Де зустріти Новий рік 2018?

Де зустріти Новий рік 2018?

Символом майбутнього року є Собака. А тому і святкувати цей день потрібно з відповідним настроєм: весело, яскраво, запально. Варіантів проведення свят а безліч. Ви можете вибрати і бюджетний, і дорогий варіант.

Де відзначити майбутній Новий рік? Де провести новий рік 2018 недорого? Основних варіантів три:

В сімейному колі. Свято Собаки обов'язково повине бути відзначене в компанії гостей. Тому, незважаючи на те, що новий рік вважається сімейним святом, не забудьте запросити друзів. Новий рік повинен бути організований весело: танці, жарти, спілкування, конкурси. Прикрасити будинок можна яскраво, адже Собака любить все блискуче.

В гостях. Менш виграшний варіант, адже за повір'ями, так ви не залучите щастя в свій будинок. Однак вихід в гості - це зручно, адже на вас не лягають обов'язки по прибиранню будинку, його оздобленні. Не варто забувати про правила хорошого тону. Обов'язково запитаєте, чи потрібна допомога господарям.

В ресторані. Більш дорогий варіант. Ресторанів, які відкривають свої двері в новорічну ніч, багато. Важливо заздалегідь зарезервувати столик, щоб зустрічати в свято в гарному місці, а не задовольнятися тим, що залишилося.

Всі ці варіанти гарні, що для них не потрібно нікуди виїжджати. Вони відмінно підходять людям з дітьми. Однак на новорічні канікули часто хочеться чогось більш масштабного. Поїздки допоможуть вам зробити свято Собаки незабутнім.

Собака любить подорожі і далекі поїздки, а тому зустріч нового року за кордоном обіцяє щастя на всі наступні 12 місяців.

Відправитися можна в наступні країни:

Фінляндія. Родина Санта Клауса як не можна підходить для зустрічі новорічного свята. Тут, під час різдвяних канікул, організовується святкова програма, екскурсії, конкурси. Це справжня подорож в мрію свого дитинства.

Прага. Красиве місто обіцяє своїм відвідувачам власного Діда Мороза, барвисті феєрверки і традиційну кухню.

Екзотичні країни. Найкраще підходять для зустрічі року Собаки. Такий новий рік під сонцем буде не зовсім традиційним, однак він залишить після себе незабутні спогади.

Практично кожна країна чекає в різдвяні канікули туристів. Готується насичена програма, святкування нового року проходить дійсно масштабно. Від вас вимагається лише вибрати країну і відправитися в казкову подорож.
  • 01.03.2017
  • 240 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar