Гороскоп на 2018 рік: Овен

Гороскоп на 2018 рік: Овен

На початку року вас чекають зміни практично у всіх сферах діяльності. Запасіться терпінням і економте енергію, і найголовніше - не поспішайте в прийнятті рішень. Овен в рік Собаки повинен бути стриманим і холоднокровним знаком, найменші коливання або відступи від своїх планів будуть миттєво відображені на ваші успіхи. Постарайтеся знаходити загальні ідеї з оточуючими, у вас є здатність об'єднувати людей - використовуйте її на благо своїх починань. Все що буде підтримувати вас протягом усього року - це ваш авантюризм і приклади оточуючих людей.

2018 рік для Овна

Відпочивати Овен буде швидше за все в теплих країнах, про це свідчать попередні популярні місця відпочинку цього знака, під час відпочинку постарайтеся не думати про свої проблеми, на час можна відключити свої думки і дати мозку розслабитися. Протягом усього року вас супроводжуватиме економічне зростання, помітно поліпшуватися справи у відносинах з рідними і близькими людьми. Купуючи нових друзів - будьте пильні, і пам'ятайте: новий друг - може бути гірше, старих двох. З цього випливає, що люди, народжені під знаком зодіаку Овен в 2018 році, будуть менш пильно до свого оточення, ніж зазвичай.Проявіть любов і знаки уваги до своєї коханої людини. Якщо у вас ще не почалися відносини - саме час задуматися про їх старт. У середині року для Овна настає сприятливий період для вирішення конфліктів і розбіжностей, можливо в червні, липні і серпні - ви можете нарешті помиритися зі своїми родичами (якщо до цього були в сварці), а якщо у вас в родині все добре - тоді просто зміцните свої відносини ще сильніше.

У кар'єрі і роботі Овна чекають зміни, і це не обов'язково підвищення по кар'єрних сходах, швидше за все вас чекає зміна діяльності або помітне поглиблення в вашій поточній роботі. Не бійтеся почати щось нове, можливо в 2018 році ви почнете свій бізнес і станете керуючим маленької групи людей. Не бійтеся доручати свої справи і завдання свого оточення, Овен вибирає для своїх справ - тільки кращих людей. Якщо в чомусь будете сумніватися - довіртеся своїй інтуїції, вона не підведе. У рік Собаки вам можна ризикувати, однак пам'ятайте, що ризик буває виправданим і невиправданим - в будь-якому випадку орієнтуйтеся на результат і користь для самого себе.Періодично оглядати по сторонам, і стежте за реакцією на ваші дії оточуючих. Головна помилка Овна в 2018 році - це надмірна необгрунтована впевненість в своїх силах і успіху, звичайно це гарна якість, яке проглядається у яскраво вираженою натурі лідера, проте слід бути реалістом і не приписувати в свої досягнення того, чого ви не робили. І не варто перебільшувати свої досягнення, в очах оточуючих це буде виглядати як хвастощі і лукавство. Висуваючи нові ідеї свого оточення у 2018 році вам потрібно буде доводити їх актуальність і доцільність, в будь-якому випадку - не здавайтеся і все у вас вийде.

Несподіванка - основа вашого успіху в 2018 році, спробуйте діяти проти своєї волі і проти стереотипів. Безумовно є сенс пробувати нові ідеї у вашій роботі. З приходом Нового Року - довго не святкуйте, а відразу починайте діяти, адже поки ви будете перебувати в розслабленому стані - вас випередять конкуренти, а ви зловите депресію і негативні думки. Чай з м'ятою і відвар ромашки - кращі ваші супутники по боротьбі зі стресами і невдачами в році Собаки.
  • 02.01.2017
  • 315 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar