Гороскоп на 2017 рік: Рак

Гороскоп на 2017 рік: Рак

Для всіх представників цього знака зодіаку хочеться сказати, що рік Півня виявиться для них помірно напруженим. Можливо, в прийдешньому році вам доведеться пережити сильне моральне потрясіння, які зажадає від вас мобілізації всіх наявних сил, щоб протистояти цим взбунтовавшимся обставинам. Хочемо вас запевнити, що ви хвацько впораєтеся з навислою бурею, крім цього, придбаєте неоціненних багаж досвіду і знань, який дозволить вам справлятися з подібними ситуаціями в майбутньому без зайвої емоційності. Як стверджують астрологи, найймовірніше зіткнення з «підводними каменями» на роботі або в галузі професійної підготовки. Гороскоп на 2017 рік для Рака каже, що цей період стане знаменним періодом, коли вони зможуть показати себе тільки з кращого боку. Упродовж кількох місяців вам вдасться зробити якийсь важливий для себе і оточуючих вчинок. Особливо це стосується тих справ, які ви вже так давно відкладається в довгий ящик: кинути палити, почати правильно харчуватися або поговорити з людиною, з якою у вас вже давно є невирішені питання.

Крім цього, в 2017 році вам випаде шанс зустрітися з родичами, які живуть далеко від вас. Найбільш напружені моменти припадуть на першу половину року, але так як в еру Півня ви ввійдете повні сил, то без зусиль зможете подолати всі ці перешкоди. Ті Близнюки, які на початку року будуть відчувати якесь розслаблення, не повинні намагатися підбадьорити себе. Такі штучні спроби тільки приведуть вас до повного знесилена, а час, витрачений на підняття настрою витратиться в пусту. А адже сили вам знадобляться в ті моменти, коли потрібно буде відновлюватися після важкого і результативного періоду. У розглянутому періоді Раки не повинні проявляти зайву лояльність до своїх оточуючим, інакше ті почнуть користуватися вашою добротою і миролюбністю в своїх цілях. Постарайтеся навчитися відмовляти, навіть найближчим людям. Без сумніву, потрібно бути добрими і розуміючими, але не дозволяйте іншим сісти вам на шию. Ви завжди були з усіма милі, прийшов час стати трохи егоїстом на цей раз. У 2017 році так само слід більше відпочивати і розслаблятися: виїхати за місто, на море або до океану. Раптом такої можливості у вас немає, постарайтеся релаксувати будинку - прийміть гарячу ванну, почитайте улюблену книгу, подивіться фільм.

Кар'єраПрофесійна сфера обіцяє виділяти спокій і стабільність. Головне, вчасно влитися в робочий процес, набрати потрібний темп і не відволікатися на різні дрібниці. Як тільки начальство помітить ваше завзяття, воно обов'язково оцінить ці праці, можливо навіть матеріально. Зірки запевняють, що особливо напружуватися на роботі вам не буде потрібно, все буде йти по рівній накатаній дорозі. Але в середині року, згідно з гороскопом +2017, на горизонті можуть з'явитися старі недозволені справи і зажадають вашої уваги. Також імовірно Раки на роботі в кінці осені будуть пожинати плоди минулих помилок, про які вони зовсім забули. Однак ви з легкістю вийдете з положення і завершіть всі давні проблеми - цей період стабільності, а значить, Раки без потрясінь переживуть добре забуте старе. Особливу увагу потрібно приділити відносинам з товаришами по службі. Існує велика ймовірність того, що ви навчитеся у своїх колег чимось цікавому, навіть у тих, яких ви раніше рахували не професіоналами. Прислухайтеся до думки людей, які намагаються вам допомогти, адже вони це роблять насправді від чистого серця. Взагалі 2017 є ідеальним періодом, щоб «налагодити мости» з колегами по роботі, міцно зміцнити сформовані зв'язки. Ви здивуєтеся, але серед людей, з якими доводиться проводити більшу частину часу знайдуться справжні друзі, хоча раніше ви навіть не замислювалися б про дружбу на роботі. Якщо ви давно думали про курси підвищення кваліфікації, то потрібно це зробити у наближенні році Півня. Всі знання, отримані на цих курсах, відкладуться у вашій пам'яті на дуже довгий час, при цьому ніякого дискомфорту ви відчувати не будете. Всі операції Раки будуть виконувати чітко і «на автоматі».

ФінансиВесь 2017 Раки будуть намагатися впоратися зі своїми борговими зобов'язаннями. Ймовірно, що ви вже давно брали в борг у якогось знайомого і рік Півня стане відмінною можливості заплатити за рахунками. Якщо ж ви має у своєму запасі кілька неоплачених кредитів або розстрочок, то вам необхідно чітко розпланувати свої доходи, щоб включити в них оплату всіх цих боргів, не роблячи прострочень. У тому випадку, коли повинні вам, краще нагадати позичальникові, що борг віддяка. Хочеться відзначити, що на подібне прохання Раки отримають ствердну відповідь і в швидше отримають свої грошики. В цілому, фінансове становище у представників цього знака обіцяє стабілізуватися вже в другій половині року. Постарайтеся до закінчення року залагодити всі свої грошові питання і незакінчені фінансові справи, щоб у новий рік вступити без боргів. Що стосується оформлення фінансових документів, то можливе виникнення деяких труднощів. Як і годиться, на вашому шляху час від часу будуть з'являтися різні бюрократичні перешкоди і формальності. Ближче до кінця року Раки все-таки можуть розраховувати на збільшення свої грошових запасів: вам можуть нарахувати премію або збільшити оклад.

Любовний гороскоп для Раків на 2017 рікЦей гороскоп викликає кілька суперечливі почуття. Спочатку відносини у Раків будуть досить стрімко розвиватися, особливо в першому півріччі. Іноді любовні урагани почнуть «зривати» дах представникам знака Рак. У той же час, деякі люди, що народилися під цією зіркою, почнуть проявляти надмірну ревнощі по відношенню до своєї другої половинки, причому абсолютно необґрунтовану ревнощі. Якщо ви хочете уникнути гучних скандалів і розриву відносин, радимо почекати з подібним проявом любові, вести себе трохи стриманіше і розумніше. Намагайтеся слухати свою другу половинку, а стиль оттель нікого ще не зробив щасливим. Можливо, що ревнощі проявлятимуть і у ваш бік. Знову-таки, щоб не нариватися на неприємності, постарайтеся вести спокійне і розважливу бесіду з коханою людиною, поясніть причини всіх своїх вчинків. Незважаючи на все це 2017 все ж будуть сповнений приємних моментів і несподіваних сюрпризів від вашого партнера. Більшість Раків зіткнеться з ніжними і романтичними зізнаннями, приємними побаченнями та іншими позитивними подіями, властивими це сфері. Намагайтеся насолоджуватися кожною хвилиною і як слід запам'ятайте ці райдужні дні. Вже починаючи з другого півріччя, Раки зможуть відчути кардинальні зміни у своєму особистому житті. У відносинах почнеться справжня довгоочікувана гармонія, всі сварки і непорозуміння, які траплялися раніше, улагодяться в один прекрасний момент. Це дозволить Ракам, нарешті, розібратися в собі і в своїх почуттях. Навіть побутові проблеми перестануть вас хвилювати, і ви не будете на них так гостро реагувати.

Сімейні пари, які вже давно планували здійснити якусь велику покупку в будинок (меблі, побутову техніку, сантехніку) повинні обов'язково зробити такі цінні придбання. Вельми успішно будуть проходити справи з ремонтом квартири або зміною дизайну. Не переживайте зробити щось не так, адже ймовірність зробити помилку в цій справі надзвичайно мала. Однак якщо ви затіваєте купівлю-продаж нерухомості, то краще її не здійснювати в 2017 році. Зірки рекомендують Ракам особливу увагу приділити безпеці своєї квартири або будинку. Ретельно досліджує придатність проводки, каналізаційних труб, справність електричних і газових приладів. Помітивши неполадку, постарайтеся найближчим часом усунути її або придбайте нове обладнання. Відмінним варіантом стане страхування всього вашого майна від нещасних випадків. У 2017 році Раки повинні проявити максимум уваги до своїх близьких і родичів. Будьте готові до того, що вони в будь-який момент можуть звернутися до вас за допомогою, і ви повинні дати ділову пораду. Можливо, що на допомогу рідним ви «кинете» всі свої сили і пожертвуєте особистим часом, однак ця жертва не доставить вам дискомфорту, навпаки, невичерпний оптимізм тільки підбадьорить вашого родича або друга. Протягом усього 2017 Раки, у яких є діти, почнуть активно брати участь в їх житті і вихованні. Вони будуть приділяти своїм чадам весь свій вільний час, зокрема, допомагати з уроками. Ймовірно, на початку року у вас виникне бажання віддати дитину на якісь розвиваючі курси чи секцію для розкриття його талантів. Неодмінно прислухайтеся до того, що хоче ваше дитя, а вже потім приймайте остаточне рішення - цього року вам вдасться легко порозумітися один з одним.

Здоров'яПерша половина 2017 року стане відмінним періодом, щоб зайнятися якимись корисними процедурами і заняттями, про які ви так давно мріяли. Це може бути йога, пілатес, бодіфлекс та інші цілющі курси, які неодмінно принесуть користь вашому організму. Ще в аналізованому періоді доцільно почати займатися санаторно-курортним лікуванням, тому що саме в цей період воно матиме максимальний ефект. Але навіть, якщо найближчим часом ви не можете собі дозволити подібного роду поїздку, постарайтеся хоча б у вихідні відвідувати спеціалізовані оздоровчі центри - ефект буде, практично, однаковий. Ракам доведеться присвятити все друге півріччя очищенню свого організму від шлаків і токсинів. Це можна виконати при допомоги не дуже суворої дієти. Ще один важливий момент у 2017 році для Раків касаемо здоров'я - зміцнення імунітету. Для цих цілей почніть відвідувати спортзал, приймайте контрастний душ, правильно харчуйтеся. У 2017 році постарайтеся приділити увагу не тільки своєму здоров'ю, але й самопочуттю близьких вам людей.
  • 24.12.2015
  • 224 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar