Дитячі стрижки 2017: модні тенденції

Дитячі стрижки 2017: модні тенденції

Кожна мама мріє про те, щоб її дитина була найкращою. І Отримувати вона повина також все найкраще, і іграшки, і їжу, і одяг, і навіть зачіска повинна бути найсучаснішою. Саме тому ми приготували для вас статтю, в якій будуть запропоновані найбільш популярні стрижки для дітей. Вони підійдуть для ваших чад будь-якого віку, від самого раннього до підліткового. Кожен зможе вибрати варіант собі до душі.

Модні дитячі стрижки 2017

Модною тенденцією 2017 року, як для дівчаток, так і для хлопчиків стає довге волосся. Ваше дитя не бажає підстригатися, ну і не мучте його, адже відростити волосся - це досить модно. І будь-яка стрижка буде виглядати дуже актуально. Щоб було більш комфортно доглядати за такою довжиною, мода передбачила пучки, хвостики і коси, які можуть бути цілком недбалими. Для чоловічих дитячих стрижок популярна варіація укорочені віскі, а можливо і поголені. Довгі чубчики паралельно також виявляються на піку моди, вони можуть бути зачесане назад або спадати на обличчя. Якщо ж довге волосся Ніяк не буде оціненою вашою дитиною, то можна зробити стрижку під машинку - насадок існує зараз безліч. При цьому лоб і верхівка будуть трохи подовженими, а віскі і потилицю - найкоротші. Навіть для дівчаток можливі варіанти стрижок з укороченими скронями, якщо вона любить що небудь коротше. Якщо чубок вибрати правильно, то будь яку дитячу стрижку з її допомогою можна співвіднести з індивідуальними особливостями.

Зараз мода пропонує безліч варіантів - є довгі, короткі, густі, рідкісні, прямі, косі, рвані, і безліч інших. Найголовніше визначити, де можуть бути чупринки у чубчика. Це допоможе зробити правильний вибір щодо її форми, а також зрозуміти, як вона буде виглядати без укладання. Класичне каре підійде для дівчаток. Довжина може бути будь який, навіть може з'явитися чубчик будь якої форми. Але якщо волосся сильно в’ється, то від цього варіанту доведеться відмовитися. І ви можете зробити замість градуйований боб. Він підійде багатьом тому, що він забезпечує градацію довжини, плавні переходи по ній. Дана стрижка дозволяє порізному розподіляти обсяг волосся, тому багато нюансів можуть їй бути перекриті.
  • 30.06.2016
  • 318 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar