Євробачення 2017 в Україні: місце проведення

Євробачення 2017 в Україні: місце проведення

У 2016 році в Міжнародному музичному конкурсі перемогу здобула українська співачка Джамала, а це значить, що в 2017 році країна-переможець буде приймати учасників у себе. Україна не раз виходила у фінал і радувала світ чудовими і неординарними талановитими учасниками. Згадаймо, наприклад, 2007 рік, коли від України виступала цікава і відома особа в країнах СНД Вєрка Сердючка. У той рік удача посміхнулася сербської співачки Марії Шерифович, а Україна посіла друге місце.

Безумовно, виступи учасників в 2016 році порадували глядачів з різних країн. Чудово виступили Франція, Вірменія, Швеція та інші, але до фіналу увійшли кращі з кращих. Нагадаємо, що третє місце зайняла Росія. Сергій Лазарєв показав чудовий результат і обігнав Болгарію. Він виконав пісню «You are the only one», яка і принесла йому третє місце. Друге місце почесно зайняла австралійка Дами Їм. Її виступ був чудово. Сильний і красивий голос - запорука успіху. І перше місце зайняла Україна. Від цієї країни виступила з душевної піснею про події 1944 року Джамала. Вона змогла донести до суддів всю біль і страждання, які ховаються за словами цієї пісні.

Її виступ був сприйнятий по-різному. Хтось вважає, що Джамала не заслуговує першого місця, ну а хтось навпаки, говорить, що виступ українки було чудовим. Як то кажуть, переможців не судять. Джамала чесно перемогла в 2016 році, а, значить, наступне Євробачення проходитиме на території України.


Джамала Євробачення 2017


Поки що невідомо яке місто буде приймати гостей в 2017 році. Є кілька варіантів. Можливо, Євробачення пройде у Львові. Хоча, так як це не перша перемога в Євробаченні та цей конкурс проводився на території України, можливо, в 2017 році саме столиця стане містом проведення конкурсу. Але місце проведення досі залишається таємницею.


Євробачення 2017 пройде у Львові ?


Ціни на квитки різко зростуть?

У багатьох вже зараз виникає питання: «Скільки ж коштуватиме квиток?» Поки рано говорити про вартість, але навряд чи найдешевші квитки будуть перевищувати 20 євро. Сильно високих цін на квитки не буде. Адже тоді кількість бажаючих відвідати конкурс знизиться, отже і зароблених грошей на цьому проекті буде значно менше. Діє проста логіка, ази економіки і маркетингу.

Україна відмовляється проводити музичний конкурс на своїй території.

Зараз по просторах інтернету ходять чутки, що через таку непросту ситуацію в країні, можливо, Україна відмовиться проводити цей музичний конкурс. А також з'являються різні домисли з цього приводу. Поки що ніхто не збирається віддавати право на проведення Євробачення 2017 іншій країні-фіналісту. Все це чутки і плітки.

Що чекає нас на Євробачення 2017?

Звичайно, рано ще говорити про щось точно, адже ще не закінчився 2016 рік. Але будьте впевнені, Україна зустріне всіх радо, адже вона славиться своєю гостинністю і дружелюбністю. Ця країна, на відміну від інших країн Європи, не дуже дорога. Так що хороший і недорогий відпочинок може з'явитися у кожного!
  • 15.07.2016
  • 290 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar