Фільм Аліса в Задзеркаллі 2016 українською мовою

Фільм Аліса в Задзеркаллі 2016 українською мовою

«Аліса в країні чудес» Льюїса Керрола - це натхнення для нового фільму Джеймса Бобіна. Правда, це вже друга частина екранізації книги. Перша частина знайшла тисячі шанувальників і високі оцінки. Можливо саме це послужило бажанням повторити успіх першого фільму. Про це і говорить успіх самого трейлера нової Аліси в Задзеркаллі.

Загальна інформація про картину

Якщо нічого не завадить, то дебют картини призначений на травень 2016 року. Про це офіційно заявила компанія Уолт Дісней. Не складно здогадатися, що розповідь піде про все ту ж дівчинку Алісу, яка потрапляє в чудовий світ за допомогою дзеркала. І вже в тому світі вона займається розпізнаванням добра і зла, порятунком одних персонажів і викриттям інших. Сценарій був написаний Лінлу Вульвертон, що обіцяє великою кількістю загадок і цікавим сюжетом.

Що нас чекає нового у другій частині Аліси? Так чи інакше, основою картини знову послужила книга під такою ж назвою. Залишається тільки максимально цікаво подати кожного персонажа, продумати його образ і текст, і успіх гарантований. Але вже зараз ми знаємо, що був вигаданий новий персонаж - Час, батько Капелюшника. За задумом сценаристів - це негативний персонаж, що втілює в себе зло.

Будемо сподіватися, що друга Аліса виправдає наші очікування, і ми побачимо гідну гру акторів і масу пригод. Тим більше, що чекати залишилося зовсім небагато.

В ролях

Радує, що Джонні Депп залишився на ролі Капелюшника. А Алісу грає все та ж Міа Васиковська. І далі інші персонажі фільму і хто їх виконуватиме.

У 2012 році ми офіційно дізналися що робота над картиною почалася. І вже в травні 2013 року було запропоновано, щоб саме Джеймс Бобін став режисером Аліси 2. У тому ж 2013 Депп погодився зіграти знову Капелюшника. Одночасно було направлено пропозицію і Васіковська, зіграти колишню Алісу, і вона погодилася. У січні 2014 року, творці визначилися з назвою фільму. У тому ж році визначилися з роллю Білій і Червоної королевами.

Вже з серпня 2014 року насичено йдуть зйомки фільму. Виконуються вони в студії Шепертон Студіос. Док міста Глостер служить для зйомок основних сцен картини.

Як ми пам'ятаємо, першу частину ми подивилися в 2010 році. Алісі вдалося заробити близько 1 млр. доларів по всьому світу. Зрозуміло, що знімаючи другу частину творці розраховують на, як мінімум, такий же успіх.

Не так давно ми вже подивилися трейлер нової Аліси, і якщо судити про майбутній картині по ньому, то нас чекає відмінна картина, з чудовою графікою, змістовними діалогами і десятками цікавих загадок.

Рік виходу

Багато хто задається питанням: «А коли можна буде дивитися фільм онлайн?». А ми вже знаємо офіційну відповідь на це питання. Дебют картини відбудеться влітку 2016 року, тоді то і можна буде шукати фільм. Нова Аліса знімалася для всієї родини. Тобто дивитися можна буде і дітям і дорослим. Діти можуть насолоджуватися казковим сюжетом, а їх батькам дістанеться шикарна гра найкращих акторів Голлівуду.

Але все ж дивитися фільм рекомендується на широких екранах вашого міста.

Трейлер до фільму українською

А поки фільм немає можливості подивитися, пропоную ознайомиться з офіційним трейлером 2016 року - Аліса в Задзеркаллі

  • 24.07.2016
  • 268 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar