Дата виходу IPhone 8 2017

Дата виходу IPhone 8 2017

З настанням 2017 року від компанії Apple очікується появи нових розробок, а саме iPhone 8, який стане більш надійним і практичним в порівнянні з попередніми моделями. Що стосується iPhone 7, то очікувати появи смартфона даної серії з буквою S не варто, так як відразу розробники займуться виготовленням восьмого покоління.

Восьме покоління буде поєднувати в собі стиль і самі ультрасучасні технології, які створені для полегшення життя користувачам. Відбудеться зменшення товщини корпусу, з одночасним збільшенням екрану. Від цього чіткість зображення збільшиться, і його сприйняття стане більш кращим. Екран розташується на всій лицьовій частині смартфона. Камера отримає ряд своїх оновлень. Тепер не потрібно буде використовувати різні додатки і фільтри, щоб зробити якісні знімки. У комплекті з'явиться бездротовий зарядний пристрій. Кнопки "Home" більше не буде. Замість неї з'явиться вбудована в екран функція Force Touch. Oled-дисплей також стане черговим нововведенням даної моделі. Що стосується камери, то орієнтовно можлива поява 21-мегапіксельною двухоб'єктивної камери з поліпшеною версію смартфона. Фронтальна камера стане 12-мегапіксельною. Також у користувачів з'явиться можливість знімати відео у форматі 5К. У комплекті можлива поява бездротових навушників.

З приводу реальної вартості восьмого покоління iPhone говорити поки що рано. Швидше за все, вона буде не нижче 90-100 тисяч рублів. Висока ціна на новинку обумовлена наявністю в ній великої кількості інноваційних розробок. Дата виходу "IPhone 8" - 2017 рік.
  • 07.06.2016
  • 161 переглядів
Всього коментарів: 0
avatar