Фільм Аватар 2018 українською мовою

Фільм Аватар 2018 українською мовою

За мега успішної першої частини цього фільму було зрозуміло, що продовження не за горами. Але авторам знадобилося 7 років, щоб дозріти на зйомку другої частини незрівнянного Аватара. Хто знає, скільки часу знадобиться на зйомку нового фільму, режисеру Джеймсу Камерону. Але можу сказати з упевненістю, що всі з нетерпінням чекають картину Аватар 2.

Коротко про учасників Аватара 2

Є інформація, що вже визначені:

Сценаристи

Рік Джаффа
Джош Фрідман
Джеймс Кемерон

Виконавці головних ролей


Фото Виконавців головних ролей


Сігурні Уівер - зіграє керівника операції
Зої Солдана - Нейтірі, любов головного героя
Сем Уортігтон - сам Аватар

В минулій частині фільму, зрозуміло, що наш синій герой залишиться жити з народом Пандори. Беручи собі в дружини дивовижну Нейтірі. Але їх щасливе життя затьмарює армія землі, яка вирішила закінчити почате - очистити планету від народу наві. Це буде велика битва між землянами і інопланетянами.

Сем Уортігтон проговорився, що велика частина зйомок боїв буде проводиться в океані. І що, другий Аватар це не остання частина фільму. Планується зйомка наступних частин, але за сюжетом, вже на іншій планеті.

Можливий рік виходу фільму Аватар 2

Нас запевняли, що фільм буде готовий ще в 2014 році, але маса причин за якими відклали його зйомку на 2016. Тому не можна бути впевненим, що в цьому році нічого не завадить почати створювати цей шедевр. Ймовірно серйозні спецефекти у фільмі займуть більше часу, ніж припускав режисер. Так що, озвучена дата виходу Аватара в 2018 році не можна вважати остаточною.

Але якщо це трапиться, то різниця в часі виходу однієї картини від другої, складе майже 10 років. Я так зрозумів, третю частину Аватар застануть тільки наші внуки.

Процес підготовки до майбутніх зйомок

Було вирішено знімати фільм з подвоєною частотою кадрів, щоб глядач міг повною мірою насолодитися якістю картинки. Але чи знімуть фільм в цьому форматі, не відомо.

Радує те, що в другій частині склад акторів практично не зміниться. На даному етапі ведеться ретельна підготовка до зйомок 2016. Режисер збирається з натхненням, актори приводять себе в форму. Сценаристи закінчують сценарій. Стало відомо, що 2 і 3 частини пишуться і будуть зніматися одночасно. Мабуть так було вирішено, на користь економії бюджету на зйомки. Двох зайців з одного пострілу, так би мовити.

MBS Studio повідомили що для зйомок Аватара було орендовано майданчик на тривалий час. Саме на ній дизайнери вже спорудили велику частину всіх інопланетних декорацій.

У будь-якому випадку, Джеймс Кемерон, сподівається не тільки повторити свій успіх, а примножити його. Він вибрав вдалу тему для успішної трилогії. Адже фантастика, це той жанр, який подобається великій кількості глядачів. А Аватар - це не просто фантастика, фантастика з романтичною історією кохання між чоловіком і жінкою з різних планет. Задуматися тільки.

Будемо сподіватися творці картини зможуть нам показати закручений сюжет і краси іншої планети.

Про рідкісні події щодо картини

Кемерон зважився опуститися в Маріанську западину, щоб самому випробувати майбутні почуття героїв картини. Він зробив це на батискафі, і таким чином став 3-м хто зважився ризикнути здоров'ям таким чином.
Аватар буде самим «екологічним» фільмом за всю історію кінематографа. Вже було закуплено сонячних батарей на кілька мільйонів доларів.
Нову Зеландію вибрали місцем зйомок, так як це дешевше. Прийнято рішення вкластися в 1 млр. доларів на зйомки двох останніх частин.

Цитата Alex
Перша частина Аватар досі числиться рекордсменом за касовими зборами 2.7 млр. доларів, такий дохід склав по всьому світу.


Відео офіційного трейлера Аватар 2016

Офіційний трейлер Аватар 2 ще не побачив світ, але як тільки він вийде, він з'явиться в цій новині.
  • 24.07.2016
  • 192 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar