Де покататися на лижах в Україні у 2017 році?

Де покататися на лижах в Україні у 2017 році?

У зв'язку з фінансовою кризою, багатьом жителям країн СНД довелося відмовитися від проведення зимових канікул на європейських гірськолижних курортах. Однак, це зовсім не привід скасовувати зимовий активний відпочинок. Україна також має в своєму розпорядженні гірські турбази, що відповідають всім вимогам комфортного дозвілля з сім'єю або друзями.

Івано-Франківська область

Івано-Франківська область розтягнулася в самій глибині гірських масивів.Для тих, хто тільки починає свій шлях в катанні на лижах або на сноуборді відмінно підійде турбаза Верховина. Кататися там можна з початку грудня по березень. Поруч з Верховиною розташовані кілька санаторіїв, так що можна поєднати зимові види спорту з оздоровчими процедурами.

У Яблоніце є шість зручних трас, оснащених сучасними підйомниками. Також курорт приваблює туристів досить низькими цінами на проживання.

У Ворохті можна подихати найчистішим і свіжим високогірним повітрям, а також помилуватися мальовничими пейзажами. Однак, тут всього одна траса для катання.

Курорт Вишків розкинувся аж на дві гори - залом і Черемшина. Він не дуже популярний, тому тут дуже рідко можна побачити довгі черги на підйомник або в пункт прокату обладнання. До того ж, що відкривається звідси вид на гори, просто приголомшливий.

Львівська область

Так як Львівська область знаходиться на західному кордоні України, її рельєф досить різноманітний.Гірськолижна база Динамо-Тростян знаходиться на території селища Славське. Вона включає в себе одинадцять трас для різного рівня підготовки катаня. Також при базі працює гірськолижна школа, де будь-який бажаючий може взяти пару уроків у досвідчених інструкторів.

Біля підніжжя гори Зворець розташувався один з найпопулярніших курортів Львівської області - Захар Беркут. На горах Зворець і Високий Верх знаходяться дев'ять трас, різних за довжиною і за складністю. Проте, можна відзначити, що розцінки на послуги тут трохи вище, ніж на інших українських курортах.

Гірськолижний курорт Тисовець можна виділити наявністю трамплінів на трасах. Також він може зацікавити добре розвиненою інфраструктурою і прекрасними гірськими пейзажами.

Чернівецька область

Чернівецька область - найкомпактнішна по території. Однак, там знаходяться кілька популярних місць для зимового відпочинку.

Найбільш відомий курорт в цій частині країни - Мигово. Його відрізняє добре влаштована інфраструктура і зручні для тих, хто катається траси, одна з яких створена спеціально для сноубордистів.

З гірськолижного комплексу «Перевал Німчич» відкривається чудовий вид на гірську долину. Кому надоїло кататися на сноуборді та на лижах там можна покататися на квадроциклах, санках, снігоходах.
  • 13.07.2016
  • 207 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar