Гороскоп на 2017 рік за східним календарем

Гороскоп на 2017 рік за східним календарем

2017 відрізняється своєю подвійністю. За східним календарем цим періодом управляє гордий, злегка агресивний, але педантичний і заповзятливий Вогняний Півень. Чому саме двоїстим? Та тому що в цьому тваринному втілені одночасно протилежні якості. Разом з щедрістю присутні і складності буття, а з гордовітой помпезністю - задерикуватість і запальність. Східний гороскоп +2017 для всіх знаків Зодіаку обіцяє кардинальні зміни. Тут доречно латинський вираз «Per aspera ad astra» («Через труднощі - до зірок»). Активним знакам треба чимало потрудитися, щоб отримати бажане. Але і нагорода буде більш ніж гідною. А ось більш пасивним буде складніше. Це буде рік праці, пошуків, спроб і помилок. Тому для них краще не міняти постійну роботу на щось більш примарне і нове. Але найважливіше, на рік Червоного Півня оголиться сутність оточуючих. Ви будете здивовані, коли отримаєте допомогу або підтримку від тих, на кого навіть і не сподівалися розраховувати.

Чого очікувати представникам всіх знаків східного календаря в 2017 році

Для кожного, східний гороскоп 2017 підготував свої сюрпризи. Подивіться, чого слід очікувати вам і вашим рідним від Червоного Вогненного Півня.

Східний гороскоп для Півня

У свій рік Півень не буде відчувати суттєвих незручностей. І так ваше життя досить насичена різноманіттям подій. До поповнення такого списку вам не звикати. У сімейному житті будуть чергувати буря і цілковитий штиль. Особливо цей рік успішний для угод з нерухомістю. Якщо планували поміняти квартиру або купити будинок, удача буде вам тільки супроводжувати.

Східний гороскоп для Собаки

Для цього знаку краще нічого не змінювати в роботі. Хіба тільки ви зібралися отримати освіту, тоді це найкращий час. Рік пройде в більшій частині мирно: без серйозних конфліктів, розлучень, поділу майна і підсиджування на роботі. Але, щоб отримувати бажаний рівень прибутку, доведеться чимало працювати.

Східний гороскоп для Кабана

Цього року вас очікує чимало хвилювань. Позитивний момент в тому, що ви не будете відчувати потреби у фінансах - все буде йти своєю чергою без зайвих сплесків. А негативно - як накручувати там, де цього не потрібно. Ваша зайва емоційність не зіграє на руку. Постійні хвилювання - це джерело втрати здоров'я. Тому спокійно ставитеся до всього, і рік Вогненного Півня пройде спокійно і рівно.

Східний гороскоп для Щура

Якщо не хочете непередбачуваності, намагайтеся на рік Червоного Вогненного Півня не вносити ніяких серйозних змін у своє життя. Хвилювань буде не мало, але якщо ви займете вичікувальну позицію, легко з усім впораєтеся і вийдете з гри переможцем. Приділяйте більше часу друзям, родичам. Помиріться з тими, з ким раніше були у сварці.

Східний гороскоп для Бика

Для всіх, хто народився в рік Бика, це період успіху і тріумфу. Нарешті ваша працьовитість буде гідно винагороджено. Замість сімейних сварок приділіть увагу домашнього комфорту: зробіть ремонт, поновіть обстановку в квартирі, змініть колірну гамму дизайну. Це приверне позитивну енергію і успіх у всіх починаннях.

Східний гороскоп для Тигра

Тиграм в 2017 році потрібно бути весь час на чеку. Навіть якщо справи йдуть добре, не розслабляйтеся і ні в якому разі не лінуйтеся. У цьому випадку втратите все. Постійно контролюйте всі процеси: фінансові витрати і надходження, робочі моменти, ситуацію в сім'ї. Приборкайте своє зарозумілість, будьте простіше, і до вас потягнуться «корисні» люди. Намагайтеся уникати конфліктів. Пам'ятайте, це не той час, коли варто проявляти свої лідерські якості.

Східний гороскоп для Кролика

Енергетичний потенціал ваш буде невичерпним протягом усього року. Це час для нових зустрічей, зміцнення сім'ї, укладення шлюбу та облаштування своєї «нори». Кроликові супроводжуватиме успіх доти, поки він сам все не зруйнує своїми імпульсивними вчинками. Так що будьте уважні, послідовні в діях.

Східний гороскоп для Дракона

Для вас 2017 рік стане роком реалізації всіх планів. Хотіли відправитися на відпочинок в якесь екзотичне місце? Відмінно! Вирішили отримати додаткову освіту? І ця ідея буде реалізована. Але при цьому будьте розумні у витратах. Не задовольняє всі свої бажання, а втілюйте в реальність мрії.

Східний гороскоп для Змії

Незважаючи на свою лінь, Змії легко вдасться піднятися в кар'єрі, зайняти відмінне місце під сонцем. Їй не потрібно вступати в боротьбу і витрачати сили на отримання бажаного. Фінансове благополуччя також буде протягом усього року. Більше того, надійде така пропозиція, яка в результаті зможе кардинально змінити життя. Здоров'я також не підведе. Вдалий рік.

Східний гороскоп для Коня

Все, що ви будете робити протягом 2017 року, стане вашим фундаментом для майбутнього. Чим більше зусиль прикладіть, тим міцніше буде ваша база. Завзятість, безперервний рух, цілеспрямованість - ось ваші помічники і провідники на шляху до добробуту. Правильно розставте пріоритети, не відволікайтеся на дрібниці, і у вас все вийде.

Східний гороскоп для Кози

Перепади настрою і лінь можуть зіграти з вами злий жарт. Тому не піддавайтеся на провокації. Якщо ви будете трудитися, вас чекає гідну матеріальну винагороду. Якщо знову дозволите ліні подолати себе, крах неминучий. Рік Вогненного Півня для Кози (Вівці) вирішальний. Він розставить всі крапки над «і». Також це період для розкриття творчого потенціалу, дизайнерських та акторських здібностей.

Східний гороскоп для Мавпи

Вас чекає боротьба за власне щастя. Якщо раніше ви багато сумнівалися, тепер прийшов час сконцентруватися на головному, скласти план дій і, незважаючи ні на що, рухатися до поставленої мети. Навколо вас весь час будуть люди, які мотивують до дій. Підтримка, розуміння оточуючих дозволить вам впоратися з будь-якими перешкодами. Східний гороскоп на 2017 рік багатогранний, але кожен знак знайде для себе корисну пораду. Хай зірки будуть прихильні до вас весь рік. Успіхів!
  • 25.12.2015
  • 618 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar