Гороскоп на 2017 рік: Телець

Гороскоп на 2017 рік: Телець

Рік Півня виявиться для всіх Тельців вкрай плідним періодом. Вже на початку року вам доведеться діяти блискавично і приймати важливі рішення. Під час такої активності потрібно відкинути всі емоції і робити те, то треба, а не те, що хочеться. Відповідальність повинна стояти на першому місці, а безалаберность, розслабленість і лінь доведеться в собі заглушити. У теж час, якщо вірити гороскопу на 2017 рік для Тельців, вам представиться можливість відчути ласки долі, а не тільки слідувати жорсткого порядку. У середині року можуть переслідувати несподівані сюрпризи. Наприклад, зустріч старого друга, з яким ви й не сподівалися побачитися. Цей рік дозволить багатьом Тельцям виправити свої помилки - навіть якщо раніше це здавалося вам неможливою витівкою. У літні місяці 2017 людям, народженим під цим знаком, необхідно бути делікатними і дипломатичними, незважаючи на те, що це може даватися з трудом, адже безліч навислих зобов'язань можуть вибити з колії. Відкиньте впертість, властиве цьому знаку і розпалився у своїй душі увагу слухати оточуючих. Не варто затівати палкі суперечки, навіть якщо співрозмовник не правий - промовчите! Порадувати доброю порадою можуть всі ваші знайомі: і друзі, і колеги, і родичі. Причому, на роботі слід все ж прислухатися до деяких товаришам по службі і бути може, серед них ви знайдете вірного товариша на все життя. Не бійтеся звертатися за допомогою до професіоналів, тому що вони зможуть поділитися з вами частинкою своїх знань, а це тільки на руку Тельцям.

Сім'я особливо важлива для Тельців у розглянутий період. 2 017 рік Півня допоможе зміцнити сімейні узи і налагодити зіпсовані відносини з далекими родичами. Саме цього року ви зрозумієте, що рідні - це найближчі люди, які в будь-який момент можуть виступити надійною опорою і прийти на виручку. Друге півріччя 2017 пройде ще більш продуктивно. Тельці не тільки активізують усі свої сили, але і знайдуть для себе безліч нових і цікавих занять. Не виключається той факт, що вас може захопити абсолютно незвідана для вас сфера. Ймовірно несподіване перетворення Тельців - можливо вам захочеться змінити зачіску, спробувати новий макіяж, зайнятися спортом або поміняти стиль одягу. Якщо у вас раніше були мрії зробити якийсь екстравагантний вчинок, то +2017 рік стане ідеальним моментом для здійснення цих бажань. Резюмуючи все вищесказане в гороскопі, можна зробити висновок, що всі представники Тельця поводитимуться надзвичайно креативно і творчо підходити до кожної справи. Це час запам'ятатися вам своїми вдалими подіями, приємними рішеннями і зухвалими вчинками. Тільки постарайтеся не забути про командний дух - перед кожним відповідальним кроком, радимо вам все ж поговорити з друзями та рідними.

Кар'єраТака сфера в житті Тельців, як кар'єра обіцяє стати в 2017 році різноманітною і повною серйозних звершень. Вас чекатимуть всілякі подвиги на професійному терені. Та й не просто чекати, вони, буквально, «стрибнуть» до вас у руки. Але не варто сподіватися на те, що все пройде гладко. Важливо розуміти, що кожне вдале досягнення чи щасливий збіг обставин позаду себе має місяці наполегливої праці. Тому чекати, що визнання колег і успіх у бізнесі прийде сам по собі не потрібно - візьміть всю свою волю в кулак і впевнено рухайтеся до своїх намічених цілей. Тяжка праця обов'язково компенсується чимось приємним вже в першій половині 2017 року. Особливо поталанило тим Тельцям, які звикли доводити справу до кінця і чітко планувати свої завдання. Якщо ж ви не належите до таких людей, і любите відкладати все в довгий ящик, то друга половина року стане для вас періодів, коли можна спробувати викорінити в собі цю рису. Ви здивуєтеся, наскільки легко у вас вийде взяти себе в руки. Головне - не пропустіть момент і тоді успіх у кар'єрі і, можливо, навіть підвищення не змусить себе довго чекати. Трохи можуть погіршитися ділові відношення, адже від бюрократичних зволікань і паперових нестиковок нікуди не дітися. Причому, це непорозуміння з колегами може виникнути в найнесподіваніший для вас момент. Але тільки лише завзятість і нереальне самовладання допоможуть Тельцям пройти цей нелегкий шлях. Буде потрібно кілька разів переробити одні й ті ж документи - нічого, візьміть себе в руки і зробіть все, як потрібно. Це піде вам тільки на користь. Запам'ятайте одне правило: звинувачувати когось у своїх бідах не варто, зокрема, колег. Нехай весь світ озброїтися на вас, ви повинні розуміти, що це всього лише тимчасове явище, яке скоро закінчитися.

ФінансиЗірки пророкують для Тельців на весь 2017 не надто райдужне фінансовий стан. Ні, бідувати ви не будете, але і сподіватися на щедрі подарунки долі у вигляді «грошового» дощу теж не потрібно. Між тим, якщо задовольнятися малим і не претендувати на серйозний видобуток, свій особистий бюджет вам все-таки вдасться утримати в стабільному положенні. Не варто забувати звертатися за допомогою до рідних чи колегам по роботі, адже їх поради виявляться надзвичайно важливими для Тельців. Якщо серед ваших знайомих є гуру фінансів, постарайтеся налагодити з ними тісний зв'язок, щоб при нагоді звернутися до них з проханням, роз'яснити ту чи іншу ситуацію. У 2017 році Тельцям потрібно постаратися розпрощатися з усіма своїми боргами: кредитами, довгостроковими позиками, позиками. Але раптом у вас немає можливості повністю закрити боргові зобов'язання, постарайтеся, принаймні, не пропускати обов'язкові платежі. Більш успішною у фінансовому плані буде друга половина 2017 року. У цю пору Тельцям пощастить суттєво поповнити свій бюджет, як додатковими видами заробітку, так і за рахунок основної роботи (преміальні, збільшення зарплати). Вам достатньо не прогавити вигідну пропозицію і встигнути отримати фінансову вигоду. А зробити це виявиться зовсім не важко, адже Тельці славляться відмінним умінням заробляти гроші, щоб забезпечити комфортне проживання собі і близьким. Досить вдалим виявиться 2017 для творчих Тельців. Вони буквально будуть фонтанувати різними ідеями, які в майбутньому принесуть відмінний дохід. Якщо ви не володієте такими талантами, то вже навесні можна буде спробувати розкрити хоч один з них.

Любовний гороскоп Тельців 2017Що стосується відносин, то рік Півня, на думку астрологів, стане не надто щасливим у цьому плані. Ймовірно, гряде сварка з близькою людиною і вашої спокійно життя, тимчасово, прийде кінець. У такій ситуації слід проявляти максимум витримки і терпіння. Не потрібно затягувати таку перевірку почуттів на кілька місяців - вистачить і пари тижнів. Після бажано йти на компроміс, нехай це не завжди легко. Радує те, що всі розбіжності, які виникнуть у 2017 році вийти залагодити до закінчення цього періоду. Тельцям властива зайва вразливість, а в 2017 роки вона ще сильніше загостритися. Кожен крок другої половинки ви будете приймати близько до серця, при цьому, другій половинці буде невтямки, чим це вона вас так засмутила. Зірки рекомендують не закриватися в собі в таких ситуаціях, а висловити всі свої претензії близьким. Це дозволить уникнути грандіозного скандалу. Вже в другій половині любовна сфера обіцяє бути більш спокійною і лояльною. Швидше за все, в сім'ї Тельців нарешті запанує злагода та спокій. Щоб це здійснилося, вам слід постаратися стримувати свої емоції, не так гостро реагувати на висловлювання близьких людей. Будьте готові змінити себе, щоб у підсумку насолоджуватися нормальними відносинами з другою половинкою. Протягом усього року, незважаючи на вашу відчуженість, родичі не залишать вас у важкі хвилини. Вони гратимуть найважливішу роль у ваших стосунках, давати слушні поради, від яких не потрібно відхрещуватися. Моральна підтримка дуже важлива для Тельців і дуже добре, що знайдуться люди, готові запропонувати цю підтримку. Сімейним парам з дітьми слід приділяти більше увагу спадкоємцям. Це дозволити створити міцну і гармонійну сім'ю, тим самим роблячи вас щасливою людиною.

Здоров'яЛюди, народжені під знаком Тельця повинні розуміти, що в осінні та весняні періоди їм слід замислюватися про своє здоров'я. Щоб не піддатися масового зараження ГРВІ, необхідно проводити профілактичні заходи: пити курсом вітаміни, загартовуватися і робити зарядку. У вас імунна система повинна стати як кремінь, тоді ніяких хвороби не зможуть вас здолати. Тельцям, які схильні до різних лор-захворювань початок року якраз слід виділити для походу по лікарях. Ті зможуть на ранній стадії визначити розвивається хвороба і виписати правильне лікування. Якщо ви прихильник нетрадиційної медицини, то можна проводити всілякі інгаляції на основі природних компонентів: чебрець, липа або ромашка. Рік Півня стане ідеальним періодом для походу в лазню, особливо це стосується тих Тельців, які і так не рідко відвідують це місце. У 2017 році потрібно ретельно стежити за такими органами, як підшлункова залоза, кишечник і ендокринна система. Для представників цього знаку саме в аналізованому періоді можлива поява прихованих хвороб, які дуже важко помітити на ранній стадії. Тому астрологи рекомендують вчасно відвідувати фахівців у цій галузі. Для того щоб ваше здоров'я залишалося міцним доведеться перестати вживати в їжу шкідливі продукти і страви: газована вода, фаст-фуд, жирні страви. Навіть, якщо цей рік буде сповнений святкових застіль, утримайтеся від спокуси поласувати жирної курочкою і ваш організм скаже вам за це «спасибі».
  • 22.12.2015
  • 247 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar