимі. Однак одна країна не може отримати більше семи відсотків від загальної кількості віз.

У dv lottery 2018 можуть прийняти участь практично більшість країн світу. Виключає список дуже не великий. З ним можна ознайомитися, зайшовши на офіційний сайт лотереї. Країни колишнього Союзу без виключення приймають участь у розіграші.

Умовами лотереї є:

- наявність середньої освіти;
- правильне заповнення анкети;
- відсутність судимості, соціально-небезпечних захворювань і порушень американського візового режиму.

Англійську мову можна не знати.

Терміни проведення

Останні роки заявки на участь приймають восени. У 2016 році початок реєстрації було 04.10.16. Прийом заявок тривав до 07.11.16. Розіграш dv lottery 2018 буде 01.05.17 року. Доступ до результатів розіграшу відкриється 02.05.17 і буде діяти до 30.09.18.

Як взяти участь в лотереї

Щоб здійснити цю процедуру необхідно зайти на офіційний сайт і заповнити спеціальну форму в якій вказати:

- Прізвище, ім'я;
- Дату і місце народження;
- Інформацію про себе і сім'ю;
- Дані про освіту;
- Електронну пошту.

Онлайн заповнення здійснюється тільки на англійській мові. Дуже важливо врахувати транслітерацію вашого рідної мови на англійську. Для цього краще скористатися спеціальними онлайн сервісами. Анкету можна заповнювати лише один раз. Будь-які помилки неприпустимі. Будь-яка помилка або неправильна буква може позбавити вас заповітної перемоги. Вимоги до фотографії також дуже суворі. Всю інформацію про них також можна знайти, відвідавши офіційний сайт лотереї.

Важливе доповнення - онлайн заповнення лотереї слід проводити виключно на офіційному ресурсі. Шахрайські сайти зі схожими анкетами позбавлять вас будь-якої надії на виграш.

Що необхідно врахувати

Незважаючи на те, що сама лотерея Грін Кард 2018 безкоштовна при її виграші вам знадобитися досить велика сума грошей:

Початкові витрати

- Консульсульскій збір: 330 $
- Медобстеження: 220 $
- Переліт: 400-700 $

Крім цього, вам знадобляться гроші на первісне облаштування, на машину і т.п. Якщо ви збираєтеся почати свою справу, вам знадобляться гроші на порядок більше, ніж на вашій Батьківщині. Ви також можете забути про роботу в медичних і навчальних організаціях. Там визнається тільки американські дипломи. Чорноробом також непросто іноді влаштуватися. Необхідні різні незвичні для нас дозволи. Все це ви повинні врахувати, бо починаєте життя з нуля.

Міфи про Зелену Карту

Грін Карта в США проводиться вже не перший рік і обросла масою міфів і забобонів:

1. Є думка, що якщо заповнити лотерею з американським IP адресою, то шанси виграшу збільшуються багаторазово. Це «казка» придумана шахраями, які намагаються виманити гроші за заповнення карти. Насправді, розіграш проводиться по комп'ютерній програмі, де адреси взагалі не враховуються.
2. Другий міф, який мусується серед учасників полягає в тому, що якщо анкету заповнити в перші і останні години, то шанси виграшу зростають у декілька разів. Це теж неправда. Програма сортує у випадковому порядку анкети для кожної країни, а потім комп'ютер теж рандомно вибирає переможців в країні. Тобто відбувається два незалежних випадкових процеси, тому ні про які вигідні терміни, не може йти мова. Доказом цього є скасування голосування в 2017 році, коли більшість переможців виявилися ті, хто заповнив анкету в перші дні. Через збій комп'ютера було призначено нове голосування, і перемогла, в кінці кінців, справедливість.
3. Третя «байка», яка поширюється в суспільстві це те, що лотерея Грін Кард 2018 призначена для виманювання талановитої молоді. Як показує досвід попередніх років - це теж не відповідає дійсності. Анкетні дані не дозволяє судити про здібності і талант претендента. У лотереї виграють різні люди, як за віком, так і за життєвим досвідом.
4. Наступний міф - нібито Грін Карта в США недоступна, якщо не заплатити гроші. Такі думки нав'язують шахраї різних мастей, сподіваючись витягнути з вас якомога більше грошей. Для отримання виграшу не довіряйте різним сайтам і посередникам. Їм вигідна ваша наївність і довірливість.
5. І, останнє - багато хто вірить в те, що без англійської мови навряд чи можна заповнити і виграти «американську мрію». З цією метою нав'язуються всілякі курси і тренінги по швидше засвоюванню мови. Це знову повна брехня. Багато людей, які виграли лотерею, не знали англійську мову взагалі. Знання мови ніколи нікому не заважала. Відмінне володіння англійської підвищить ваш статус і відкриє нові перспективи, як в Америці, в разі виграшу, так і у себе на Батьківщині.
  • 02.02.2017
  • 183 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar