Джеймс Бонд, новий фільм 2017 року

Джеймс Бонд, новий фільм 2017 року

На екранах усіх кінотеатрів в 2017 знову очікується показ фільмів про героя, який став кумиром для мільйонів людей кількох поколінь. Звичайно ж, мова йде про Джеймса Бонда, агента британської розвідки, де він відомий за трьома цифрам - 007. Існує інформація, що агент знову змінить свого актора, що говорить про те, що це точно буде не Деніел Крейг.

Чи зіграє Бонда Крейг?

Як не намагалася студія «MGN» підкупити Крейга величезним гонораром, який він міг би отримати за нові зйомки, але він не піддався на провокації. Кому цікаво, сума його гонорару за «нового Бонда» склала б 68 мільйонів фунтів стерлінгів. Але Деніел залишився непохитний. А аргументував він це тим, що більше за кермо Aston Martin він ні за що не сяде. Хто не знав, саме на такій машині їздить агент 007.

Більшості фанатів ця новина може припасти не до душі, так як Деніел прекрасно справлявся з роллю британського коммандира ВМФ протягом чотирьох кінофільмів. Після його дебютного появи в 21-м за рахунком фільмі про Джеймса Бонда (фільм 2006 року «Казіно Рояль ») до актора прийшла всесвітня популярність. Натовпи фанатів вистоювали довгі черги, лише дістати автограф нового «агента 007».

Другий фільм «Квант милосердя» був уже не таким вдалим. Мабуть, фільм 2008 р мав пустити пил в очі фанатів, які вирішили, що більше відмінного кіно про британського агента зняти вже не вийде ні у кого. Але такі думки швидко розсіялися з появою 23-го фільму, в якому до ролі Бонда знову повернувся Деніел Крейг. «007 Координати« Скайфол » » знову завоювали, а точніше відвоювали інтерес глядачів до чудової франшизі, і участь і зусилля Крейга ніяк не оминути стороною. А адже саме виконавці головної ролі всієї франшизи допомагали їй підкорити серця глядачів, адже в різні роки Джеймса Бонда заново відкривали світу такі актори, як Пірс Броснан, Шон Коннері і інші.Яка ще кіноісторія може похвалитися тим, що до її складу входить 24 офіційних фільма? У 2017 році з'явиться ювілейний фільм про британського командер, 25 за рахунком фільм. Варто нагадати, що перший фільм про Бонда з назвою «Доктор Ноу» вийшов в 1962 році і був знятий режисером Теренсом Янгом. Шону Коннері пощастило стати найпершим Бондом, свої Кінообрази поклавши початок всім наступним фільмам.
Цитата

Поки що точно невідомо, кому дістанеться роль нового Бонда, але журналісти дізналися, що серед претендентів на роль розглядається такий кандидат як Том Хіддлстон

Актор вже побачився з головним продюсером нової кінострічки в особі Барбари Брокколі і режисером, яким виступить Сем Мендонсон. Фанати бондіани не зовсім згодні з таким вибором - на їхню думку британський актор поки що здатний тільки боротися з Тором в образі Локі. Але не варто бути такими категоричними, адже і Деніел Крейг завоював популярність саме після виходу фільму про Джеймса Бонда. А вже після картини «Казино« Рояль »» Крейг став брати участь в масштабних фільмах подібно «Спогади невдахи».

Офіційний трейлер фільму

На жаль, офіційна презентаційне відео фільму, як на українській, так і на англійській мові, ще не є. Але ми вам можемо запропонувати відео, де йде огляд автомобіля, який братиме участь в зйомках нової частини за рік 2017.

  • 11.09.2016
  • 435 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar