Гороскоп на 2017 рік: Лев

Гороскоп на 2017 рік: Лев

Ділові стосунки протягом усього 2017 обіцяють стати для Львів найбільш небезпечною і непередбачуваною сферою. Доведеться зосередитися на правильності заповнення юридичних документів, договорах та інших цінних паперів. Існує ймовірність, що документ, який пройшов вашу ретельну перевірку в кінцевому підсумку виявиться невірно складеним і потребують значно часу на його виправлення. Приділіть увагу не тільки на вміст документа, але і на його формальну структуру - так вже виходить, що навіть найдрібніша помилка псує всю звітність. Ще однією потенційно небезпечною сферою, згідно з гороскопом на 2017 рік для Львів, виявиться родина. Рідні, близькі та навіть сусіди будуть перебувати під постійним "ударом" з вашого боку. Якщо не хочете розпалювати палкі суперечки і скандали, постарайтеся не розмовляти на підвищених тонах, стежте за тим, що ви говорите, і які слова при цьому використовуєте. Взагалі докладіть зусиль, щоб геть відмовитися від з'ясування стосунків з усіма оточуючими вас людьми. Це стосується навіть тих випадків, коли ви впевнені у своїй правоті - краще визнайте поразку, адже ситуація може обернутися невигідною до вас стороною і ви все одно опинитеся винуватими. Протягом року Вогненного Півня від вас буде потрібно вміння вести миролюбні й конструктивні розмови - тільки так у вас вийде тримати ситуацію під контролем і не доводити її до стану "війни". Незважаючи на те, що Леви часто роблять імпульсивні і необдумані вчинки, в 2017 році доведеться від них відмовитися і тримати себе в руках. Навіть, якщо ви вважаєте, що ваш ризик буде виправданий - через кілька днів ви зрозумієте зворотне, але, на жаль, нічого змінити не вдасться. Тому, спочатку думайте, а потім робіть.

Якщо ви сподіваєтеся в аналізованому періоді зустріти якогось хорошу людину, яка стане вам вірним товаришем, то можете сміливо відпускати цю мрію. 2017 рік не обіцяє Левам корисних знайомств, навпаки, ті особистості, з якими ви зустрінетеся, дуже швидко пропадуть з вашого життя, доставивши при цьому, чимало клопоту. Сварки і конфлікти будуть переслідувати Львів по п'ятах, тому потрібно виробити оптимальну для себе стратегію - відмову від усього світу. Ні, вести самітницький спосіб життя зовсім не обов'язково, але слід постаратися звести спілкування з різними людьми до мінімуму. Нічого страшного з цього не станеться, зате ви будете впевнені в тому, що ніхто на вас не стане тримати образу. Всі відрядження, які були заплановані на 2017 рік, також доведеться відкласти. Звичайно, пояснити начальству ваше небажання виконувати його доручення буде вкрай важко, але постарайтеся це зробити. У наближається році слід відмовитися також і від ділових зустрічей або ж по можливості перенести їх на кінець року. Будьте готові до того, що вас захочуть втягнути в різного роду інтриги або в складні, заплутані стосунки. Запам'ятайте, що слід уникати їх всіма можливими способами, адже участь у таких сумнівних справах нічого доброго не віщує. За Левами вже давно було помічено невміння розбиратися в подібних маніпуляціях, а в аналізованому періоді їх довірливість людям ще сильніше загостритися, тим самим підштовхуючи їх до провалу.

Тільки уникаючи потенційних небезпек, ви можете бути впевнені, що не потрапите в роль жертви. Постарайтеся частіше виникають в ситуацію і обдумувати кожен свій крок - така тактика ще нікому не шкодила, не зашкодить вона і вам. Взагалі обережність і обачність повинні стати девізом для Львів протягом усього 2017 року. Не варто проявляти легковажність, навпаки, аналізуйте і обмірковуєте кожне пропозицію, яка надійшла на вашу адресу. Вибірково вибирайте своє коло спілкування, перестаньте бути надмірно довірливими. Бути може, вам доведеться дивитися на речі критичним поглядом, зате ви зможете уникнути попадання в незручну ситуацію. Саме такого ставлення до життя варто дотримуватися в прийдешньому 2017 році. Але не все так чорно на горизонті, як здається на перший погляд. Вкрай щасливими в 2017 році стануть угоди касаемо нерухомості. Це можна віднести, як до купівлі-продажу квартири або будинку, так і до оренди нерухомого приміщення. Різного роду судові розгляди пов'язані з нерухомим майном також обіцяють бути задоволені на вашу користь.

Кар'єраНа початку року така сфера, як кар'єра трохи порадує всіх представників знаку Лев. Ймовірно, на службі можна очікувати появу приємних сюрпризів, а всі обставини будуть на вашому боці. Що стосується ставлення начальства, то воно також обіцяє бути лояльним і доброзичливим. Вас очікують похвали, як усного, так і грошового характеру. Колеги будуть бачити в вас вірного і розумного товариша, тому нерідко стануть звертатися до вас за допомогою, але і зі свого боку не відмовлять у підтримці. Саме слушну пораду від кваліфікованого товариша по службі допоможе Левам просунутися на службі. Вогняний Півень докладе всіх зусиль, щоб у Львів зросла заробітна плата і преміальні. Ті працівники, які вже давно подумали завести розмову з начальством про підвищення окладу, можуть з упевненістю відправлятися в кабінет "головного" з цим проханням. Вона буде задоволена. В кінці року може надійти пропозиція про перспективну діловій поїздці. Не відмовляйтеся від цього відрядження, адже вона може відкрити перед вами нові професійні горизонти і розширити коло ваших знайомих. До того ж, час у роз'їздах пройде весело, приємно і неординарно. Ваш авторитет і спільна позиція на роботі з часом зміцніє. Тримайте вухо гостро і не пропустіть випав вам шанс стати ще більш значущим людиною серед своїх колег. Взагалі 2017 наказує Левам виявляти креативність, винахідливість і підвищену працездатність, адже все це обов'язково буде відмічено начальством і заохочено. При цьому зірки радять занадто не розганяти і не квапити події, щоб не розгубити свій запал ще на початку року. Наберіться терпіння, посидючості, і все, що ви задумали обов'язково збудеться найближчим часом.

ФінансиСтабільність і незворушність - цими двома словами можна охарактеризувати грошове становище у Львів на 2017 рік. Особливих потрясінь і величезних витрат зірки не бачать на шляху у представників цього знаку, тому можна сміливо розслабитися. Не очікується також і істотних надходжень ззовні, а також несподіваних подарунків долі. Але все-таки Левам доведеться кілька себе стримувати і не здійснювати непотрібних витрат. Не потрібно купувати якісь зайві речі, продукти та інші товари, хоча у вас буде виникати бажання зробити якусь необдумане придбання протягом усього року. Боріться собою і не піддавайтеся спокусі - пам'ятайте, що економія ще нікому не шкодила. Ймовірно, розглянутий період стане ідеальним для повернення старих боргів. Якщо у вас такі є, то постарайтеся якнайшвидше від них позбавитися. Навіть ті фінансові зобов'язання, про які ви давно забули, раптово нагадають про себе, і звільнитися від них вже не вийде. Підготуйтеся до такого положення заздалегідь, і тоді застигнути вас зненацька не вийде. У 2017 слід уникати нових боргів і кредитів. У тих випадках, коли буде здаватися, що без кредиту не обійтися, астрологи радять Левам згадати, які відсотки доведеться переплачувати за цю позику. Чи не краще почекати і трохи підкоп гроші? Не починайте нові фінансові справи в 2017 році - вони не стануть прибутковими, а лише принесуть вам масу клопоту.

Любовний гороскоп Льва на 2017 рікПід кінець 2017 у Львів може загостритися почуття вимогливості, яке вони направлять на адресу коханої людини. Навіть у тих випадках, коли друга половина виправдає покладені на не очікування, Леви стануть чіплятися до дрібниць, а що вже казати, якщо коханий / кохана вчинить помилка ... Постарайтеся стримувати свої емоції, щоб не розпалювати скандал у вашій парі. Зайва різкість тільки нашкодить стосункам і може підштовхнути їх до глибокої прірви розриву. Якщо у вас виникли якісь бажання і потреби, намагайтеся їх вчасно озвучувати, а не змушувати здогадуватися про них. Зайва скритність цього року не зіграє на руку Левам, тому не замикайтеся в собі. Приділяйте більше часу сім'ї, інтересам кожного близької людини. Не нехтуйте їх бажанням і потребам, щоб не викликати образу з їхнього боку. Ймовірно, протягом аналізованого періоду ви будете страждати від надмірної ревнивості вашого молодої людини. Вас будуть ревнувати навіть до роботи або улюбленому заняттю. Постарайтеся пояснити ревнивцеві, що всі така поведінка безпідставно і недоречно, тільки без зайвої агресії. У другій половині Левам захочеться зайнятися облаштуванням будинку. Це дуже хороша затія, яка приведе ще до більшого згуртуванню сім'ї. Міняйте у вашій оселі все, що захочете - у вас все вийде!

Здоров'я у Львів у 2017 роціЙмовірно, що деякі люди, народжені під цією зіркою, в 2017 році будуть страждати від загострилися хронічних захворювань з боку венозної системи. Щоб цього не сталося, слід заздалегідь подбати про своє здоров'я. Обов'язково пройти всіх лікарів, не перевантажувати організм різними стресами і навантаженнями. Можна зайнятися фітнесом, почати ходити в тренажерний зал або в басейн. І, звичайно ж, стежте за харчуванням. Адже більшість наших проблем зі здоров'ям безпосередньо пов'язані з вживанням шкідливих продуктів. Тільки збалансоване, правильно підібране харчування допоможе тримати ваш організм здоровим, а тіло в тонусі. Чудовим підмогою в боротьбі з різного роду захворюваннями є прогулянки на свіжому повітрі. Не ігноруйте їх, найчастіше виходите в парки або сквери, вдихайте чудесний чисте повітря і будьте здорові!
  • 22.12.2015
  • 202 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar