Дизайн нігтів на Новий рік 2017

Дизайн нігтів на Новий рік 2017

Художній манікюр для зустрічі Нового 2017 року

Незвичайний дизайн нігтів відмінно підходить для торжества, і Новий 2017-й рік не виняток. Складний манікюр на кожен день - це не варіант, а для єдиного в році свята - те, що треба. Ідеї, розроблені майстрами нігтьового сервісу, допоможуть вам бути незвичайною, а то і розбудять власну фантазію.

До вибору малюнка і кольору нігтів слід визначитися з одягом: манікюр обов'язково повинен гармоніювати з кольором і фасоном новорічного вбрання. Це особливо актуально, якщо костюм яскравий або контрастний.

Будь-яке новорічне дійство яскраве, гучне, що виблискує і незвичайне, тому блискучий або помітний лак відмінно співпаде з настроєм. У Новий рік доречно прикрасити нігті блискітками і стразами, креативно розписати і навіть виліпити візерунки. Підійде і «непотоплюваний» французький манікюр - цілком доречний варіант, якщо ви готові в останню мить змінити імідж, і переодягнути сукню.

Святкові забарвлення нігтів

Господар 2017 року - півень, тому всі кольори веселки в вашому розпорядженні! Але особливо улюблені їм в Новому році все відтінки червоного, адже Півень-2017 - червоний і вогненний. Отже, на п'єдесталі підноситься червоний колір, а наступний щабель займають «полум'яні» відтінки: синій, білий і жовтий. Якщо ви не любите ні один з них - не переживайте, можна одягатися як завгодно Півневі, але не плутаючи його з папугою.

Вибравши наряд, підбирайте під нього колір манікюру, але пам'ятайте: Півень - мирний птах, хоч і «бундючиться» іноді. Не використовуйте візерунки і малюнки, що нагадують шкуру леопарда або ікла лева - не турбуйтеся символ 2017 року хижими зображеннями.

Новорічні «родзинки» манікюру

Свято стерпить усе: мерехтливий і переливаючий лак, блискуче покриття, блискучі стрази, відсвічують плівки і наклейки. У Новий рік можна трохи «перебрати» з блиском - такий вже це день!

Оригінальна можливість всіх здивувати - самостійно виконати ліплення на нігтях. Цей спосіб нігтьового дизайну виглядає як опуклий візерунок.

Дуже нарядно виглядає нейл дизайн «рідкі камені»: нігті виглядають так, як ніби вони посипані коштовностями. Такий розкішний манікюр краще робити в салоні, він досить складний.

Манікюр «новорічні мініатюри»

До Нового 2017-го цілком доречно покрити нігті візерунками. І якщо Півень не любить хижаків, то вже своє то зображення стерпить, більш того - буде радий і надуется від гордості! Якщо є терпіння, можна розмалювати всі пальці, а немає - і одного нігтя досить.


Новорічний манікюр

Підійдуть для нейл арту і типово новорічні малюнки - всякі ялинки, сніжинки. Згадавши стихію Півня, можна намалювати полум'я свічки.

З досить суворою сукнею добре виглядає природний манікюр з готичним візерунком, або французький.
Ніжна гілочка сакури досі в моді: зробивши манікюр в стилі Країни Вранішнього Сонця, ви будете виглядати загадково і привабливо.

Ще візерунки, і не тільки

Нігті можна розписати в клітинку або в смужку: суть цього візерунка в тому, щоб кольори розпису збігалися з відтінками одягу, або з декількома провідними кольорами.

Чи не хочете скрупульозно працювати над виписуванням зигзагів і хвиль - не треба: накрасьте все нігті різними кольорами. Для цього потрібно підібрати лаки, що гармоніюють один з одним - порадьтеся з продавщицею, якщо сумніваєтеся. Зробіть з нігтів веселку, або використовуйте тільки кольору полум'я: подивіться, як горить свічка або газ на плиті.

У Новий 2017-й не забороняється зробити манікюр на кожній руці своїм кольором: будьте сміливіше!

Тенденції 2017 року

Отже, наш Півень - червоний і вогненний. Півень не любить хижих звірів, може спалахнути, але в цілому цілком мирний і люблячий будинок і сім'ю.

Про кольори і візерунки ви вже читали, поговоримо про манікюр. Акуратні нігтики для цього року будуть в самий раз. Занадто довгі, загострені можуть образити господаря року: подумає ще, що це хижі пазурі!

Власниці довгих нігтів - не лякайтеся: не потрібно їх підрізати, просто злегка скруглите і зробіть обраний манікюр.
Готуючись до новорічного свята, прикрасьте свої нігтики на ваш смак і з використанням наших рекомендацій, але не зупиняйтеся на них. Якщо вони підштовхнули вас до нової ідеї - дерзайте, щасливого вам Нового 2017 року!
  • 19.08.2016
  • 1528 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar