Дата виходу Skoda Rapid / Шкода Рапід 2017

Дата виходу Skoda Rapid / Шкода Рапід 2017

Взимку цього року в Калузі Skoda почала збірку нової Rapid 2017 року. Зовні модель повністю відповідає чеському дизайну. Зовнішній вигляд досить простий, не містить в собі розкоші. Але при цьому, новинка має дуже привабливий «перед», який сформований рельєфною кришкою капота. Радіаторна решітка має форму трапеції і хромовану обробку.

Головна оптика була повністю змінена. Світлодіодні вогні поміняли свої пропорції, що надає авто більш спортивний вигляд. Передній обвіс традиційної форми, що призводить до економії палива і поліпшеній аеродинаміці. Похилий дах і підвіконна лінія збільшують площу бічного скління. Двері стали більш масивні, а дзеркала заднього виду оновлені. Всередині салон автомобіля розрахований на п'ять посадочних місць і виконаний він у класичному стилі з нотками елегантності. Приладова панель з усіма перемикачами розташована під рукою водія. Крісла порадують користувачів анатомічною спинкою, бічними валиками великих розмірів, регульованими, а також широкої посадкової областю. Рульове колесо стало трехспіціевим багатофункціональним. Також в інтер'єр відразу кидається дворівнева центральна консоль. Нижній рівень має аудіосистему з системою перемикачів. А дефлектори розташовані на верхньому рівні. Тунель трансмісії більш компактний. Оздоблення салону виконана з тканинних і пластикових матеріалів хорошої якості. Шумоізоляція в порівнянні з попередньою версією зовсім не змінилася. Але при цьому місця в салоні предостатньо, та й багажний відсік радує своєю місткістю.

Під капотом виробники пропонують розташувати на вибір один з трьох представлених в лінійці силових агрегатів. Всі мотори повністю відповідають євростандартам. 1,2-літровий трициліндровий атмосферний двигун дозволяє за 14 секунд здійснювати розгін до 100 км / год. При цьому витрата палива варіюється від 6 до 8,4 літрів. Також може бути 1,6- літровий чотирициліндровий силовий агрегат з розгоном за 12,1 секунду. Витрата палива трохи нижче від 6,5 до 7 літрів. І завершує лінійку моторів 1,4-літровий турбований з чавунним блоком. Витрата палива у нього мінімальний від 4,7 до 9,3 літрів. А розгін до 100 км / год можливий за 9,5 секунд. П'ятиступінчаста КПП представлена в парі з першим двигуном. З другим буде працювати шестиступінчаста АКПП. А ось сама заряджена версія порадує роботизованою семідіапазонний КПП з двома зчепленнями. Вартість базової версії автомобіля буде починатися від 10000 $. Дата виходу "Skoda Rapid / Шкода Рапід" - 2017 рік.
  • 05.07.2016
  • 144 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar