Фізрук 4 сезон дата виходу серій, коли вийде

Фізрук 4 сезон дата виходу серій, коли вийде

Днями відбулася довгоочікувана прем'єра третього сезону популярного серіалу на ТНТ - Фізрук. Історія про брутального хлопця з дев'яностих, який став учителем фізкультури в одній з московських шкіл, вразила багатьох телеглядачів. Давно вже на нашому телебаченні не було настільки популярних проектів. З перших же серій Фізрук полонив серця мільйонів шанувальників по всій країні і навіть за її межами.

Дмитро Нагієв просто шедеврально виглядає в ролі Фоми, цей образ буквально створений для нього, не виключено, що саме гра Нагієва принесла такі рейтинги. Хоча третій сезон тільки стартував багато фанатів вже почали шукати інформацію про 4 сезоні і чесно кажучи не без підстав. Точної інформації про дату виходу 4 сезони фізрук поки немає, але сумніватися в тому, що він з'явиться не варто. Швидше за все прем'єра відбудеться вже навесні 2017 року.

Перед початком зйомок третього сезону проводилася детальний підбір персоналу, який керував сам Дмитро, він один з ключових персонажів і саме йому довірили вибрати собі команду. Що нас чекає в четвертому сезоні поки невідомо, але всі ми знаємо, що Фома і його команда завжди придумають щось цікаве і найголовніше смішне, щоб підняти нам настрій. Можливо в новому сезоні ми побачимо Його вже в новому образі, щоб дізнатися точно потрібно дочекатися старту нових серій.

На жаль, поки ми не володіємо інформацією про дату виходу четвертого сезону фізрук, творці проекту поки не давали жодних коментарів з цього приводу, поки ми стежимо за подіями і як тільки нам буде щось відомо ми тут же повідомимо нашим читачам. Залишайтеся з нами і стежте за прем'єрами улюблених серіалів.
  • 18.05.2016
  • 749 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar