Фільм Джекі / Jackie 2017 року

Фільм Джекі / Jackie 2017 року

Ця картина розповідає про жінку найважливішої особи в державі, яка є ще й наймоднішою жінкою в країні. Словом «Джекі», так її звуть - справжня перша леді.

Уже знімалися фільми на цю життєву історію, але є вагомі причини, що саме ця стане хітом.

Про фільм «Джекі»

Цю художню картину варто чекати вже в 2017 році. Як же жилося, ставши вдовою, дружині вбитого Кеннеді? На це питання і намагалися відповісти автори художнього фільму. Як ми знаємо, фільм вже відзняли і змонтували, але визначитися з днем виходу не можуть, так як ніхто не оголошував релізу.
Цитата

Країна виробник - Америка, Чилі
Жанр - біографічна драма
Композитор - Міка Лівай
Режисер - Пабло Лараін
Прем'єра - 2017 рік

Ходять чутки, що цей фільм буде чисто телевізійним. Тобто подивитися в кінотеатрі його не вдасться. Щоб подивитися його раніше за всіх, доведеться підключити американські канали. А якщо ви розумієте тільки українську чи російську мову, то доведеться чекати релізу в Росії і Україні. Рейтинг очікування виходу фільму побив всі рейтинги. Мільйони кіноманів по всьому світу чекають виходу цього телевізійного фільму. Можливо такий фурор підігріває те, що Джекі зіграла неповторна Наталі Портман.

Уже зараз можна знайти багато інформації про майбутній фільм: відео, фотографії зі зйомок, скопійовані піратським шляхом дублі. Наталі підібрали на цю роль не випадково. Справа в тому, що дійсно дуже схожа на свій прототип. Ті ж манери, вміння тримати підборіддя, повадки, зовнішність. Але на цей рахунок думки громадськості можуть розходиться, як то кажуть:
Цитата

На смак і колір товаришів немає

Хто ця жінка на ім'я Джекі

Так прозвали дружину тодішнього легендарного президента США - Кеннеді. Прізвисько виходить з її справжнього імені - Жаклін. До заміжжя з Джоном, Жаклін носила прізвище свого батька - Був'є.

За статистикою, Джекі виявилася однією з наймолодших дружин президентів, в момент заміжжя за президентом, їй 30 з хвостиком. До вбивства президента вони виглядали щасливою парою, яка мала трьох дітей.

Жаклін була дуже солідною модницею. За нею гналася вся Америка. Звичайно, у неї на цю справу були гроші і час. І вона цим насолоджувалася. Іноді було складно зрозуміти, хто частіше з'являється в газетах і журналах, президент або перша леді держави. Але коли вийде фільм, нам належить дізнатися справжню Джекі, всю правду про сімейне життя, проблеми, негаразди життя дружини президента США.

Після смерті свого чоловіка, Жаклін не стала довго сумувати і вдруге пішла під вінець з відомим бізнесменом А. Онассисом. Хоч і з ним вона вдруге залишилася вдовою, померла вона також в ранньому віці, їй не встигло стукнути навіть 65 років. Багато хто вважає, що смерть її пов'язана з курінням. Ця згубна звичка і погубила елегантну леді.

Ролі виконують

Підтверджена інформація про акторський склад

У ролі Джона Кеннаді виступає Каспар Філліпсон
У ролі другої дружини президента - Бет Грант
М. Казелла в ролі Джека Валенті
П. Сарсгаард в ролі Роберта Кеннеді
Наталі Портман у ролі ЖаклінБільшість акторів, що знялися у фільмі «Джекі», мало відомі, а у деяких навіть дебют. Портман, мабуть, найпопулярніша актриса знялася в цій картині. Яка на своєму рахунку вже має одну премію «Оскар». Критики сумніваються, що цей фільм буде представлений на цю найвищу премію в кінці року.

На жаль до 2017 року подивитися офіційний трейлер російською не вдасться, але знайти деякі кадри зі зйомок роздобути можна.

Знімальна команда

Ми вже знаємо, що режисурою картини займався П. Ларраін. З його талантом ми ще знайомі по таким художнім фільмам:
Цитата

- турагенство
- клуб
- Дика кицька
- серіал Втікачі

За свою нетривалу кар'єру він домігся величезного успіху і високих оцінок.

А то що продюсер фільму - Аронофскі, напевно мало хто не дивився «Реквієм за мрією», але ж він працював над цією картиною всіх часів і народів.

Щоб скласти початкову думку про картину, можна подивитися трейлер на схожу роботу, де автори також намагалися відновити історичну життя Жаклін
  • 31.08.2016
  • 236 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar