Дата випускного в 2017 році

Дата випускного в 2017 році

Для кожного школяра випускний є особливим вечером, який обов'язково запам'ятається на все життя. Цього урочистого заходу з особливим трепетом чекають не тільки учні, а й їхні батьки та вчителі. Випускний бал має право назватися найголовнішим серйозним святом в житті кожної дитини. Тільки після нього іде в слід випускний у ВУЗі, весілля, народження малюка і багато іншого. Саме тому цей захід має бути організований на найвищому рівні. Для того, щоб це так і сталося, необхідно заздалегідь знати точну дату випускного. Тому учнів і їх батьків вже зараз цікавить дата випускного в 2017 році.
Цитата

До такої важливої події необхідно готуватися заздалегідь, буквально за півроку.

Дата випускних в 2017 році в українських школах, гімназіях і ліцеях.

Як правило, випускний в середніх навчальних закладах України проводиться тільки після здачі всіх тестувань та іспитів. Найчастіше дата випускного вечора випадає на 20-е число червня. 22 червня буде Днем пам'яті і скорботи, а значить, що в цей день випускні проводитися не будуть у українських школах. Тому випускні заходи будуть організовані 24 і 25 числа - в суботу або неділю. Якого числа саме - кожна школа вибирає вже на свій розсуд.Прощавай школа.

Найчастіше випускні заходи складаються з урочистої частини, прогулянки по місту, святкового банкету, дискотеки і зустрічі світанку. Як правило, більша частина організації випускного і всі дрібні клопоти лягають на плечі батьків випускників. Саме батьки є спонсорами цього заходу, вони вибирають місце для урочистого вечора, шукають ведучих. Нижче будуть представлені кілька порад по організації випускного вечора.

Поради по організації випускного в 2017 році.

Починається випускний вечір з урочистої частини, на якій вручаються атестати випускникам. Для цього батьки повинні подбати про оздоблення залу і сцени. Заздалегідь необхідно придбати букети квітів для вручення вчителям.

Після закінчення урочистої частини випускники йдуть на прогулянку, після чого ідуть на банкет. Випускний банкет можна організувати в школі, а можна зняти в оренду ресторан. Перед цим треба обговорити меню банкету з усіма учнями і батьками. Варто звернути увагу на те, щоб на столі в обов'язковому порядку присутнім було солодке і фрукти. У залі бенкету необхідно поставити банер, на якому буде вказано номер школи і дата випуску. Перед цим банером можна зробити багато чудових фотографій з вчителями, батьками та випускниками.

Щоб на банкет не довелося нудьгувати, обов'язково треба запросити хорошого ді-джея, який буде розважати випускників своєю веселою музикою. Щоб музика сподобалася випускникам, і вони виходили танцювати, необхідно заздалегідь провести опитування про їх музичні переваги.Для зустрічі світанку необхідно також підібрати місце заздалегідь. Його треба обговорити з вчителями і випускниками. Зазвичай випускники воліють переодягатися до цієї частини випускного, тому змінні речі варто взяти з собою. Після світанку можна роз'їжджатися по домівках.

Щоб випускний став більш запам'ятовується, можна замовити будь-яке яскраве шоу, замовити незвичайний торт на замовлення, найняти фотографа, оформити індивідуально букети для вчителів. Випускний - найголовніше свято в житті дитини, тому він повинен проходити на вищому рівні.
  • 08.11.2016
  • 1753 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar