Діти народжені в рік собаки 2018: якими вони будуть за характером

Діти народжені в рік собаки 2018: якими вони будуть за характером

Які вони, діти народжені в рік собаки 2018?У 2018 році на планеті Земля відбудеться щорічна зміна: Червоний Вогняний Півень поступиться місцем річному символу Жовтій Земляній Собаці. Безліч астрологічних прогнозів допоможуть всім гідно зустріти і прожити цей рік. Вони розкажуть про те, що дорослі, а також діти народжені в рік Собаки 2018, зможуть очікувати від природи, суспільства, держави.

Турбота про нове покоління

Народження малюка - подія неординарна. Ті сімейні пари, які планують в недалекому майбутньому завести дитину, обов'язково задаються питанням, якими будуть діти народжені в 2018 році? Чи можна вважати їх маленькими улюбленцями долі або ж їх доля буде відповідати приказці: «Собаці - собаче життя» і варто почекати більш сприятливого випадку для появи потомства.

Безумовно, життєві реалії накладають свій відбиток на наше життя, проте вдаватися песимістичному настрою заздалегідь майбутнім батькам абсолютно не потрібно. Астрологи, навпаки, говорять про те, що дитина народжена в 2018 році Земляної Собаки, має всі шанси прожити щасливе життя і радувати близьких своєю любов'ю і відданістю.

Нумерології запевняють нас, що рік стане успішним і практично позбавленим проявів негативу, що, без сумніву, необхідно всьому людству. Важливо пам'ятати, що згідно з принципами східного літочислення, Новий рік починається тоді, коли настає повнолуння після зимового сонцестояння.Рік принесе удачу представникам всіх зодіакальних сузір'їв. Їх завдання полягатиме лише в тому, щоб інтуїтивно розпізнати ті знаки, які пошле доля і не упустити свій шанс. Але особливе благовоління Провидіння подарує тим, хто має шанс народитися в цьому році, тому що їх головною рисою стане надзвичайна здатність до комунікації. Ця риса характеру справді важлива і може сприяти вирішенню багатьох проблем існування майбутнього суспільства.

Такі діти зможуть знайти спільну мову з будь-якою людиною. Астрологи прогнозують, що малюкам, що побачили світ в рік Земляної Собаки, буде практично не властиво така якість як агресивність. Єдиний виняток - вони без роздумів виключать зі свого життя тих, хто їх зрадив, і навряд чи зможуть пробачити таку образу.

Заслужити довіру такого малюка непросто, але ті, хто зможе зробити це, завжди зможуть розраховувати на відданих друзів. У свою чергу, представники «собачої породи» зможуть допомогти всім, хто цього потребує. Таких людей називають альтруїстами, тому що вони готові допомагати абсолютно безкорисливо. Відданість і вміння присвятити себе своїм друзям, родині будуть відрізняти їх протягом всього життя.Діти за знаками зодіаку

Беззаперечним є вплив на характер дитини дає не тільки рік народження, але і його знак зодіаку. Коротко зупинимося на основних моментах такого поєднання.

1. Овни, які народяться в цей рік, будуть нездоланними правдолюбами. Їх чекає боротьба з несправедливістю всіма доступними способами. Оскільки Собаки є цілеспрямованими, то їх головна мета буде досягнута.

2. Тельців буде відрізняти від інших знаків такі якості як надмірна довірливість. Тому астрологи радять батькам маленьких Тельців-Собак уважно спостерігати за дружнім оточенням дітей, щоб вони не потрапили під чужий вплив.

3. Сузір'я Близнюків накладає на своїх представників друк подвійності. Не є винятком і діти, що народилися в рік Собаки. За собачої категорії їх відносять до «дворняг», оскільки вони будуть буквально рватися на вулицю, де їх добре серце знайде собі розраду допомогою друзям. Батькам потрібно буде відвойовувати «своє місце».

4. Чутливість і чесність - ці якості порадують батьків маленьких Раків. Однак такі прекрасні риси можуть стати предметом маніпулювання дитиною з боку дітей або людей, зацікавлених в свою вигоду. Батьки повинні будуть навчити дітей бути більш обережними, довіряти лише по-справжньому близьким людям.

5. Леви, народжені в рік Собаки, порівнюють з песиком, який відразу пробує продемонструвати майбутній левиний рик. З одного боку, Лев і так воліє бути в центрі уваги, а з іншого - така поведінка допомагає захиститися довірливій дитині від недоброзичливців і конкурентів самостійно.

6. А ось з Дівою-собакою подібних проблем не спостерігається. Такі діти мають вродженим почуттям обережності, яке захистить їх від небезпечних авантюр. Єдине заради чого вони здатні піти на необдумані вчинки - бажання відновити справедливість.

7. Ваги-Собаки проявлять неабиякі дипломатичні здібності з раннього дитинства. Вони будуть домагатися успіху за допомогою хороших манер. Оскільки характер у дітей м'який, вони можуть відчувати невпевненість в своїх силах, і завдання батьків полягає в тому, щоб частіше підбадьорювати своє чадо, вселяючи йому віру в себе.

8. Скорпіон-Собака володіє самим непередбачуваним характером серед всіх знаків Зодіаку. Для того щоб гримуча суміш з загостреного почуття справедливості і неприйняття людської недосконалості такою дитиною не вибухнула, батькам потрібно буде налагодити з ним довірчі відносини.

9. Стрілець - активна Собака, яку важко збити з наміченого шляху. Можливо, таким дітям слід дати більше свободи дій.

10. Собаки-Козероги володіють кращими сторожовими якостями. Батьки можуть бути спокійні, тому що їхні діти виконають всі завдання «в кращому вигляді».

11. Водоліїв вважають найрозумнішими Собаками. Вони прагнуть до спілкування з дорослими, проте ніколи не покажуть своєї інтелектуальної переваги над своїми однолітками.

12. І, нарешті, Риби будуть проявляти повну ініціативу і самостійність. Не звертайтесь з ними як з малюками - таким чином ви заслужите їх довіру і відданість.
  • 22.02.2017
  • 166 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar