Фестивалі електронної музики в 2017 році

Фестивалі електронної музики в 2017 році

Фестивалі електронної музики набирають популярність в Україні і в усьому світі в цілому. На такі заходи з'їжджаються як відомі групи і ді-джеї, так і початківці музиканти, які хочуть заявити про себе. Як правило, частина фестивалів проводиться разово через обмежене фінансування або невисокою затребуваності у публіки. Однак деякі з них організовуються щорічно, і щоразу збирають тисячі шанувальників. Серед фестивалів електронної музики в 2017 році є кілька найбільш масових, на які з'їдуться меломани не тільки з Україні, але і з інших країн світу.

SensationЦе один з найбільш популярних фестивалів у світі, головною особливістю якого є особливий дрес-код - всі учасники та гості фесту повинні бути одягнені в біле. Батьківщиною Sensation є Амстердам, а Росії цей фестиваль організовується з 2008 року і сьогодні вже вважається традицією. У Росії Sensation «влаштувався» в Санкт-Петербурзі, дата проведення щороку може дещо змінюватися, однак призначається вона, як правило, на червень. У 2017 році фестиваль також пройде на початку літа. Учасниками Sensation стануть імениті ді-джеї з Росії, Великобританії, США та інших країн. Фестиваль порадує своїх гостей видовищними постановками, а також неймовірним лазерним і піротехнічним шоу.

Befooz (Казантип)Це щорічній масштабний фестиваль Електронної музики, Який біля 15 років проводитися в Криму біля села Попівка. З моменту свого Заснування ВІН БУВ відомій під назвою КаZантип, але в 2015 році організатори перейменували йго в Befooz з метою захисту авторських прав. Дата проведення фестивалю призначається традіційно на Кінець липня - початок серпня. В рамках заходу проводяться «битви» ді-джеїв, Різні спортивні змагання, а такоже весільна Церемонія, яка пов'язує пари «Шлюбними узами» на території фестивалю. Участь в Befooz-2017 прийматемуть як відомі, так и початківці з росії так Іноземні ді-джеї. Давніше звучали заяви про закриття фестивалю через Порушення законодавчих норм. Однако організатори Befooz заявили, що зможуть привести Захід у відповідність до вимог влади.

Піратська станція«Піратська станція» - це фестиваль електронної музики в стилі Drum & Bass, який проводиться щорічно, починаючи з 2003 року. Він об'єднує російських і іноземних drum and bass ді-джеїв в рамках одного рейву. Проводиться «Піратська станція», як правило, в Москві або Санкт-Петербурзі. Щороку організатори змінюють тематику фестивалю. Так, в 2015 році він пройшов під назвою «Inferno», а в 2016 році - «Circus». Виступи учасників «Піратської станції» супроводжуються лазерним шоу і різними спецефектами. У 2017 році фестиваль традиційно проводитиметься в лютому.

АбстрасенціяЦе щорічний фестиваль абстрактної і атмосферної електронної музики, який проводиться в Москві і Санкт-Петербурзі з 2011 року. Він об'єднує ді-джеїв, які працюють в самих різних стилях, від пост-дабстепа до даунтемпо. Акцент даного фестивалю зроблений на незвичайної і проникливою електронній музиці, яка відрізняється образністю і емоційністю. В рамках «Абстрасенціі» виступають ді-джеї з Росії та інших країн світу, серед яких є й імениті виконавці. Хедлайнерами фестивалю часто виступають відомі ді-джеї з Великобританії. Організовується захід у кінці лютого, більш точно дата проведення «Абстрасенціі» в 2017 році буде відома ближче до зими 2016 року.

SKIFSKIF (міжнародний фестиваль ім. Сергія Курьохіна) - це масштабний музичний фестиваль, який проводиться в Санкт-Петербурзі з 1998 року. Цей захід надає площадку для виступів музикантів і щорічно відкриває нові імена в світі музики. Організатором фестивалю є Фонд Сергія Курьохіна. На цьому фестивалі виступають представники самих різних музичних напрямків, в тому числі, сучасної електронної музики. Участь в SKIF приймають не тільки російські виконавці, а й музиканти з США, Європи, Канади, Австралії та інших куточків світу. В рамках фестивалю також проводяться покази авторського кіно і fashion-шоу. SKIF-2017 пройде в Санкт-Петербурзі в середині травня.
  • 01.03.2016
  • 188 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar