Дата виходу iPhone зі скляним корпусом у 2017 році

Дата виходу iPhone зі скляним корпусом у 2017 році

У 2017 році заплановано вихід абсолютно нового iPhone зі скляним корпусом. AMOLED-дисплей буде розміром 5,8 дюймів, зарядний пристрій стане бездротовим. Крім того, стане підтримуватися біометрична аутентифікація. Багато нововведень досі тримаються в найсуворішому секреті представниками компанії Apple.

Корпус новинки з обох сторін стане зігнутим, що додасть йому зручності. Скляний корпус вже зустрічався раніше у інших смартфонів, але саме скло дозволяє зробити якість зображення набагато краще, а також дозволяє на ринку бути в пріоритеті перед конкурентами. Елегантність і оригінальність також стануть плюсами нового корпусу. Але без мінусів тут не обійдеться. Скло - є скло. І при падінні будь-яке скло здатне битися. Також відбитки пальців залишаються на склі і надають йому не дуже приємний зовнішній вигляд. Вигнутість корпусу визначається його опуклими формами. Це додає зручності в триманні iPhone і зменшує рамки дисплея. Але стійкість корпусу до вигину стане помітно зниженою. І доведеться гарненько думати перед тим, як покласти нову модель, наприклад, в задню кишеню. Так як зламати новинку тепер буде дуже просто. AMOLED-дисплей збільшить кількість квітів, контрастність, прибере відблиски.

Вартість нової моделі - також стане її мінусом. Так як гідних конкурентів в даній ніші поки що у неї немає, то і ціна буде вражаючою. Також органічний шар досить ненадійний, що буде приводити до виходу всього дисплея з ладу. Нововведенням стане можливість ідентифікувати свого власника не тільки за відбитками пальців, але і по сітківці ока. Ємність акумулятора стане більше на 10%, а камера перевищить звичні 8 Мп.

Вартість буде варіюватися від 600-700 доларів. Дата виходу "iPhone зі скляним корпусом" - 2017 рік.
  • 17.05.2016
  • 96 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar