Дата виходу Mazda 6 2017

Дата виходу Mazda 6 2017

Японці вже повідомили про те, що на світовому автомобільному ринку з'являється нова Mazda 6 2017 модельного року.

Інноваційних технологій в новинці достатньо, що дозволяє необізнаним користувачам відносити її до бізнес-класу.

Екстер'єр став авангардним, ніяких гострих граней. У зовнішньому вигляді присутня естетика. Вага кузова стала меншою, за рахунок використання більш легким сплавів. У новій моделі з'явилися чотири адаптивні незалежні фари, що в нічний час створює набагато кращу видимість. Також автомобіль оснащений функцією самостійного перемикання дальнього світла фар на ближній.

Автомобілі доступні з повнопривідною і передньопривідною трансмісією, але кузов тільки універсал седан. А ось в інтер'єрі новинки з'явилися вставки з натуральної шкіри. Сидіння стали виготовлятися з перфорованого матеріалу, що забезпечує ідеальний комфорт для пасажирів. Функція підігріву доступна в будь-якій комплектації.

Електроніка в авто більш ніж достатньо. Одна тільки система MZD Connect дозволяє побудувати маршрут руху, надає дані про дорожній рух, здатна аналізувати стан на дорозі. Керувати нею можна як за допомогою дотиків, так і голоси. Система безпечного гальмування забезпечує ідеально безпечні умови їзди. Електро-гальмо в автомобілі замінює гальмо важіль.

Вихід новинки запланований на осінь поточного року, а в першій половині 2017 року її зможуть придбати покупці із Західної Європи. У Україні появи варто чекати не раніше середини наступного року.
  • 19.05.2016
  • 190 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar