Еротичний гороскоп на 2017 рік. Еротична сумісність знаків зодіаку

Еротичний гороскоп на 2017 рік. Еротична сумісність знаків зодіаку

Знак зодіаку впливає не тільки на наш характер, смак, звички і особливості, а й значною мірою визначає сексуальний темперамент. Як відомо, запорукою щасливих і гармонійних відносин є не тільки налагоджений побут, схожість інтересів, наявність схожих смаків, а й сексуальна сумісність. Саме тому так важливо знати еротичні пристрасті коханої людини. Однак не всі можуть прямо озвучити свої бажання. Для того, щоб зробити своє сексуальне життя більш повноцінним, вивчіть еротичний прогноз на 2017 рік, який допоможе визначити правильний підхід до коханого і вкаже на ваші сильні і слабкі сторони. З його допомогою ви зможете дозволити проблеми, що накопичилися і зрозуміти, наскільки ви сумісні з партнером в інтимному плані.

Прогноз для ОВНА

Гороскоп на 2017 рік для Овна Жінка-Овен

Представниці даного знаку відрізняються артистизмом і емоційністю. На перший погляд жінки-Овни досить уперті, проте це не просто бараняче завзятість, а сувора система вироблених принципів. Жінки-Овни самі вибирають собі партнера і не соромляться будувати відносини. Ідеальним коханим для них буде той, хто сам є сильною і незалежною особистістю. Вони люблять владних і навіть трохи деспотичних чоловіків. При цьому жінка-Овен зовсім не вміє підкорятися, знаходячи особливе задоволення в постійній боротьбі за владу, в тому числі в ліжку. Зробити приємність цій пані нелегко, але при цьому сама вона завжди прагне подарувати партнеру якомога більше задоволення.
У 2017 році астрологи рекомендують жінкам-Овнам стримати бажання зробити з чоловіка придуманий ідеал. Ваші причіпки і капризи приведуть до конфліктів в ліжку і взаєминах. Небесні світила радять кілька разів подумати, перш ніж виявляти ревнощі - будь-які погляди, які коханий кидає в сторону, тільки стверджують його в правильності вибору. Таку гарячу штучку як ви він навряд чи знайде!

Чоловік-Овен

Чоловіки, народжені під заступництвом Овна, відрізняються пристрасністю, товариськістю і дотепністю. Вони люблять активне життя і пригоди, сприймаючи кожен новий роман як захоплюючій авантюри. Чоловіки-Овни не сприймають легких перемог, їм важливо знати, що предмет пристрасті був завойований і впав в їх обійми після довгої облоги. В арсеналі його романтичних прийомів ви виявите повний набір - від романтичних листів до гострих нападів ревнощів. Процес завоювання коханої перетворюється для Овна в цілу військову кампанію. Однак після падіння фортеці він з легкістю перемикається на нову мету.
У 2017 році чоловік-Овен буде оточений підвищеною увагою до своєї персони. Сексуальна гармонія буде досягнута в тих відносинах, в яких ваша партнерка зможе повністю розкритися. Небесні світила застерігають вас надто захоплюватися самозамилуванням в ліжку. Пам'ятайте, що задоволення повинно бути взаємним. Астрологи рекомендують більше довіряти обраниці і не ревнувати її до кожного зустрічного, щоб сексуальне життя не перетворилася на низку з'ясувань відносин.

Прогноз для Тельця

Гороскоп на 2017 рік для Тільця Жінка-Телець

Представниці даного зодіакального знака відрізняються особливим шармом. Вони миловидні, мають гарну фігурою і поширюють навколо себе промені сексуальної енергії. Палкість і щирість жінок-Тельців притягує до них представників протилежної статі. У ліжку вони відрізняються особливою темпераментностью, невтомністю і винахідливістю, і готові практично на будь-які експерименти. Жінки-Тельці не просто люблять секс, а вміють отримувати насолоду від постільних ігор. Не забувають вони і про партнера, намагаючись повністю задовольнити його сексуальні апетити. Завоювати таку жінку непросто. У разі, якщо ви її не зацікавили, не допоможуть ніякі хитрощі.
У 2017 році астрологи рекомендують Тельцям контролювати свою тягу до експериментування. Ви занадто непостійні і схильні часто змінювати партнерів. Якщо ви замислюєтеся про створення довгострокових відносин, зірки радять зробити перепочинок в еротичній гонці. Задумайтесь, кого ви хочете бачити поруч, і серйозно поставтеся до вибору партнера.

Чоловік-Телець

Чоловіка-Тельця непросто вибити із сідла. Представники даного знака відрізняються впевненістю у власній привабливості. До вибору партнерки вони підходять грунтовно, не розмінюючись на дрібниці. Як тільки Телець визначився з об'єктом пристрасті, він починає вважати його своєю власністю. При цьому Тельці щедрі і дбайливі. Жінка, яка пов'язала життя з цим чоловіком, завжди буде відчувати себе як за кам'яною стіною. Тельці завжди готові до любовних утіх, однак не відрізняються винахідливістю. Їх можна назвати постільними традиціоналістами - новаторства вони вважатимуть за краще стабільність.
У 2017 році астрологи рекомендують вам проявити більшу відкритість. Розкажіть партнерці про приховані сексуальні бажання і запитайте її про те, чого б їй хотілося. Не бійтеся трохи поекспериментувати - ваші відносини давно потребують того, щоб освіжити їх і зробити кілька пікантні. Зірки рекомендують Тельцям стати більш впевненим у своїх силах і не намагатися тримати кохану на «короткому повідку». Ваша зайва схильність до диктату може привести її в обійми іншого чоловіка.

Прогноз для Близнюків

Гороскоп на 2017 рік для Близнюків Жінка-Близнюки

Представниці цього знаку відрізняються тонким інтелектом. Вони не просто вдаються до любові, а намагаються осмислити і зрозуміти глибинну суть сексуального потягу до партнера. Вони завжди відкриті для експериментів і з задоволенням освоять пару нових поз, якщо цього забажає коханий. Однак рухає ними не так природна сексуальність, скільки цікавість і любов до всього нового. Ідеальний партнер для жінки-Близнюка повинен розділяти її погляди і захоплення. Інтелект робить цю жінку особливо привабливою, однак він є і її головним ворогом в отриманні сексуального задоволення - схильність до аналізу заважає їй повністю віддатися поривам пристрасті.
У 2017 році небесні світила рекомендують вам навчитися відключати зайву раціональність. Партнер сприймає цю особливість як душевну і сексуальну холодність. Це може розладнати навіть міцні відносини. Постарайтеся знайти спосіб розслабитися - спробуйте запропонувати коханому зробити еротичний масаж або прийняти спільну ванну.

Чоловік-Близнюки

Чоловіки-Близнюки відрізняються тонким сприйняттям краси і цінують жіночий інтелект. При цьому вони досить непостійні в пристрастях - одноманітність навіває на них нудьгу і змушує постійно шукати свіжих сексуальних вражень. Це проявляється не тільки в різноманітності любовних ігор, але і в частій зміні партнерок. Представникам даного знака важливо відчувати тісний емоційний зв'язок. Секс без духовного потягу не приносить їм належного задоволення. Ідеальна партнерка для такого чоловіка повинна бути відкрита для нововведень і не боятися реалізувати найсміливіші фантазії.
У 2017 році астрологи радять чоловікам-Близнюкам стримати потяг до флірту. Ви занадто звикли перебувати в центрі жіночої уваги. Пам'ятайте, що стабільні відносини повинні підтримуватися не тільки коханої, а й вами. Яким би ідеальним коханцем ви не були, постійні ревнощі може звести нанівець всі зусилля в ліжку.

Прогноз для РАКУ

Гороскоп на 2017 рік для Рака Жінка-Рак

Перше враження, яке створює про себе жінка-Рак - сильна і неприступна натура, яка не потребує сексуальних задоволеннях. Однак це зовсім не відповідає дійсності. Насправді представниці цього знака відрізняються невгамовним сексуальним темпераментом, який не так-то просто задовольнити. Жінки-Раки ніколи не будуть проявляти почуття публічно, але, опинившись в тиші спальні, стають палкими коханками, схильними до будь-яких безумствам. Спочатку може здатися, що ці дами досить примхливі - настрій жінок-Раків змінюється мало не щодня. Однак це не просто особливість характеру, а вплив мінливої Місяця.
У 2017 році небесні світила рекомендують вам стати дещо стриманіше. Ваше бажання уваги і турботи цілком і повністю зрозуміло, проте не кожен чоловік може передбачити, чого вам хочеться в той чи інший момент часу. Постарайтеся відкрито і ясно висловлювати свої бажання - недомовки і часті образи заважають створити воістину гармонійну пару.

Чоловік-Рак

Представники даного знака відрізняються еротичністю і вельми вміло роблять приємність партнерці. Однак чоловіки-Раки досить егоїстичні і більше піклуються про особисте задоволенні. Кожна нова партнерка для Рака - це спосіб довести собі, наскільки вмілим коханцем він є. Це романтична натура, які вміють завоювати вподобану даму. Вони непостійні і можуть стати абсолютно байдужими, втративши інтерес до завойованого предмету пристрасті. Чоловіки-Раки не терплять нудьги і щоденності. Як тільки партнерка здасться їм нецікавою, вони стають грубими циніками, здатними завдати глибоку образу.
2017 рік може стати для чоловіка-Рака по-справжньому щасливим. Однак для цього їм знадобиться приборкати природний егоїзм. Будьте уважнішими до бажань і почуттів коханої. Віддавайтеся не тільки сексуальним задоволенням - спробуйте завести спільне хобі, щоб близькість стала духовною. Якщо ж відчули, що охололи до жінки, розстаньтеся так, щоб не зробити їй боляче.

Прогноз для ЛЬВА

Гороскоп на 2017 рік для Лева Жінка-Лев

Яскраві і ефектні жінки-Леви завжди спостерігається підвищення інтересу до протилежної статі. Ці артистичні натури схильні до зайвого драматизму, тому їх відносини завжди нагадують театральне дійство. Незважаючи на зовнішню сексуальність, жінки-Леви не відрізняються темпераментом в ліжку. Вони занадто прагматичні, щоб віддаватися у владу бездумної пристрасті, тому відразу оцінюють потенційного кавалера з точки зору його можливості забезпечити безбідне і комфортне існування. У ліжку такі жінки можуть бути скутими. Їх занадто сильно хвилює краса та естетичність позиції, тому вони не здатні повністю відключити розум.
У 2017 році небесні світила радять Левам навчитися бути чувственнее. В іншому випадку астрологи прогнозують підвищений ризик зрад з боку партнера. Пам'ятайте, що хазяйновитість і розум є вашими сильними сторонами, однак не можна робити ставку тільки на них. Постарайтеся хоча б іноді перестати контролювати те, що відбувається в ліжку, щоб зміцнити союз.

Чоловік-Лев

Чоловік-Лев справляє враження самовпевненого і цілеспрямовану людину, який ні на йоту не сумнівається у власній неперевершеності. Однак глибоко в душі ці особи побоюються потрапити в ситуацію, яка виставить їх в смішному світлі. Вони гостро переживають любовні невдачі, а свою невпевненість намагаються замаскувати щедрими подарунками. Невдалі відносини викликають у них безліч комплексів. Чоловікові-Леву потрібна дбайлива і чуйна жінка, яка завжди буде висловлювати захоплення його чоловічими якостями. Зустрівши таку даму, Лев навряд чи подивиться на сторону.
У 2017 році представникам цього знаку варто стати менш демонстративними у вчинках. Для того, щоб зберегти відносини з вашою партнеркою, не потрібно вражати її уяву, застосовуючи щодня нову позу з Камасутри. Постарайтеся бути ласкавим і ніжним коханцем, чуйно реагуючи на настрій і бажання жінки.

Прогноз для ДІВ

Гороскоп на 2017 рік для Діви Жінка-Діва

Жінки, народжені під знаком Діви - милі, ласкаві і м'які натури, які не схильні до зайвої демонстрації емоційних переживань. При цьому вони повністю віддаються відносин, розчиняючись в партнері без залишку. Їх турбота і увага до чоловічих потреб привертають дорослих партнерів, які цінують сім'ю і затишок. Сексуально незакомплексовані чоловіки вважають за краще обходити Дев стороною, вважаючи їх надмірно скутими, затиснутими і сором'язливими. Така думка не відповідає дійсності. Чоловік, який здатний пробудити в Діві чуттєвість, здивується її здібностям в ліжку.
У 2017 році представниці цього знака повинні пам'ятати про те, що не можна квапити події. Чоловіки рідко вважають ліжко приводом для негайного створення міцної сімейної осередки. Навчіться отримувати задоволення від сексуальних ігор без зобов'язань. Потрібний партнер зуміє і без сторонньої допомоги розгледіти в вас свою майбутню дружину.

Чоловік-Діва


Представники даного знака відрізняються прагматичним і раціональним підходом до життя. Дана особливість знаходить відображення і в сексі - чоловіки-Діви не зупиняться, поки партнерка не заявить про повне задоволення. Це невтомні і еротичні коханці, які оточують обраницю ніжністю і ласкою. Вони ніколи не прощають зрад. Будь-яка підозра в невірності робить з Дівою глибокі метаморфози: з дбайливого партнера чоловік-Діва перетворюється в грубого і мстивого деспота, який не дасть вам забути про досконалої помилки.
У 2017 році астрологи рекомендують відмовитися від зайвої ідеалізації партнерки. Пам'ятайте, що кожен з нас має набір не тільки хороших якостей, але і недоліків, які потрібно навчитися приймати без розчарувань. Зірки радять Дівам бути більш різноманітними в ліжку і не дотримуватись однієї відпрацьованої методики.

Прогноз для Терезів

Гороскоп на 2017 рік для Терезів Жінка-Терези

Представниці даного знаку ніби народжені для еротичних задоволень. Вони цінують хороший секс і завжди готові вдатися до постільною утіх. Вони вміють підлаштовуватися під партнера, з готовністю підкоряючись владним чоловікам і направляючи ніжних і м'яких коханців. Жінки-Терези не зациклені на собі, вони вміють задовольнити чоловічі потреби. Однак тяга до фізичних задоволень часто змушує їх кидати обридлого партнера і відправлятися на пошуки нових сексуальних пригод.
У 2017 році астрологи рекомендують зробити перерву в любовних авантюрах. Якщо у вас до сих пір не склалася пара з одним чоловіком, варто взяти паузу. Пам'ятайте, що любов грунтується не тільки на гармонії в ліжку. Для всієї повноти відчуттів потрібно відчути глибинний зв'язок на духовому рівні.

Чоловік-Терези

Чоловіки-Терези відрізняються бурхливим сексуальним темпераментом і непостійністю. У гонитві за еротичними задоволеннями вони часто змінюють партнерок. При цьому в кожну з них вони абсолютно щиро закохані. Ваги - знак інтелектуалів, їм важливо отримати не тільки фізіологічне задоволення, а й відчути тонку духовний зв'язок з обраницею. Чоловіки-Терези відрізняються тягою до прекрасного, їм важливо займатися любов'ю в місці, яке налаштовує на романтику. Вони не накинуться на даму в неналежному місці, а створять для любовної гри відповідну атмосферу.
У 2017 році астрологи рекомендують Терезам приборкати тягу до сексуальних пригод. Може бути, для вас наявність коханки - норма життя, в якій ви не бачите нічого протиприродного. Однак в рік Вогненного Півня будь-який обман спливе на поверхню, а брехня буде розкрита. Чи не змінитеся - готуйтеся до розриву з постійною партнеркою.

Прогноз для СКОРПИОНА

Гороскоп на 2017 рік для Скорпіона Жінка-Скорпіон

Жінки-Скорпіони відрізняються зовнішньою привабливістю, гострим розумом і одним з найбільш виражених сексуальних темпераментів. Вони просто обожнюють секс і готові віддаватися чуттєвих насолод в будь-який час і в будь-якому місці. Така партнерка зведе з розуму не одного чоловіка, але рідко який з них зможе надовго утримати цю палку і пристрасну коханку. Представниці даного знака не страждають від зайвої сором'язливості - вони розкуті і завжди готові до експериментів в ліжку. При цьому жінка-Скорпіон не забуде і про партнера, занурюючи його в безодню неземного насолоди.
У 2017 році астрологи рекомендують вам раціональніше ставитися до вибору сексуального партнера. Настав час вибирати не просто коханця, а чоловіка, з яким ви будете готові провести в перспективі залишок життя. Можливо, спочатку він не буде вашим ідеалом в ліжку, але ви-то точно здатні розгледіти і розкрити його потенціал.

Чоловік-Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони на рідкість темпераментні, інтелектуальні та артистичні. У їхньому арсеналі залицянь є чимало засобів, щоб підкорити навіть незговірливу і неприступну особу. Серед усіх представників зодіакального кола його можна сміливо назвати самим вмілим коханцем - він чуттєвий, пристрасний і завжди готовий удосконалюватися в любовній грі. Скорпіони не люблять швидких перемог. Чи не менше ніж секс вони цінують процес завоювання сподобалася жінки. Ідеальна партнерка для такого чоловіка повинна бути красивою, сильною і незалежною.
У 2017 році Скорпіонам варто подумати, чи готові вони розлучитися зі своєю свободою заради тривалих відносин. Якщо у вас є хоча б крапля сумнівів, не варто запевняти партнерку в щирості почуттів. Навколо буде сконцентровано безліч сексуальних спокус, від яких непросто втриматися. Однак не всякий з них буде коштувати розриву відносин з постійною партнеркою.

Прогноз для Стрільця

Гороскоп на 2017 рік для Стрільця Жінка-Стрілець

Представниці даного знака відрізняться чарівністю, зовнішньою привабливістю і тонкістю натури. Жінки-Стрільці злегка примхливі, але це тільки додає їм шарму, змушуючи чоловіків втрачати голову. У сексі вони без залишку віддаються чуттєвих насолод, люблять і цінують прелюдію і яскраву любовну гру. Однак вони досить швидко насичуються одним партнером і з легкістю кидають його заради нових вражень. Якщо жінка-Стрілець вирішила, що чоловік їй більше не цікавий, то її не зупинять навіть шлюб і діти. Їй потрібен по-справжньому сильний партнер, який зуміє привнести у відносини сексуальне різноманітність.
У 2017 році небесні світила обіцяють Стрільцям підвищену увагу з боку протилежної статі. Якщо у вас виникне бажання змінювати партнерів як рукавички, доля надасть таку можливість. Однак астрологи застерігають: чи не растратьте всю відпущену на найближчий час сексуальну енергію. Можливо, в гонитві за задоволеннями ви пропустіть людини, готового оточити вас теплом і турботою.

Чоловік-Стрілець

Стрільці мають яскравою сексуальної енергетикою і вираженим темпераментом. Вони щиро вважають, що сексу багато не буває, а в кожній жінці можна знайти родзинку. Чоловіки-Стрільці без залишку віддаються сексуальним забавам, доставляючи своїх партнерок ні з чим не порівнянне задоволення. У зодіакальному колі вони по праву вважаються одними з найбільш вишуканих коханців, здобувши при цьому славу найгірших чоловіків. Довгострокові відносини Стрілець може побудувати тільки з інтелектуальної, іронічної та загадковою жінкою, яка буде постійно дивувати.
Розлучаються такі чоловіки легко і без жалю, так що в 2017 році від Стрільців не варто очікувати вірності і постійності. Однак зірки радять Стрільцю уважніше придивитися до сексуальних партнерок - високий ризик того, що хтось використовує вас для досягнення кар'єрних інтересів і випитиванія в ліжку потрібної інформації. Крім того, будьте обережні при розставання - скривджена жінка здатна на підступні вчинки.

Прогноз для КОЗЕРОГА

Гороскоп на 2017 рік для Козерога Жінка-Козеріг

Розумні і еротичні жінки-Козероги часто страждають від традиціоналізму і жорстких обмежень, які самі на себе накладають. Вони трепетно ставляться до норм пристойності і моралі, тому чуттєвість сприймається ними як слабкість і розбещеність. При цьому глибоко всередині їм хочеться випробувати божевільну пристрасть і зазнати насолоду неординарного сексу. Приборкання еротичних фантазій часто призводить до того, що у представниць цього знака розвивається комплекс неповноцінності, а секс не приносить задоволення. Жінкам, народженим під цим знаком, потрібен по-справжньому чуйний і терплячий партнер, який зможе розкрити їх внутрішню сексуальність.
У 2017 році жінці-Козерогу потрібно стати більш відкритою і чуттєвої, якщо вона бажає побудувати з нинішнім партнером тривалі і гармонійні відносини. Не соромтеся висловлювати бажання - будьте впевнені, що чоловік зможе прийняти і реалізувати ваші фантазії. Недомовки приведуть до непотрібних конфліктів - чоловік, який відчув відчуженість, може звернути погляд у бік більш розкутою дами.

Чоловік-Козеріг

Чоловіків-Козерогів відрізняє чітке розуміння своїх бажань. Ці цілеспрямовані особистості мають високий сексуальним темпераментом і здатні присвятити себе одній жінці. Козеріг не витрачає еротичну енергію на швидкоплинних партнерок, так як повинен поважати і любити обрану ним жінку. У любові він ніжний і турботливий, однак такого Козерога ви побачите тільки за закритими дверима спальні. На людях він вважає за краще стриманість і не любить зайвих емоційних демонстрацій.
2017 рік обіцяє подарувати представникам даного знаку зустріч з справжнім коханням. Зірки вже приготували для вас роман з жінкою, яка зможе доставити не тільки чуттєві, але і духовні насолоди. Однак доведеться постаратися, щоб розкрити в ній сексуальний потенціал.

Прогноз для Водолія

Гороскоп на 2017 рік для Водолія Жінка-Водолій

Жінки, народжені в період верховенства Водолія - тонкі і романтичні натури, тому вони не терплять відносин, заснованих на грубому фізіологічному потязі. Їм важливий період залицянь з величезними букетами квітів, романтичними побаченнями і поцілунками під місяцем. При цьому вони досить темпераментні і готові віддатися на волю почуттів в обіймах терплячого і уважного до їх потреб партнера. Представниці даного знака люблять попередні ласки і не сприймають грубого тваринного сексу. Жінок-Водоліїв можна сміливо охарактеризувати як прихильниць традиційного підходу до любовних утіх.
У 2017 році астрологи пророкують Козерогам період, наповнений сексуальної гармонією. Однак варто враховувати бажання партнера. Відступайте від звичних позицій і балуйте чоловіка чимось незвичайним. Родзинка в стосунках не обов'язково повинна бути пов'язана з якимось екстримом - нову білизну або ваша сексуальна ініціативність вже будуть нагородою для обранця.

Чоловік-Водолій

Представники даного знака відрізняються інтелігентністю і чуйністю натури. Вони не поспішають затягнути обраницю в ліжко, так як цінують неприступних жінок, які оберігають дівочу честь і гідність. Передчуття сексуальних задоволень для Водолія не менш важливо, ніж постільні гри. Обрану подругу він буде оточувати турботою, опікою і увагою, ніколи не змушуючи її робити те, що вона не сприймає. При цьому темпераментні Водолії завжди відкриті для експериментів і готові пробувати нове в сексі.
У 2017 році астрологи застерігають чоловіків-Водоліїв від зайвого традиціоналізму в ліжку. Щоб зберегти стосунки, потрібно проявити кмітливість і новаторський підхід. Секс - це не просто спосіб розслаблення і відпочинку, але і дійство, яке дає можливість краще пізнати один одного. Зірки говорять про необхідність частіше дивувати партнерку.

Прогноз для РИБ

Гороскоп на 2017 рік для Риб Жінка-Риби

Представниці цього знаку - творчі натури, що відрізняються багатою фантазією, витонченістю і артистизмом. Жінки-Риби часто занурюються в вигаданий світ, в якому чоловік мрії приймає образ прекрасного принца. Саме через цю особливість характеру Риб осягають розчарування: як тільки з'ясовується, що партнер не відповідає ідеалу, жінки-Риби занурюється в депресію і безжально рве відносини. Такі особистості схильні до драматизму і бажають переживати бурхливий роман, в якому вони виконають роль чарівної богині. При цьому Риби досить егоїстичні і швидше дозволяють себе любити, не прагнучи задовольнити партнера.
У 2017 році жінкам-Рибам варто переосмислити ставлення до сексу. Бурхливий темперамент вимагає виходу, а ви досить розкуті, щоб залучити вподобаного чоловіка. Однак вам ніяк не вдається надовго утримати його біля себе. Астрологи кажуть, що ви не повинні підносити своє тіло як подарунок. Постарайтеся пам'ятати не тільки про особисте задоволення, а й відчути бажання і потреби чоловіка.

Чоловік-риби

Чоловіки-Риби відрізняються високим інтелектом і душевної тонкістю, тому завжди вибирають розумних жінок. Їм до вподоби грубість і тваринна пристрасть. Об'єкт бажань повинен характеризуватися витонченістю, втілюючи в собі ефемерний ідеал чоловіка-Риби. Це еротичні натури, які цінують чуттєві насолоди. Представники даного знака не бувають грубі, їх ласки ніжні і вишукані, а постільні гри відрізняються вигадливістю. Такі особистості найбільше цінують особисту свободу, тому не намагайтеся влізти в їх життя, поки вас в неї не запросять.
У 2017 році небесні світила кажуть чоловікам-Рибам про підвищений ризик скандалів. Пам'ятайте про те, що партнерка потребує не тільки в ласках, а й душевного тепла. Постарайтеся привчити себе поговорити після сексу. Доведіть обраниці, що довіряєте їй і відчуваєте її потреби. В іншому випадку любов до таємничості і свободи буде ототожнена з холодністю, скритністю і черствістю.
  • 05.03.2016
  • 831 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar